piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

Czy nie dowodzi on, że każdy cham, który wsiadł do samochodu, traktuje pieszych jak robactwo do rozjeżdżania?

demeter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

nie to piesi ktorzy chodzą poboczem bez zadnych odblaskow uwazaja ze są panami drogi i nie patrzą tylko włażą na jezdnie bo uważają że kierowcy wyhamują Z 90 KM/H w 3 sekundy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

po pierwsze piesi mysla ze jak wejda chocby na pasy to nikt im nie ma prawa nic zrobic bo sa na pasach..h*a prawda kazdy pieszy niech sie zastanowi dwa razy zanim wejdzie na ulice..a juz ci co przechodza na czerwonym to ostatnio plaga w tej lomzy...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

Ten wypadek to prawdziwa tragedia. Współczuje rodzinie tragicznie zmarłej... jechałem tamtą drogą i widziałem radiowóz, tłum gapiów na przystanku i ślady, wyraźne ślady hamowania(niestety za krótkie). Mam nadzieję ze policja znajdzie sprawce bo chyba nie jest to takie trudne, po takim wypadku muszą być wyraźne ślady na aucie a monitoring w łomży istnieje( jeśli to był ktoś z rej LT) a jesli to miejscowi to zakładów blacharskich tez nie jest az tak dużo wiec do roboty nasza milicjo!!!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

o takim wypadku muszą być wyraźne ślady na aucie a monitoring w łomży istnieje


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

czy uważasz że Zaruzie to dzielnica Łomży ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

martuchnam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK MNIE POTRĄCISZ TO I BĘDZIESZ SIE MNĄ OPIEKOWAŁA:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

kierowcy spanikowali i ucielki porazka z ich strony ale nikt nie wie jak by sie zachowal w takiej sytuacji ,no ale piesi naprawde czuja sie panami drog kompletmi debile zeby wchodzic pod samochod a nie zawsze w cimnosci mozna zauwazyc jak ktos ciemno ubrany nie chce spekulawac ale i sa tez samobojcy tez wsrod takich nie wiem troche ludzie musza myslec jak chca zyz ,sam widzialem po nocy nie raz tumana na rowerze nie oswietlonego a i ciagnik tez chamy z pola jechali bez swiatel nie ubizajac ludziam ze wsi bo nie wszyscy to chamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

w tamtym miejscu jest duza widocznosc i ograniczenie do 70. jak jechali 140 to im karzdy wtargnie. chamowanie terz nie pomorze jeden potroncił a drugi dobił. Teraz niech powie jej dzieciom co zrobil ich matce, jesli odwagi im starczy.

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

łatwo żeście zawyrokowali ale biorąc pod uwagę że czas reakcji przy 100 to 28 metrów na 1 sekundę to przy 70 będzie 21 metrów jak nie widział to w 2 sekundy przejechałby 42 metry, droga hamowania przy 100 to ok 38-42 metry, albo i więcej więc jak wylazła wam babka na drogę przed autem to musicie mieć min 100 metrów przed wyhamowaniem jak jedzie się te 120km/h to i 200 metrów,
weź teraz po ciemku zapanuj i po tym że baba sama wylazła nie spodziewanie wyhamuj... a opinia w społeczeństwie taka że jak jechał to albo na gazie albo już morderca jego wina...
a policja? zawsze ci da mandat, nie raz widziałem i miałem okazje usłyszeć od policjanta, że i sprawca i poszkodowany są winni bo na pewno jechali za szybko w rytm nie zapomnianej regułki " nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze" zawsze się to stosuje jak brak dalszych argumentów

no i teraz wrzawa w narodzie no jak tak mogło być i czemu się nie zatrzymali(patrz powyżej) i brak pomyślunku, panika, ten pierwszy to może widział co się dzieje ale ten drugi za nim, to pewnie nawet nie zauważył... no bo chyba każdy wie jak to jest jak się za kimś jedzie...

nie jestem ani za ani przeciw, ale ostatecznie baba sama wylazła wnocy, każdemu mogło się to zdarzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

Nie zatrzymał się ,bo kocyk był za śliski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

Nie kwestionuję winy pieszej, ale każdy, kto w terenie zabudowanym jedzie o 50 km/h za szybko, A PRZEDE WSZYSTKIM KAŻDY, KTO PO WYPADKU UCIEKA ZE STRACHU PRZED KARĄ I NIE UDZIELA POMOCY, NIE WZYWA POGOTOWIA, JEST:
1. NĘDZNYM TCHÓRZEM
2. PODŁYM BANDYTĄ
3. MĘŻCZYZNĄ POZBAWIONYM MĘSKOŚCI
4. CZŁOWIEKIEM POZBAWIONYM CZŁOWIECZEŃSTWA
5. BIORĄC POD UWAGĘ PUNKTY 1-4 POIWNIEN BYĆ ZALICZONY DO GATUNKU: BYDLĘ POSPOLITE I JAK BYDLĘ POTRAKTOWANY.

demeter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

re:
oremi

Ależ ten wypadek nastąpił na wsi - w terenie zabudowanym. Z tego co piszesz ma wynikać, że w tej miejscowości dozwolona jest prędkość 120km/h ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

Demeter zgadzam się z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o wypadku w Zaruziu?

ta kobieta zostawila 2 dzieci a jej wlasne dziecko widzialo smierc matki .bo szla z nio

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org