niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Qube

W soboty muzyka na zywo a w niedziele weselny klimat co Wy na to???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

a gdzie to tak grajo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

hahah

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Al.Legionow 60B obok sklepu elektrycznego Asaj na przeciwko blaszaka Lux gdzie dawny sklep meblowy black&red&white

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

a może ma ktoś numer do tego Qube

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

516528473

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

dzięki jovanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

niema za co adamo21 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

to numer do właściciela ? muzyka na żywo, to znaczy jaka to muzyka ?
weselny klimat w niedziele to na jeziorku mają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

OOO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

że co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jovanka
przybliż temat co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jebła reklamą, na koniec 3 jaja postawiła i chyba na tyle z jej strony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

no tak, jak się zaczyna, to trzeba kończyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Sluchajcie na zywo muzyka czyli: chlop spiewa na zywo przez mikrofon weselny klimat czyli :impreza ktorej klimatem jest jak male weselicho na ktorym znajduja sie konkursy, zabawy .."male wesele" oczywiscie bez stolow zastawionych jedzeniem ale klimat ten sam czy jeszcze cos wytlumaczyc komus??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

tak :) a jak się nazywa ten chłop i od której impreza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Chłop z Mazur:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

spoko jest bylem ostatnio mozna potańczyć ale duzo jest takich osób po 40stce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

to kiedy lepiej w sobotę czy niedzielę, bo się dowiedzieć nie można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

sobota



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

w niedzele zaczynamy od 17:00 od 23:00 i sa same osoby starsze, wiec jak kto co lubi mi sie podoba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

w sobote jest mieszane towarzystwo od 21+ do 35+ a impreza zaczyna sie o 21:00 natomiast w niedziele zaczyna sie od 17:00 i tez rozne towazystwo przychodzi ale wiekszosc jest starszych osob
wiec jak dla kogo :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

szkoda że coś ciekawszego niewyszlo w tym lokalu
bo lokal jest prawie wykończony i może naprawde być najlepszy w mieście
i kasiora by była
jovanka taka reklama jako robisz jest mało zachęcająca
chętnie bym się u was pobawił --- ale zespół to mało
może ktoś z doświadczeniem by pomógł
tylko pewnie wszystko się toczy wkoło kasy
miesiąc maj jest kiepskim miesiącem dla wszystkich klubów
ale od czerwca coś powinno drgnąć tylko trzeba jakoś to dobrze rozreklamować----- poza tym piękne schody z barierką
wpadne do was się pobawić
i utrzymuj temat zawsze ktoś z ciekawości nowy dojdzie do was

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

ajej nos komuś urośnie

najpierw doprowadźcie ten lokal do ostateczności, bo albo ktoś kiedyś zginie w locie, albo ze suchoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

hmmm.... moze jakies pomysly macie?? nikt nie zginie i nawet takiej opcji nie ma wiec niewiem o czym mowisz czesio jesli Ci nie odpowiada to trudno ale inni chwala i bawia sie w najlepsze i problemow niema ... a znajomy88 prosze o kontakt meilowy pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

ja mam pomysł :) zawody skok w dal, rozpęd z pod baru i jeb supermena przez barierki i kto przeżyje ten wygrywa, to taki konkurs na "weselny klimat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jeszcze Was nie wywalili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

towarzystwo 35+.....jovanka , chyba się przejęzyczyłaś i miałaś na myśli towarzystwo 15+ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

zależy, bylem w qube 2 razt towarzystko lekko mlodzawe,zeby chodziasz od 18 wpuszczali to by było przyjemnie.A byl ktos juz w niedziele jakies opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jak tam same bękarty po 15stych urodzinach chodza

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

towarzystwo nieco sie zmienilo .. wpuszczaja tylko z dowodami wiec zadnej 15 ostatnimi czasy niema jest naprawde przyjemnie i z klasa a co do niedzieli to towarzystwo nawet do 6dych a muzyka naprawde przyjemna wiec jesli sami niezobaczycie to sie nie przekonacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jovanka tak trzymaj odezwe się narazie jestem mocno zajęty
dla mnie to taki okres wzmożonej pracy
co było nie tak na początku lokalu niebawem złe wspomnienia miną
ja bardzo chętnie się odezwę jak lokal będzie w 100 procentach wykończony
lokal już wygląda super coś musi drgnąć niebawem żeby parkiet był pełny
choć w Łomży ciężko, ale ludzie zaczynają wychodzić w różnym wieku
się pobawić i trzeba ich wyłapywać do swojego lokalu
pomyślę co można zrobić
ale teraz ostro pracuje

