poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAKIE MIASTO-OBYWATELE TAKIE SKLEPY...
NIE MA JAK TO WAWKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

odezwał się nowobogacki z prowincji, wróć na ziemię z tych obłoków, a może ty z zielonej wyspy niedawno wróciłeś/ a raczej cię wykopali/ i tak się wymądrzasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

dokładnie te wylegarnie pluskiew opanowały całe miasto i wszyscy tam się strojnisie i strojniśki ubierają. Ja to bym wszystkie w pizdu zamknął a w pierwszej kolejności to bym tam sanepid wysłał.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Żeby ludzie mieli gdzie zarobić na nowe ciuchy to morze i lumpexy by nie istniały ale jak to łomza i reszta polski pozamykać,sprywatyzować,sprzedać i pieniądze przepierdzieć tak robi nasz kochany żad.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

w Łomzy dermatolodzy zanotowali wysyp masowego parcha i nie mogą dojśc co jest tego przyczyną.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

może i w Lacoste się nie ubieram, ale do lumpexu nie pójdę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Sarama widocznie masz sprawdzone wiadomości i z tym parchem co cię opanował po tych zakupach w lumpexach, to już nie mogą ci dać rady żadni lekarze? Może do nieodpowiedniego lekarza chodzisz;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

W tych lumpexach mają też nowe ubrania z metkami nienoszone. Może nie wszystkie w Łomży to takie wylęgarnie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Sarama kupuje stare ciuchy na allegro tam pluskiew "nie ma".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

no kupiłem sobie chusteczke do nosa w lupeksie i po wytarciu nia nosa ciągle mnie z niego gil leci.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Osobiście też lumpeksów / second handów nie odwiedzam , ale trzeba zrozumieć realia , bieda i jest zapotrzebowanie . A z tego co się czasem czyta czy słyszy , można tam i dostać ciekawe NOWE rzeczy .
Cóż , Łomża to nie tylko miasto lumpeksów , ale i Biedronek , kebabów oraz kościołów .

Ładne miasto , dziwni ludzie , większość to POTOMKOWIE ROZTRZĄSACZY GNOJU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Ojojoj jaki ty wrażliwy, przecież chusteczka do nosa z lumpexu to nie jest do nosa. Może jaka księżna z Walii podcierała sobie swoje cztery literki, dlactego masz uczulenie. Pisałam, ci , że nie do tego lekarza chodzisz:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Z tego co wiem to odpluskwianie mieszkań jest od dawien dawna, wtedy jeszcze nie było lumpexów, świadczy to o tym, że zawsze mieliście te insekty w domach, tylko teraz jest okazja o tym mówić i zwalić winę na te sklepy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

normalnie zazdroścć,że ludzie potrafią na lumpexach kupic zaj... rzeczy-a tobie się to nie udaje-a moze tobie taki interes nie wypalił i teraz beczysz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Powinniście po te ciuchy co kupujecie w tych lumpexach jechać tam skąd ich sprowadzają, czyli z wysp, wtedy by inaczej smakowały. A skoro Łomża to miasto lumpexów, Biedronek i kościołów /czyli jak każde inne/proponuję wybrać emigrację i sprawa będzie załatwiona. Bezrobocie spadnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Każdy pisze,że to syf a na stówę się tam ubieracie...no!przecież to żaden wstyd...sama ile znam "paniuś",które ubierają się rzekomo w markowych sklepach,a potem widziałam jak wychodziły ze szperaków i tylko się rozglądały czy nikt ich nie widzi...nawet znani ludzie ubierają się w second handach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Jeżelibym teraz wyjechał , to by raczej wzrosło o te kilka miejsc pracy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Z drugiej strony , to przynajmniej teraz jest kolorowo na ulicach .
Pamiętam czasy , jak bazar był jeszcze na Nowogrodzkiej i 90 % rodziców tu piszących gimnazjalistów , ubierało się tylko ( między innymi i u mnie ) w turecki jeans i cała Łomża śmigała w tureckich swetrach .
Dzięki tym szmateksom co poniektórzy to , mają co na grzbiet założyć i robić lansik na mieście .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

I bardzo dobrze że ludzie w końcu zmądrzeli i dużą część ubrań kupują w lumpeksach, zamiast wydawać fortuny za szmaty z "markowych" sklepików zwłaszcza łomżyńskich, które przyjeżdżają z Marywilskiej z Warszawy i są sprzedawane za dwukrotnie większą cenę niż tam. Nie jeden sklep odzieżowy w Łomży chciałby mieć takie zyski jak mają lumpeksy. Jak widać mało który lumpeks upada, a wręcz tylko ich przybywa i bardzo dobrze! Niestety zaściankowość łomżyńska (jestem łomżynianką) powoduje, że zakupy w lumpeksach są dla niektórych wstydem, nie wiadomo czemu, a może to zwykła głupota?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Chyba jednak głupota! Myślę , ze tematem zajmują się "wielcy" właściciele sklepików , butików, którzy po pracy lub w wolnej chwili zasuwaja biegiem do lumpexów, żeby mieć ciuch inny od ich sklepu gdzie wisi takich sztuk 15 i na drugi dzień pół miasta zasuwało w kurtkach ze skóry ekologicznej w kolorze beżu . Oczywiście jednakowa cena w każdym pseudo butiku, no przecież trzeba się cenić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

w lumpeksach,szarpakach,używakach czy jak tam kto je tam jeszcze nazwie ubierają się nawet lekarze,nauczyciele których często można tam spotkać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

