piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klejenie przedniej szyby

Mam pytanko może ktoś z was orientuje się jak to koszt. Mam plamkę od kamienia na przedniej szybie nie ma sensu aby wymieniać całą można prawdopodobnie to skleić sęk w tym że chciałbym jaki to jest mniej więcej koszt. Może ktoś z was mia już taki przypadek i może pomóc. z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

dołączam się do pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby


... a na Krasce , to jeszcze ten zakład istnieje ? , kiedyś tam takie rzeczy robili .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

na legionow za prymą jadąc w kierunku bp pierwsza uliczka w lewo tam robią szyby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

kiedys kleiłem w Ostrołęce gość zrobił super i chyba 50 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

na legionów w Eveline - 100zł
na Krasce od 50 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

5 dyszek chyba zaklej.. bo tak samo jak mi w zime rozjebie caląszybę ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

wolalbym wymienic cala... bo jak sie rozchodzi to tylko zaplacisz i nic z tego nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klejenie przedniej szyby

w przypadku mojego auta klejenie nic nie dało, za usługę klejenia zapłaciłam a rysa powoli szła dalej i dalej, w sumie trwało to parę lat, aż w końcu zdecydowałam sie wymienic szybę, którą kupiłam na szrocie i w sumie wyniosło mi tyle samo co parę lat wczesniej klejenie tej szyby

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org