piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca Licencjacka

Witam,czy znacie moze kogos kto byłby w stanie pomoc w napisaniu pracy licencjackiej z zarzadzania? Problem w tym ze termin to ok 2 tygodnie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

a co to znaczy pomóc??? napisać całą czy tylko jakieś konkretne rozdziały???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

Pierwszy rozdział,plan pracy,historie firmy itp. mam. Brakuje reszty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

czyli co ci konkretnie brakuje do tej pracy??? za 2 tygodnie musisz oddać już całą???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

jaki temat ? może sprzedam ci moją, tylko trochę przerobisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

Odezwij sie do mnie 6654321.Mam podobny temat pracy tylko troche sie pozmienia to i owo i wszystko bedzie haraszo.Dogadamy wsio szczegoly i bedziesz zadowlona.Niedrogo. tanio i dobrze.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

Witam,

Mam już praktykę w pisaniu prac. Chętnie podejmę się napisania kolejnej. Więcej szczegółów na maila r.mularczyk@o2.pl

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

Bardzo prosze wszystkich zainteresowanych o kontakt na pwbim2@wp.pl( w szczegolności lidzia0984). Mysle ze sie jakos dogadamy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

lidzia hahahhhaahahhaahaah dobre dobre bardzo dobre :) chopie w takim razie powodzenia no i rzecz jasna gratuluję i zazdroszcze wyboru :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca Licencjacka

Pisze konkretnie wiec mysle ze moze pomoc. Oczywiscie innych tez zachecam do kontaktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org