A co to lekarze, nauczyciele to takie autorytety, że jak oni kupują to już wszyscy muszą. Ale odnośnik znalazłeś. Chyba , że inne grzbiety mają i dlatego to dla ciebie takie autorytety. A może i im bieda zaglada do kieszeni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

A księża , to się tam ubierają ?
To przecież dla niektórych autorytety .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

mam to gdzieś niech sie każdy ubiera gdzie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

łomża to jeszcze miasto fryzjerów i osrodków nauki jazdy ale jest fajna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

oj kochani , ja was potomkowie roztrzasaczy gnoju rozumię ,że każdy pretekst jest dobry aby rzucic się w wir smierdzacych koszy z odzieżą nie pierwszej świerzości i przezyć szczyt uniesienia gdy znajdzie się cos markowego i to z metką i bez dziur i plam. To normalnie jak uzaleznienie od alkoholu , hazardu , papierosów i sexu ha ha ah ah

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

O widzę , że nie kupujący w lumpexach sarama ma niezłe doświadczenie jak na rzadkiego bywalca tych sklepów, a może świadczy o tym , że ten znany jako roztrząsacz gnoju na tym forum po prostu tam się ubiera i z obawy , że zabiorą mu najlepsze ciuchy chce odstraszyć innych używając ostrych epitetów. I tu właśnie widać ten szczyt uniesienia. A może jemu trzeba pomóc wyjść z tego nałogu zakupoholika w lumpexach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

jakiś wymoczek założył temat, nic więcej się nie wypowiedział a tu się podniecają... było pełno podobnych tematów... Wiadomo kto będzie narzekał a kto wypowie się odwrotnie, nie każdy jest dostatecznie zaradny, muszą być też ci na niższej drabince społecznej i nie mam tu wcale na myśli klientów lumpeksów tylko narzekających...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

Autor: Sarama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-05-12 16:13

oj kochani , ja was potomkowie roztrzasaczy gnoju rozumię





Wiesz co? Ja nie znam słowa ROZUMIĘ. Pisze się ROZUMIEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

A ten market Ak obok telepizzy to działą czy nie? o ile się nie mylę było niedawno ogłoszenie o wyprzedaży i likwidacji a teraz ogłaszają się jak gdyby nigdy nic, że jest nowa dostawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

A ja tam jeżdze do Warszawy po ubrania jak i ubieram sie w lumpexach i nikt oprócz moich znajomych nawet nie zauważy różnicy. Oczywiscie wybieram tylko te niezniszczone ubrania i dobrych marek. W tym roku wyrabowałem spodnie LEVIS za 40zł bez oznak użytkowania, słabo?! Mam też kilka sportowych koszulek typu NIKE(ok 10-20zł sztuka) sporo ubrań H&M, Mark&Spencer, Tommiego , koszule NEXT-a, czy sportowe UMBRO. Czasami bywa i tak że przez 2 tyg obejde z 10 lumpexów po raz w tyg i nic nie znajde, ale czasami mozna znalesc perełki i wtedy np za takie spodnie jeansowe Wrangler czy Levis wole zaplacić nawet te 50zł niż kupić tak jak miałem ostatnio 2 razy spodnie nowe po 150zł i mi sie porwały po kilku miesiącach....
Niewstydzę się , że tam kupuję. Smieszą sie osoby co udają niewiadowo kogo, takich pseudynteligentów, do pracy ciezszej nie pojdą bo wstyd, a zarabiają te 400-500 E miesiecznie....Gdybym z zoną zarabiał razem z 12 tys miesiecznie to bym tam sie nie ubierał, ale ze mamy polowe tej kwoty to szkoda mi na ubrania wydawać niewiadomo ile pieniedzy. Wolę w coś zainwestować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

OjciecR wymoczek to cie spłodził bezrobotny trutniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

kobiecyinstynkt-na wies wracaj skad pochodzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

a ja bardzo lubię chodzić po takich sklepach i nie uważam że to wstyd. nie stać mnie na zakup nowych rzeczy tymbardziej że jestem osobą bezrobotną i mam dwoje dzieci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

kobiecy instykt dla mnie lekarze i nauczyciele to nie autorytet mam tylko na myśli ze też sobie cenią lumpeksy mimo tego ze maja kasę na nowe ciuchy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁOMŻA -MIASTO LUMPEXÓW

marcin321, dziecko neostrady heheheheh dawno nie słyszałem tego określenia ale do takiego debila jak ty, pasuje jak ulał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org