środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Profi Credit opinie

Czy ktoś pracuję ,bądź przyjął ofertę pracy z firmy Profi Credit jako doradca finansowy? Proszę o uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Wciskanie ludziom kredytow

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Opinie są w większości podzielone. Tutaj masz trochę o tym parabanku : http://pozyczkibezbik.biz.pl/profi-credit-komu-pozycza-i-na-jakich-warunkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Już mi owa firma do szczęścia nie potrzebna ;p :-) Praca beznadziejna jakby nie patrzył:-) są lepsze :-)

nie ma podpisu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Profi Credit i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

widocznie jesteś w BIG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Jak lubisz zachrzaniac za darmo, zeby kierownictwo swietnie zylo - to idz i zapie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Te negatywne komentarze to tak naprawdę? Jestem ciekawa czy faktycznie ktoś z was pracował w Profi Credit, bo ja pracuję i z czystym sumieniem mogę polecić tą pracę każdemu. Na początku może być ciężko, jak w każdej nowej pracy ale potem jest już coraz lepiej. Motywacyjne systemy sprawiają, że człowiekowi chce się pracować. Polecam każdemu, nie wierzcie w te negatywne bzdury!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Ta praca jest naprawdę warta zainteresowania. Pracuję już kilka dobrych miesięcy. Na początku może być ciężko, zresztą jak wszędzie. Ale to kwestia motywacji i zdeterminowania. Pieniądze naprawdę imponują, aż chce się pracować! Na dzień dzisiejszy PP to mój jedyny dochód i żyję naprawdę godnie, apetyt rośnie w miarę jedzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Nie sprzedajesz nie zarabiasz. Jak nie sprzedasz to pracujesz miesiąc za darmo. Nie ma żadnej podstawy która jest zagwarantowana za twoja prace, czas spędzony w biurze itd. Jedna wielka ściema !!! Wyzysk!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Bardzo polubiłam tą firmę bo dzięki niej uratowałam życie psiaka. Potrzebna była mi szybka gotówka na operację psa i na całe szczęście dostałam ją u nich ekspresowo. Ja swoje zwierzęta traktuję jak członków rodziny dlatego też było to dla mnie bardzo ważne. Na całe szczęście profi credit się spisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Szukaja frajerow co za darmo beda im ulotkowali miasto, a na koniec powiedza ze sie nie nadajesz i nic ci nie zaplaca. to kreciele i cwaniacy. lepiej tam nie idz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Nie raz tam pożyczałam i zawsze pieniążki były bardzo szybko, a ze spłatą nie było problemu. Jest to jedna z nielicznych pożyczek do których wracam. Ja mogę ją polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Imię (nazwa) użytkownika: Marlenka15
Posty: 1
E-mail: mosi@migmail.pl

komu ta ściema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Zdecydowanie polecam usługi finansowe profi credit. Ja pożyczam tam od dłuższego czasu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Jeżeli szukacie pożyczki bez wielu formalności i przede wszystkim szybkiej to jest ona dla Was odpowiednia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Profi Credit opinie

Myślałam, że już nie będę pożyczać pieniędzy w takich miejscach jednak życie troszkę mnie do tego zmusiło. Na całe szczęście ich oferta jest na prawdę dobra dzięki czemu nie poczułam tej niespodziewanej pożyczki, którą musiałam wziąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org