czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stomatolog

Witam,
chciałbym aby ktoś polecił mi dobrego stomatologa.
Zakładam nowy temat, bo ostatni jest z listopada ubiegłego roku. Może pojawiło się coś nowego.
Przez kilka lat chodziłem do pani Minko i byłem bardzo zadowolony, ale ona chyba już nie przyjmuje.
Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

ja polecam panią Agate Podolak. troszkę ciężko siędostać ale warto poczekać :)

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Po drugiej stronie al. Legionów od 4+ jest dentystka i na Starym Rynku, koło wjazdu w Woziwodzką dentysta. Dodam, że oboje bardzo sprawnie działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Ja polecam Borawską przy ul. Kazanskiej (w ciagu sklepow)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

P. Wasik na Al.Legionów naprzeciw 4+ przyjmuje tylko prywatnie bo na ten rok nie otrzymała refundacji.
Może ktoś zna dobrego stomatologa który na kasę przyjmuje? Dobry, rozumie się że nie będzie bez potrzeby zębów wiercił bo sam nie jest pewien czy chory czy zdrowy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Polecam Rusłana Rusieckiego przyjmuje na ul. radzieckiej kolo starego rynku. Bardzo dobry stomatolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org