poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BIENIEK - dzięki

Chciałam podziękować Panu za to, że uniemożliwiając mi zatrudnienie w jednym z urzędów gminy, bo zatrudnił Pan swojego brata, dał mi Pan szanę podjęcia pracy, o której marzyłam, w jednym z pobliskich miast - na normalnych układach, bez znajomości w miejscowym PUP., bez poniżania się. Ale żal mi Pana - nie dość, że pootaczał się Pan w pracy rodziną i koleżankami, to jeszcze zatrudnił Pan na moje miejsce brata; pijaka, zwolnionego z poprzedniej pracy wiadomo z jakiego powodu.
Biedna ta Łomża w układach kumplowsko - familijnych ... Grajdołek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

uuuuuuuuu widze ze masz ciekawe info zglos do prokuratury ten fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

to prawda wszedzie tylko znajomości sie licza a w pup to wogle co lepsze oferty to dla znajomych........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

oj, zebys nie miala problemow po takim poscie. ujawnianie takich informacji, osobom trzecim i oczernianie moze sie zle skonczyc. Jesli masz na to dowody to zglos zdarzenie do odpowiednich organow, bo pisanie takich rzeczy na forum to dno totalne. Rozumiem, ze jestes rozgoryczona, ale mozesz sobie tylko zaszkodzic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

MissO chyba zartujesz?:)) to niech ON udowadnia ,ze jest inaczej, a tym bardziej ZE JUZ NIE TAKI JEDEN POST WIDZIALAM NA 4LOMZA! inni tez sie myla?!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

Widzę że wasza wiedza o pracy w jednostkach samorządowych jest żadna i opiera się na zwykłych plotach. Jeśli by nawet dziewczyna wgrała sprawę w sądzie i ponownie była zatrudniona na te same stanowisko to nie długo by popracowała bo każdy będzie podstawiał jej nogę do momentu aż sama nie zrezygnuje z tej pracy. A wieści szybko się rozchodzą i nikt nie chce takiej osoby zatrudnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

spieprzaj dziadu w szereg bolszewika we wtorek kibic Legii zatrzyma cie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

adamosxx trzeba było w 89 roku odsunąć czerwonych od koryta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

o czerwonym stole mozesz tyle wiedziec ile i ja

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

adamosxx prawdę powiadasz. A Walc nie powinna zgodzić się na przemarsz Rosjan bo będzie dym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

tak wiadomo o prowokacje łatwo ale plebs kupi wsio

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

Przedsiębiorcy wybrali tuska a teraz plują sobie w brodę:)) że za późno się pobudzili:)


"Chleba zamiast igrzysk"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

szkoda gadac i szkoda słow

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

to przykre ale niestety taka jest prawda - pierwszeństwo ma rodzina dyrekcji i nic na to nie poradzimy. ktoś powinien wkońcu wziąść się za te układy, ale to nie tylko w PUP się dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

Że co? Ktoś musi się wziąść? Zapomnij o tym. Ten "burdel" zaczyna się od samego dołu, czyli gmin. A kończy na samej górze. A wziąść się za to może jedynie, cały naród. Oby tylko nie pod przewodnictwem kogoś takiego jak-"bolek pała". W innym wypadku, możesz przyjąć nepotyzm jako powszechną normę.
Piszesz o przeganianiu czerwonych w 1989.r. Może i racja, tyle tylko że, przed tym rokiem i jeszcze nieco później, młody człowiek po szkole nie miał większego problemu ze znalezieniem właściwej sobie pracy, jak i z dalszą tzw. karierą. Oczywistym jest że, protekcja się liczyła i miała miejsce. Oczywistym również jest że, musiał być poprawny politycznie. A i oczywistym jest że, wówczas nie "nasrało" tylu jakichś zaocznych socjologów, filologów,absolwentów jakichś płatnych szkółek z kierunkiem-administracja itp. g*wna. A jeśli mi napiszesz że; no właśnie poprawny, komuna i w ogóle takie tam. To tyle Ci powiem że w takim np zayebiście "wolnym kraju" jak USA nie było inaczej. Tylko że, w odwrotną stronę. Nakazywano zwalniać z pracy wszystkich profesorów i wykładowców, jeśli tylko któryś wychylił się z lewicowymi poglądami. A wszystkim studentom z podobnymi poglądami, lub biorących udział w protestach przeciwko "kvrwie-władzy", zakładano teczki. Aby im kiedyś nie przyszła do głowy chęć zajmowania ważniejszych stanowisk w administracji.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

współczuję i pozdrawiam

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIENIEK - dzięki

a mi się dzisiaj nie chciało iść do pracy bo jestem wstawiony a kierownik i kierowniczka chciała żebym pracował! Głomby nawet nie znają kodeksu pracy :) 86 tysi leży odłogiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org