sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Masaż - kurs

Cześć. Gdzie można w Łomży, czy w Białymstoku zrobić kurs masażu klasycznego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Zapytaj zowatego,on pisał ,że codziennie z rana i wieczora robi sobie masaż klasyczny ,a co tydzień depilację między palcami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Jeżeli chodzi Ci o klasycznie francuski , to _ mała_ dobrze ciągnie , a dziś właśnie wróciła z Warszawskiej parady równości , podobno kształciła się u koleżanek z Drag Queen .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

W masarni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

http://www.masaz.bialystok.pl/
tam robilam,polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Dzwoniłem do jednej firmy w Białymstoku - potrzeba 3 ludzi do zrobienia kursu kończącego się certyfikatem - 600 zł, ilość "zjazdów" zależna od grupy, czyli jeśli się zmobilizujemy, to będzie szybko i sprawnie. :)

Jeśli chętni, to pisać: darem39@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

A myślisz, że po kursie będziesz pracował? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

A myślę. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Nikt po kursie nie przymie cię do pracy :) - zeby być masażystą trzeba skończyć MINIMUM studium, poznać całą anatomię człowieka itp itd ..... chyba że sam sobie będziesz szefem...już współczuję chętnym na twój masaż po kursie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Jak to widać, że nic o życiu nie wiesz haha. A może ja jestem mgr fizjologii i chcę tylko dodatkowe certyfikaty? I co bródka opadła? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

mgr fizjologii ?? hahahahahah chyba mgr fizjoterapii - to tak się pisze poprawnie ;P
a więc mgr fizjologii szuka kursu w Łomży lub B-stoku żeby podnieść kwalifikacje?...pfffff..!!! :D Zorientuj się w Katowicach, Warszawie lub Poznaniu i przygotuj kilkaaaaaseeet tysięcy zł :) Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Po drugie mgr fizjoterapii ma już w trakcie studiów masaż. Więc i bez tych niby "kursów" może masować :) Idz do Żaka, tam dostaniesz certyfikat i będziesz mógł troche funduszu wydać na marne:) Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

chyba mu - cyt. - bródka opadła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

ASP przy PWSIiP jest technik masażysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż - kurs

Ale Darem "mgr fizjologii"" nie chce technika tylko certyfikat podwyższający jego kwalifikacje...i szuka tego w Łomży..no i w B-stoku..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org