czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konto internetowe w jakim banku

konto internetowe w jakim banku mozecie polecić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Pekao polecam. Konto internetowe czynne 24/7 a w większości banków są ograniczenia np: do 22 albo w weekendy nie działają. Żadnych opłat itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

ALIOR BANK, polecam, często kupuje na Allegro, kasa w 15 sekund trafia na konto sprzedawcy,24/h, bez wzgledu na to czy zwykly dzien ,czy swiąteczny, kod do przelewu dostajesz sms na swoj tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

heh, inne ograniczone do 22? śmieszne
internet działa 24h :P

a może sprawdź Boś Bank - on np. jest w 100 % polski, chociaż kolejek się ustrzeżesz,
zero opłat to nie wszystko, liczy się też obsługa - czasem trzeba jednak spojrzeć w oczy bankierowi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

yoj - buhhehehheheh jakie bzdury piszesz buhhehhehehehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku


Polecam usługi SKOK Stefczyka. Miła obsługa, internetowe usługi darmowe. Kody albo dostajesz poczta, alba smsem. w100% polski kapitał. Od wielu lat korzystam z ich usług.Polecam , bo naprawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

SKOK nie jest bankiem . Jest spółdzielczą kasą oszczędnościową. Dziś jest jutro tego nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

INTELIGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

a ja polecam ING Bank Śląski.Żadnych opłat za prowadzenie konta,za przelewy i za karte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Tyle lat istnieje i ma się dobrze. Proponuje lepsze warunki niż nie jeden bank. Gdyby miał się źle, to lobby bankowe nie naciskałoby tak na prace nad ustawą o spółdzielczych kasach. A SKOK stanowi poważną konkurencję dla banków, dlatego tez banki" nie kochają" SKOKów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Ja tez polecam ING, mam tam konto od kilku ładnych lat i wszystko jest ok. 100 % darmo i szybko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Ale tu chodzi o konta internetowe a najlepsze to PayPal:

Tu założysz:https://www.paypal.com/pl/mrb/pal=X2QWQ9WH24BDS

Albo AlertPay:
Tu założysz:

<a href ="https://www.alertpay.com/?KsnCP9iOXORzEORKEJP2Rw%3d%3d"> "AlertPay" </ a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Alert Pay poniżej strona podana wyżej jest błędna:



https://www.alertpay.com/?KsnCP9iOXORzEORKEJP2Rw%3d%3d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

INTELIGO

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Polecam Alior, dobry jest też Deutsche Bank lub standardowo mBank.

SKOK? Miałam tam konto i powiem tyle - oprocentowanie może i dobre, ale sto milionów ukrytych opłat, których nie da się ogarnąć. Niekompetetntna obsługa, reklamacji spowodowanych tą właśnie niekompetentną obsługą centrala nie uwzględnia. Oszuści i tyle. Ja z ich usług zrezygnowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

mBank moze kiedys teraz jest oplata miesieczna 2zł

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

No mBank ma 2zł prowizji,ale czy to dużo?? Sam osobiście posiadam tam konto.Pierwsze 2 miesiące bez opłat,a potem 2 zł miesięcznie,a jak ktoś robi kartą zakupy min 100zł miesięcznie to już nie pobierają kasy.Szkoda tylko że w Łomży nie ma oddziału mBanku,ale za to jest dużo darmowych bankomatów i za granicą wszsytkie darmowe są bankomaty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Tez poecam ING Bank Slaski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Admirał.100% zysku badz straty.Jest ryzyko jest zabawa.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Hej, jak to opłata za prowadzenie konta w mBanku? Albo ja o czymś nie wiem, albo mówimy o różnych kontach.
Ja mam e-konto i nie zauważyłam żadnej opłaty, zresztą tu jest cennik i też żadnej opłaty nie zauważam: http://www.mbank.pl/produkty/ekonto.html?gclid=CImW9oOH6q8CFUVc3wodszQl2w#tabs=2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Inteligo mam juz ok 11 lat. zadnych oplat miesiecznych, place tylko ok 5 zł miesiecznie ze dostaje sms z info kiedy przeszedl przelew w jedna czy drugą stronę.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Alior

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Ktoś wspomniał że banki pracują do 22 itd. nawet te internetowe i to prawda dla tego przy wyborze konta też trzeba na to patrzeć bo później będzie stękanie że nie można zrobić przelewu po 18 jeśli ktoś chce płacić przez internet obstawiać u buka albo w pokera itd. a takie ograniczenia mają np :

Deutsche Bank PBC S.A. do 18 w dni pracujące
Kredyt Bank S.A. (KB24)
Bank Ochrony Środowiska
ING Bank Śląski

reszta banków przeważnie przelewa 24 h , nie polecam mBank sam posiadam może i szybko przelewy robią ale ten bank to wielkie nie porozumienie co kilka dni braki dostępu jakieś prace techniczne a co najlepsze że co miesiąc zmienia się regulamin w którym nie można się połapać i nie wiesz na czym stoisz a te 2 zł to również niby nie pobierają jeśli zrobisz zakupy za 100 zł a i tak biorą przecież tysiącom użytkownikom nie będzie przeszkadzać że weźmiemy sobie po 2 zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Alior

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Odpowiedź to zielona_biedronka.
Ja posiadam również eKonto i zreszto nie tylko ja ale i kilku moich znajomych.
Przez pierwsze 2-3 miechy nic nie pobierali,a potem co miesiąc 2zł,a jeśli robisz zakupy za min 100zł miesięcznie wtedy nie pobierają żadnych opłat...
W tej podstawowej ofercie masz wszystkie bankomaty w Europie,czy też na świecie(nie wiem dokładnie) za darmo,no i większość w Łomży.a płacąc 5zł miesięcznie masz wszystkie bankomaty za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

No nie ma co ukrywać że mBank troche sobie leci w siu...śki,ale jeśli jakiś bank krzyczy że za friko to za to przy czymś innym pobierze,albo jak piszecie np przelewy dłużej idą itp. Każdy po prostu musi dobrać sobie co mu odpowiada,czy za darmo konto i jakieś tam są spowolnienia transakcji,czy dać te symboliczne np 2zł i mieć spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

polecam ING Bank Śląski!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto internetowe w jakim banku

Aaa już chyba wiem, o jakich 2 zł w mBanku mówicie - to nie jest opłata za prowadzenie konta tylko opłata za kartę! A to są dwie różne rzeczy. Ja jak się dowiedziałąm o opłacie za kartę w mBanku, to po prostu z karty zrezygnowałam. I mam dalej konto za darmo. Kartę mam w Deutsche Banku, gdzie wystarczy zrobić jedną operację kartą miesięcznie, żeby za kartę nie płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org