niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
maskarada

Moze ktos wie czy maskarada w polo będzie jeszcze otwarta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Niestety, nie będzie. Jest otwarta w innym miejscu.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

a gdzie jest przeniesiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

przeniesiona jest do centrum handlowego 4+ na I piętrze obok sklepu meblowego

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Slyszałam ze jest tam nowy drogi uzywak ale nie myslałam ze to maskarada
z polo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

nie jest drogi i jest 2 razy wiekszy jak w Polo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

No w polo było mi po drodze ale i tam sie wybiorę napewno moze w nowej sprzedawczynie są bardziej miłe bo te to miały wiele do zyczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Mysle ze ta mniejsza maskarada w polo była lepsza tu to trzeba isc chyba na cały dzien weszlam to nie wiedziałam odkąd zaczynac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

a kiedy jest za pół ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Większy sklep większy wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

za pół ceny to chyba w środę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Ale w piątek to cienka ta dostawa była a te damesy sie pchały jakby tam za darmo dawali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Może wiecie w jakich godzinach jest czynna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Moim zdaniem towar w polo był lepszy niż jest w 4+. Raczej właściciel popełnił błąd przenosząc maskaradę z polo do centrum 4+. Większy sklep, nie oznacza więcej ludzi i lepiej. Dodatkowo sklep jest na piętrze i myślę, że właściciel nie pomyślał o matkach z wózkami czy starszych osobach, bo i takie przychodziły do maskarady, jak była w polo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

tez tak uwazam ze w polo był lepszy towar i ceny tez nizsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Większy lokal to i większy czynsz więc się nie dziwcie, że i ceny poszły w górę. Im też nikt za darmo tego nie daje. Pracowników też musieli pewnie więcej zatrudnić, no chyba, że na jakieś staże pobrali ale wątpie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Ale jakto ceny wyższe..? to już nie ma po złotówce jak wcześniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

napweno i za darmo dają któregoś dnia musisz zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Dołączam się do dysusji, teraz tam jest gorzej raz zaszłam i pewnie niestety nie bede miala okazji tam juz zajsc, bo mam male dziecko i czesto zaleciałam tam na zakupki z wózkiem a teraz na pietro nie za bardzo da rade z wózkiem, lipa. Wlasnie wlasciciele nie pomysleli o matkach z dziecmi no ale konkrencja na Legionow nad Bodzio meble ma winde i tez fajne rzeczy choc w dni normlne jest dogo to jak przecenka na 2 zl za sztuke to warto isc i tez fajne rzeczy mozna wybrac :-)
No a w nowej maskaradzie to duszno i gorąco bo tam sie okien nie da otworzyc....
Nowa Maskarada= Masakra!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

beti8 ja nawet za darmo tego nie chcę - chyba w przeciwienstwie do ciebie skoro otwarcia się nie mogłaś doczekać..są lepsze używaki - ale i duzo droższe to tam sie przejdź a nie do tej śmierdzącej maskarady się przyczepiłaś..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Witam :)

Dla mnie towar ok ! ale lokal to faktyczne do kitu... Lokalizacja dobra owszem to że na piętrze to już minusik bo faktyczne ludzie starsi i mamuski cieżko mają ale mega minusem jest to że w nowo wyremontowanym budynku nie ma klimatyzacji ani okien uchylnych !!! ludzie kręca sie jak kurczaki na rożnie ;) z każdego się leje ! szok ! powinni przenieść maskaradę do pomieszczenia na dół które jest remontowane a najlepiej na stare miejsce ! ale dobrze ze taki sklep jest przynajmniej człowiek ubierze się i rodzine za małe pieniądze, nie każdego jest stać i nie każdy ma pracę a wiadomo jak jest ....:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

To chyba samo się nasuwa co trzeba zrobić teraz;). Z tego co widziałem to lokal po maskaradzie nadal stoi pusty ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Pod ten wątek się podepnę, może powiecie gdzie jeszcze ciekawe rzeczy można znaleźć? Ja osobiście parę razy byłam na kazańskiej na rogu, i na al legionów po schodkach, można znaleźć czasem coś ciekawego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

A ja powiem krótko, brzydzę się. Wolę iść i kupić k***** w wyprzedaży nowe niż założyć na siebie coś co było zarzygane przez jakiegoś angola, który się teraz śmieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

Akurat angol się śmieje, wiele razy możesz kupić totalne nówki o wiele tańsze niż na tych twoich wyprzedażach. Chcesz to przepłacaj.
Maaagda bardzo fajny towar maja w maskaradzie tylko tak jak wyżej napisane duszno i trochę syf no i fajny towar jest nad sklepem Bodzio, nie wiem dokładnie jak on się nazywa, ale duży sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

takie to nowe, jam mamy uczciwych księży z powołania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

a co maja ksieza do ubran tez nasz porównania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: maskarada

z tego co wiem maskarada jest jednym z najlepszych używaczków, byłam na dostawie w dwóch innych ale towar umywa się przy tym który jest w maskaradzie są i nowe ciuszki i unikaty, w kazdym razie dzięki Bogu że istnieją takie sklepy bo w naszym kraju bardzo ciężko się żyje połowa ludzi chodziła by jak obdartusy bo niestety zarobki renty lub emerytury nie pozwalają iść do normalnego sklepu i kupic nowe ciuszki. Ja mam troje dzieci bliżnięta i starszego syna oboje z mężem pracujemy, mąż zarabia 2000 ja 1200 i jakoś się wyrabiamy ale nie stać nas na sklepy z nową odzieżą więc cieszymy sie z używaków, nie osądzajmy na forum bo każdy jakoś mierzy miarą własnej siły ...Fajnie że kogos stać na nowe ale dobrze jak kogoś wogóle stać i na używane .

Pozdrawiam - Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org