środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komunia

20 maja moja chrześnica ma komunię, miałam problem z wymyśleniem prezentu. wspólnie z mężem doszliśmy do wniosku że kupimy jej laptop edukacyjny. w związku z tym moje pytanie brzmi: gdzie w łomży można zakupić coś takiego i jakie są ceny

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia



podpowiem Ci, że jako chrzestna powinnaś dokupić Pismo Św

Moze teraz chrześnica nie doceni takiego prezentu ale kiedyś ...................

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Laptop edukacyjny w hurtowni Prymus.A ceny różne od 80 zł wzwyż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

a ona nie za duza na laptop edukacyjny przypadkiem??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Też mi się wydaję ze 8-letnie dziecko jest za duże na laptop edukacyjny...w tym wieku dzieci korzystają z laptopów z internetem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

hmmm u mnie 3letnie dziecko korzysta z tego a moja prawie 9 letnia corkato komp z netem rower rolki

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

moj synek w wieku 2 lat dostal laptop edukacyjny, a dziewczynki w wieku 8 lat chca miec prawdziwe laptopy:) taki edukacyjny laptop jest dla nich zabawka:)

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

kup quada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

trochę źle może sformułowałam pierwszy post, patrzyłam na allegro i są laptopy edukacyjne dla dzieci od 7 roku.w których jest ponad 100programów i gier, więc za duza raczej nie jest, bo to są laptopy do nauki liter, cyferek, dodawania, mnożenia dzielenia, geografii.
np taki
http://allegro.pl/laptop-edukacyjny-dla-dzieci-pol-ang-niem-zasilacz-i2272759825.html

co do pisma świętego to już mam kupione, ale myślę że to trochę za mało a pieniędzy nie chcę samych dawać bo wyda na głupoty i zadna pamiatka jej nie zostanie.

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

zrozum ze ona jest za duza do tego laptopa...nawet do takiego...jednak gotowka to dobre rozwiazanie..brak rozczarowan a pieniadze przeznaczy na cos z czego bedzie miala radoche od tego sa prezety..wiec nie sadze zeby taki laptop jej sie spodobal...a jak masz dylemat najlepiej jej sie zapytaj coby chciala dostac wtedy masz pewnosc

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Watpie zeby 8 latka zainteresowala sie takim laptopem, za takie pieniadze moze mp3/mp4?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

może i tak, nie znam się trochę, dlatego pytam.... dzięki za wybicie mi tego pomysłu z głowy
a może aparat cyfrowy?

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Pewnie, aparat to dobry pomysl, napewno sie ucieszy :) Zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc, dobrym pomyslem bedzie tez tablet

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org