sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKS zajezdnia - LPG

Jakie macie opinie na temat tej ,,stacji'' ? Nigdy tam nie tankowałem a niby mają najtaniej ? Nie oszukują na litrach ? Ktoś coś doświadczył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

państwowa firma,
sprzedajacy uczciwi
LPG dobrej jakości
ok 1-2 litry różnicy przy spalaniu gazu mniej niż inny gaz

Audi 80/1990 8 litrów trasa/11 litrów miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

BARDZO DOBRA STACJA MILA OBSŁUGA POLECAM

Sprzedam Netbooka Wbudowana kamerka internetowa Ram;128M Procesor 300MHz polaczenie Wi-Fi Porty 3x USB 2.0.1 GNIAZDO SDCARD NOWY CENA 400ZŁ PILNE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

Tankowałem tam kilka swoich aut i nie narzekałem ale ostatnio tak dla przekonania zatankowałem na statoilu i czuję że auto ma jakby więcej werwy i przejeżdżam więcej km. Żona też swój tam tankowała ale ostatnio narzekała ze samochód jej się dusi i ma słabszą moc po wyjeżdżaniu gazu z pksu i zmianę ma statoli przeszło!
A druga sprawa to jest tam jeden gość że kiedy była jego zmiana to wiecznie jakieś miał problemy a to brak prądu, a to nie ma gazu a to komputer nie działa a to jeszcze burza idzie:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

ja tam zawsze tankuję i wszystko jest w jak najlepszym porządku - gaz bardzo dobry a co do obsługi to nie mam żadnych zastrzeżeń bo niby jakie możnaby mieć...? :) Podjeżdzasz, tankują ci płacisz i tyle. Bez zbędnego łażenia i zawracania d*py, tak powinno być wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

A nie odnosi ktoś jeszcze wrażenia , że na litrach oszukują ? Może i najtańszy , ale może więcej wchodzić niby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS zajezdnia - LPG

Elo_Pro puknij ty się w łepetynkę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org