sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przyjąć sie do policji jest banalnie proste

Patrzę, czytam i uwierzyć nie mogę. Po niektórych wpisach mogę tylko domniemywać, że większość uczelni i rodziców wykształciło swoich dzieci na debili chcących podjąć pracę w policji.
Ok. do sedna: / Jestem starej daty policjantem, a wcześniej milicjantem/. Pamiętam jak dziś gdy na 300 osób na 5 tur tylko ja i dziewczyna z Legnicy przeszliśmy wtedy testy, a testy były na najbardziej "siejącym" sicie u Pani Dębowy we Wrocławiu/ z całym szacunkiem dla Pani i zespołu psychiatrów i psychologów/. Wyszedłem wtedy z tą dziewczyną jak palant. Myślałem, że tylko debili chyba przyjmują. Okazało się,że nie. Wtedy żołnierzowi szeregowemu w Wojsku Polskim płacili żołd 100zł, a milicjantowi 30.000zł./ równowartość /30 pralek firmy "Polar"/.
Było kuszące. Tamci w wojskowych mundurach za nic biegali, a ja dostałem się do milicji za taka kasę i bez biegania/.
Pomyślcie chcący wstąpić do policji zanim to uczynicie. Na 100 osób dostających się tam 90 ma przekreślone życie. Te 90 osób to są"pociotkowie", tych którzy zajmują stanowiska w KGP ,WSP Szczytno i Legionowo i tudzież po jednostkach terytorialnych / KWP, KMP,KPP,KP/. którzy nigdy nie będę mieli nic wspólnego z policją poza mundurem, a są rodzinami, całymi klanami. /To jest na zasadzie znajomości, układów partii, dobrego ciała itp, itd. To się nazywa w policji konkursami stanowisk- wiadomo od samego początku kto przyjdzie na dobre stanowisko.Reszta to jest tzw. chłam" mięso armatnie, aby właśnie Ci z "góry" mieli czym się chwalić jak pilnują psów.
Więcej jest treserów, aniżeli psów. To jest ciekawe.
Zabieram się do rzeczy jak na wstępie dla chcących wstąpić do zaszczytnej służby w policji przejść test:
trzeba być sobą./ Pomijam tych ,których pchają"wujkowie"/. Nie wolno testu rozwiązywać w oparciu o jakieś zdobyte wiadomości na jego temat w oparciu o jakiś schemat.
Pomyślcie młodzi, chętni. Pytań i zadań jest tam jest wiele.
Jak można w jednym pytaniu było można napisać, że się nie kradło, nie piło, nie biło, póżniej odpowiadało, że w szkole ołówek się ukradło,że po imprezie wraca się ze wszystkimi itp, itd. Te pytania są powiązane. Jak można włożyć kwadrat w kółko. Takie akurat miałem zadanie na testach na egzaminatora nauki jazdy./Wcześniej milicyjne, póżniej policyjne, dalej, instruktor, egzaminator itp itd w włącznie w powierzoną tajemnicą pąństwową. / Na 10 badanych w mojej grupie ,9 chciało włożyć kółko w kwadrat, bo chcieli odpowiedzieć na wszystkie pytania w czasie aby zaliczyć badanie/ Pomijasz te zadania/
.Najgorsze co może być!!!! Trzeba myśleć.
Zapomnijcie Ci wszyscy, którzy w teście będą pisać, że byli jako dzieci grzeczni, nie zdarzyło im się zabrać koledze ołówek, nie pyskował do mamy, a za "jakieś" 46 pytań odpowiedzą , że zdarzyło się im się" burknąć" do nauczycielki.
Nie kombinujcie w testach. Piszcie wprost: "tak"!! uderzyłem kolegę, za 15 pytań pojawi się pytanie, czy kiedykolwiek uderzył byś kolegę TAK-NIE/ Jasne, że jak"TAK" / bo uderzył moja siostrę/. /tu może być pytanie psychologa po testach/.
Myślę, że dotarłem do Was i przeszliście do ostatniego etapu.
Tam Was "pogrzebią" jak nie będziecie wiedzieli jak się zachować. Mimo, że będziecie sobą. Czeka Was "rozmowa".
/Na dzień dobry /.
Pani Psychiatra i psycholog- to kamienna twarz. To bardzo dobre dusze są, bardzo dobre i dziękujcie im, że Was do Policji nie przyjeły/.
Dzięki nim tylko wybiórczo wpada do się tej pracy.
Ci, którzy zrozumieją od samego początku, nawet nie mając"wujków" dojdą.
Wracam do tematu" przeszedłeś test / Ona też/. Spadasz Pan i jest rozżalenie, bo Pani Psychiatra Ci już pomogła abyś tam nie był. Ciesz się i niech cieszy Twoja rodzina, że nie wszedłeś w szeregi Policji .
Prędzej czy póżniej nie staniesz na wysokoći zadania,przyjadą po Ciebie "PANOWIE z zarządu" i spadniesz / z art." nie dpopełnienia obowiazków słuzbowych"-a raczej spadniesz w rodzinie/.
Nie kombinujcie ze swoim wykształceniem ,upodobaniami np. hip-hop, Schubert, itp, itd. Słuchasz, to co Ci się podoba/. Pani może zapytać po co chcesz do policji / i leżysz/ odpowjąc, że chcesz w" tym chorym kraju" zrobić porządek????
, leżysz!!!!!!!!!!. A jak Cię zapyta, czy uderzył byś matkę palką policyjną w tłumie? A jak odpowiesz na pytanie gdy dostałeś rozkaz, : psychiatra wskaże Ci okno abyś zamknął, a jest nad jej biurkiem, wskoczysz, ściągniesz buty aby stanać na biurko aby dostać się do policji
Ogólnę, podmyj, ubierz jak należy i zasuwaj na drugi etap po testach. To jest naprawdę ciężka praca, dlatego wybiera się "najmocniejszych" z wśród "chętnych" i , bo przetrwać tam tylko może albo człowiek rozumny, albo ze znajomościami.
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