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Komu Ty takie bajki opowiadasz, towarzystwo do 6dych heh :)
Poprostu lokal jak lokal
fajnie że cos sie dzieje ale dla mnie to zwykła melina i tyle
niewykończony, gówniarstwo

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

moze i kiedys tak bylo ale teraz napewno z czyms takim sie nie spotkasz ... hmm... w sumie co by nie otworzyl nowego w tym miescie to zawsze bedzie "melina" ludzie zawsze pisza negatywnie:P jak to mowia sa gusta i gusteczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

zajdę tam na dniach, ale jak okaże się , że kłamiesz, to Ci dop***dolę zajebistą recenzje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

ok niema sprawy a wiec Zapraszam nawet dzis robimy impreze afterparty po Juwenaliach wstep tylko i wylacznie za dowodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

a co nie melina? a kto ze smieci zbieral kanapy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

tak melina .... widze konkurencje fajnie obczerniac ludzi na forum zycze powodzenia nie jestem msciwa a Ty sie zastanow co piszesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

kanapy i ogólnie wygląd jest dobry, tylko musi być jeszcze dobry klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Soho kanapy - jeśłi nawet - ze śmieci to zapłacone za własne zarobione pieniążki.
Poczekajmy aż otworzy się ten twój przybytek po sąsiedzku. Tam wszysko nowiutkie i zapewne prosto od Klera.
Sipa ze szczęścia, że znalazł takich inwestorów sfinansował buty dla pielgrzymów z Łomży.
Amnezji i Warki i tak nie przeskoczycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Amnezja już prawie upadła
niepotrzebna klótnia

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

towarzystwo nieco sie zmienilo .. wpuszczaja tylko z dowodami wiec zadnej 15 ostatnimi czasy niema jest naprawde przyjemnie i z klasa a co do niedzieli to towarzystwo nawet do 6dych a muzyka naprawde przyjemna wiec jesli sami niezobaczycie to sie nie przekonacie - bzdura bzdura bzdura. NIE RAZ TAM PRZYCHODZĘ DO KUMPLI NA FAJA I JESTEM ŚWIADKIEM ŻE NIE SPRAWDZAJĄ TAM DOWODÓW A POWINNI MOIM ZDANIEM A CO DO TOWARZYSTWA TO PRZEDZIAŁ 16-18-19 NO CZASAMI 15 A POZA TYM KTÓRY 60LATEK BY CHODZIŁ PO DYSKOTEKACH, FARMAZONY NA FORUM JUZ JAKIES PISZESZ HEHE

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Masakra ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

szczerze niewiem kiedy tam byles ale chyba nieco dawno bo od kilku tygodni jest nowa ochrona, ktora kontroluje wiek wchodzacych ludzi na wejsciu generalnie widac ze klub sie zmienia na lepsze co widac miedzy innymi w srodku lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

czy ochrona ma licencje ? czy zwykłe mordotłuki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Poziom pisania postów przez kilka osób jest co najmniej żenujący i z pewnością poniżej poziomu.

Nie ma co tu dużo się rozwijać. Trzeba iść i zobaczyć czy faktycznie zmiany zachodzą i jeśli tak to bardzo fajnie i życzę powodzenia.

Pozdro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jovanka , jak na lokal dla "dojrzałych" ludzi , bójka nad ranem przed lokalem nieco nie przystoi. W sobotni poranek o świcie "koguciki" pozdejmowały koszulki i ku uciesze kibicujących młodych dziewczyn stroszyli piórka :)
Gdzie ta ochrona ???? No tak...w szanujących się lokalach to co dzieje się poza ich murami nie jest ważne.
Dużo jeszcze czasu upłynie zanim ten lokal zdobędzie jakąkolwiek renomę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

w sobote zespoly, w niedziele "weselne klimaty" ? Wg. mnie fajniej by bylo, gdybyście w soboty organizowali coś, gdzie można potańczyć, odstresowac się trochę, zaś niedziele to dobry moment, aby posiedzieć przy piwie i posłuchać jak grają zespoly- bo przy nich nie potanczysz :) - chociaż wg mnie lepiej by bylo zrobić to w piatki , jakieś wieczory z zespołami :) To głownie w piatki i sobote ludzie wychodzą gdzieś z domów i poszukują rozrywek. kto przyjdzie w niedziele na weslny klimat, kiedy nastepnego dnia ma zajęcia, pracę itp. ?:) i oczywiscie wejscie za okazaniem dowodu.
Co do ochrony- powinna działac szybko. Nie tylko stać przy wejsciu i patrzeć, czy wchodza osoby pełnoletnie, ale również i pilnować porzadku. Jeżeli są osoby, ktore ropoczynają bójkę- to zakaz wstępu dzisiejszego wieczoru. Ludzie po jakimś czasie zobaczą jakimi zasadami klub się kieruje i w grubszej mierze owych zamieszek bedzie mniej . ;) Ja tam życze powodzenia wszystkim nowym przedsięwzięciom. Niech w koncu zacznie COŚ się dziać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