pienknie to ujoles
kiedys brali mondrych ? heheheh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

kiedyś na testach do milicji było tylko dyktando :) znajomy nie zdał ale się popłakał przed komendantem,że dziadek, tata i on chce heh i go przyjeli... póżniej został szefem :)
a jeszcze było i tak,że płacili za to jak kogoś zwerbowałeś do pracy :)
ogólnie teraz to nie rewelacja

""To jest naprawdę ciężka praca, dlatego wybiera się "najmocniejszych" z wśród "chętnych" i , bo przetrwać tam tylko może albo człowiek rozumny, albo ze znajomościami""
Z tą ciężką pracą i najmocniejszymi to bym polemizował..widać gołym okiem heh
Temat dla zdesperowanych heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

MMPSA takich jak TY to raczej brali do ROMO czy ZOMO:) Jak opekana jesteś w temacie to powinnaś wiedzieć o co mi chodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

50% policjantów to niespełnieni zasrańce i niedorajdy życiowe, którzy w życiu chcieli być kimś ale się nie udało (czyt. za bardzo się bali) i swoja ostatnią szansę na leczenie kompleksów widzieli w odznace i pale bo to daje trochę władzy, szacunku i respektu

na szczęście jest też wielu normalnych, godnych tego stanowiska ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

Zgadzam się z Andy i Hanesem.

Ten gość raczej do ZOMO pasuje, a te testy to chyba do kontrwywiadu były, no przynajmniej o tym była ta książka, którą autor postu zacytował.

Co do dupków w policji, tak jest tam wielu niesęśnków, którzy bojąc się życia idą do służby, bo przynajmniej nie będą ich koledzy popychać, jak to w szkole bywało.
Są na pewno i wartościowi ludzie, ale świata oni nie zmienią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

MMPSA a ciekawe jak do WORDu się dostałeś jak nie bez znajomości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyjąć sie do policji jest banalnie proste

"Jestem starej daty policjantem' o imieniu MIRKA ! Dzieci milicjantów i policjantów się z Ciebie śmieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org