fakt - ochrona to ważna żecz kiedy ktoś się bawi
chce czuć się bezpiecznie i wychodząc z lokalu
ja rozumiem że to się liczy z kosztami
a w Łomży ciężko o klijenta nawet w tak fajnym lokalu
chudsonowa nieźle to opisała
w sobotę sam zespół to mało
ale jeśli w niedzielę przychodzi sporo osób potańczyć przy zespole
to spewnościo w poniedziałek nieidą do pracy lub pobawio się do północy i ok
pozatym zespół to raczej weselne klimaty i disco polo-trochę mało
kurcze ciężko w Łomży coś otworzyć bez dużego wkładu
finansowego i dobrej reklamy w Łomży i pobliskich małych miejscowościach
bo o nich zapomnieliście a jeziorko właśnie zarobiło na pobliskich
małych miejscowościach-------kurcze zawsze podpowiadam

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Otóż... reklama to klucz do sukcesu :) trzeba czyms ludzi zachęcić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

hmmm... Niby racja ze ludzie ida do pracy itp. mimo wszystko ludzie nawet dzis przychodza i bawia sie w najlepsze owszem impreza zakonczyla sie w miare wczesniej ale na brak klijentery nienarzekalismy gdyz bylo ponad 100 osob w roznym wieku weselny klimat zaczynamy od 17 a konczy sie 23-24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

i w tym momencie portal 4lomza naliczy Ci stawkę za reklame :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

>_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

na reklame tez nie macie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

nie nie mamy dasz ze pytasz???jeszcze bym Cie kaso zasypal to ja czacha a ty jak masz smialosc to napisz kim jestes soho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

czacha sąsiadów nie poznajesz.
jeszcze nie otwarte ale grunt medialny już szykują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Sprzedam bilet na mecz Euro 2012 Rosja-Czechy, który zostanie rozegrany 8 czerwca we Wrocławiu. Do biletu dokładam kartę parkingową. Bilety I kategorii (najlepsze miejsca na trybunach). Cena nominalna biletu to 480 zł. Sprzedam za około 400 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 768 974
Rozważę każda propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

biznesmen, zasyp kasa ten "swoj" lokal, to moze w koncu zacznie sie tam cos dziac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

CO ZES SIE PRZYJ....JAK PCHLA DO JAJA ,JAKI MASZ W TYM CEL??ZYJ I DAJ ZYC INNYM A NIE SZUKASZ HU... WIE CZEGO!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

a może jak jeszcze z tyłu się otworzy to te dwa lokale może zciągną
w te miejsce większość Łomżyniaków niema co sobie skakać do gardła
i niezapominajcie jest jeszcze wielu klijentów do waszych lokali
poza Łomżą - pozatyma to będą dwa inne kluby
z tego co słysze to full odjazd ale zobaczymy jak się otworzy

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

widzisz czacha tak jak pisałam, już ruszyli, otworzyli i lipa
grunt medialny szykowali (że melina, że syf) i po co?
ano po to żeby dacingi - tak jak u ciebie - robić w niedzielę.
Jeszcze tylko brakuje żeby w reklamie było "chodźcie do nas u nas piękniej".

Kolejny Dom Weselny - i to pełną gębą.
Wymyśl coś dla słuchaczy Radia M. np. jakieś spotkania rocznicowe, tylko, że jest ryzyko, że i to zerżną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

z tego co mi muwiono o tym nowym lokalu z tyłu to lipa bo jest gdzie usiąść
ale już potańczyć to trzeba jak śledzie się gnieść stoliki jak w barze mlecznym
kurcze czy gdzieś oprócz tego qiuba ktoś zrobi duży parkiet do tańca

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

w Qube jest super. W soboty świetnie bawią młodzi i starsi (dzieci nie ma). Muzyka jest uniwersalna, przy której każdy może się bawić. W niedzielę jak słyszałam bawią się seniorzy, im też coś się należy od życia.
A zeby w niedzielę tylko piwo wypić, to w Łomzy jest na każdej ulicy jakis bar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

a jak kanapy od nich? swietnie sie spisuja? Nie mam co prawda nic wspolnego z tamtym lokalem, ale co wy chcecie porownywac? gowno do malin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

jovanka:

"h...j" ludzie wykształceni na poziomie min. średnim piszą przez "ch"
A na murach miejskich ktoś pisze tak jak Ty piszesz...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
xd

df

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Lokal w środku też jest bardzo fajny. Dużo stolików, wygodne kanapy i miejsca do tańca nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

nam tam w qiubie się podoba i wolimy tam potańczyć chociąż można potańczyć
przy orginalnych utworach nie same przerubki i nie idziemy tam siedzieć
na kanapach tylko potańczyć bo jest gdzie, nikt nam marchewki
po piętach nieskrobie i ostatnio w sobotę zamiast zespołu był dj
świetne stare ale jare utwory modern talkin- bony m i inne
jak ktoś chce to niech piszę co chce tylko żeby właściciel tak robił
raz zespół raz dj dla odmiany to nawet ten klub z tyłu
może być lepszy
to itak tam pójdziemy do qiuba choć mamy po 30roku to taka muza pasuje

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

to widze, jest Was wiecej, analfabetow :) jaki klub, tacy klienci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

żal ci dupe ściska do ciebie pisałem z błędami bo ty jedyny
jesteś w tym temacie problemem wiele niepotrafiłeś napisać tylko błędu
czepnąć biedulku

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

soho
Gówna do malin nie da się porównać, ale sali weselnej do klubu z klimatem też nie. A ten nowy lokal to niestety kolejna w naszym mieście sala weselna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

to z tego co tu wyczytaliśmy to włściciel dawnego vipa tak jedzie na qiuba
to chyba było by nienormalne
myśleliśmy że to jakiś małolat się czepnął bo go niewpuścili
ale beznadzieja a chcieliśmy też tam wpaść

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

sluchajcie najlepszym zwycienstwem jest dobry kompromis niz tysiac obszczerstw .. niema co sie klocic bo bylismy w dawnym vipie i tez jest fajnie wiec tylko zalezy od gustow nie obczerniajmy ludzi my zyczymy kazdemu sukcesow wiadomo my powolutku chcemy stworzyc cos ale nie dla nas tylko dla ludzi zeby czuli sie dobrze w tym miejscu i bezpiecznie by zadawalala ich atmosfera i klimat wiadomo ze to jest ciezko ale powolutku damy rade .. Co myslicie o koncertach ? Wolicie dj , muzyke na zywo czy koncerty?? Poprzez Wasze wypowiedzi bedzie nam latwiej nawiazac do klimatu ktory chcecie by panowal w Naszym miescie... Z tego co wiem to nie sohal pisze na tym forum Pozdrawiam wszystkich goraco i zaczecam do wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Myślę, że nie jest to najlepsze miejsce na słuchanie opinii. Będą tu wymądrzać się ci co i tak nie przychodzą do waszego lokalu. Najlepiej pytać się na miejscu tych co bawią się u was. A poza tym co osoba to inny gust. Jak dla mnie to na razie jest ok. Można przy tej muzyce się bawić :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

Kiedy lepiej iść piątek czy sobota? I za wejście coś się płaci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

ten cały klub to jest śmiech na sali dosłownie... kompletna porazka. te całe barmanki, a zwłaszcza ta panna czachy wyzej sraja niz dupy maja, z takimi ryjami do obsługi, barmanki powinny byc atrakcyjne aby przyciągać klijenta i zeby bylo na czym oko zawiesic, a tam bleeeeee, żygaaaam na nie. dziecinada, dziecinada i jeszcze raz dziecinada! wystrój... kwestia gustu przyznam...ale nikomu nie polecam tego klubu. bylem kilka razy z znajomymi bo mnie wyciagneli, ale dno i 10 m mułu :) pozdrawiam właściciela oraz jego ochydne barmaneczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

dziwny jestes pomoc2266. i bardzo chamski jednocześnie. za taką obraze powinni w moment do porządku cie doprowadzic w sposób odbiegający od dyplomatycznych pogaduszek.

i w ogóle śmieszne są te tematy o tych sąsiedzkich lokalach. dobrze że są jeszcze kluby, które nie hańbią sie kryptoreklamami na forum. kto ma wiedziec to wie. z reszta i tak kazdy chodzi tam gdzie lubi ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Qube

juz nie dlugo pomoc sie spotkamy nie wiesz jak ja dzialam !!!!!! juz Cie mam nie bawem sie spotkamy na bardzo milej rozmowie jak Ci zapakuje mojego malego w Twoja jadaczke i zabaczymy jak bedzesz szczekal suko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org