piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przymknięte oko....

Przypuszczam, że wielu ludzi będących w związkach czasami przymyka oko na zachowanie swoje partnera lub partnerki. Chciałabym zapytać się Was o to na jakie rzeczy (które Was denerwują) przymykacie oko i czym spowodowane jest takie postępowanie? Które zachowania są jeszcze do przełknięcia, a które już nie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

To szanelko zalezy tylko i wylacznie od Ciebie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

owszem, ale jestem ciekawa granic wytrzymałości innych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Pierdzenie w lozku. Moja to kocha.

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

pierdzi razem z Tobą ?
pytam poważnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Nie. To ja w tym zwiazku jestem ostatnim chamem. Pierdze, bekam itd.

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

a Twoja partnerka nie robi nic, co mogłoby denerwować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Denerwujace jest mlaskanie przy oralu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Na co przymykam oko w związku dobre pytanie, aż się zastanawiam... Tylko, że to są takie rzeczy, do których ja już przywykłam i mi to już nie przeszkadza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

ok, więc do czego przywykłaś, a co kiedyś Ci przeszkadzało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....


Glos_Rozsadku , że zębów nie myjesz , to też chyba normalne , ale pewnie i bieliznę , to tylko na Wielkanoc i Boże Narodzenie zmieniasz , a skarpety to na noc przy łóżku stawiasz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Przeszkadzało mi to, że często za wszystko to ON płacił, teraz na szczeście mamy wspólne pieniądze, więc jest OK.

Np. to, że nie pozwala mi nosić zakupów - przecież od dwóch siatek mi korona z głowy nie spadnie...

Jego czas spędzony w łazience...

Zazwyczaj to ON decyduje gdzie idziemy jeść jak wybieramy na "szybkie jedzenie" na mieście, albo gdzie spędzamy weekendy...

I takie tam czepianie się, że lepiej wyglądam w tym, a nie w tamtym, dobrze by było, żebym miała to, a nie tamto, lepiej zrób tak, a nie siak... - to są jak dla mnie błachostki...

A najbardziej wkurza mnie to, że często chce mi w różnych rzeczach pomagać, jak ma czas, oczywiście - a wiem, że sama bym zrobiła to dużo szybciej i pewnie dokładniej!!

Ogólnie to jest tak, że on jest niecierpliwy, a ja uparta i ooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

zezowate_scierwo w przeciwienstwie do ciebie nie mam problemow z higiena.
Chyba odrozniasz mycie zebow od pierdzenia? No, chyba, ze masz ryj jak odbyt. Stawiam na to drugie.

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

trzeba przeczytać instrukcje obsługi faceta i nie będzie problemu Kobiety;)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

mi przeszkadza picie piwska , nie pomaganie mi w obowiązkach domowych i wymagania tylko ode mnie a od siebie nic ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

"nie pomaganie mi w obowiązkach domowych i wymagania tylko ode mnie a od siebie nic ..." a popatrz jak jego starszy traktuje swoja żonę a jego mamę i wnioskuj dla czego tak się dzieje i wychowaj go pod siebie;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Nie tolerować chamskich nawyków,tępić w zarodku.Nauczysz,zareagujesz na początku związku i nie będzie problemów.W każdym bądź razie ja takowych nie znam.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Heniu, przewróć boczek;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

A co sądzić o takim anonsie matrymonialnym :


Re: małe kurczaczki
Autor: ktoś-coś (---.introlan.pl)
Data: 13-10-10 15:54

h0j

Ale ja poruszam się za pomocą balkonika , nie myję się , wali mi z mordy jak z murzyńskiej chaty, nie mam zębów, jestem nieprzyjemny w dotyku , mam skrzeczący głos, ślinię się , chrapię w nocy i puszczam bąki pod kołdrą :):)




Ciekawe co na to powie nasz forumowy maruda ?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

Ciekawe co na to powie nasz forumowy ktoś- coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Syndrom zamkniętych oczu

Re: Spełniło się marzenie....
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 16-04-12 15:39

Ocieniali i Osaczeni ...


abp Celestino Migliore, abp Edward Ozorowski, bp Janusz Stepnowski, bp Stanisław Stefanek, Jacek Piorunek, Mieczysław Czerniawski – prezydent Łomży i ks. Dariusz Dąbrowski – ekonom kurii odpowiedzialny za realizacje projektu. To ksiądz Dąbrowski obok księdza biskupa Tadeusza Bronakowskiego


Ocieniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski poza religijnym chlebem powszednim samouwielbienia parafialnych Arcy kapłanów po których nic dobrego nie można się już chyba spodziewać poza kolejną Świątynią Opatrzności Bożej ...

... w której po raz kolejny zawiśnie Jezus na religijnym Krzyżu
tak samo jak na Golgocie na której kapłani zajebali prawdę razem z człowiekiem który ja reprezentował.

O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

Errata:
Było
Ocieniali i Osaczeni ...

Ocieniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski


Powinno być

Ociemniali i Osaczeni ...

Ociemniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski

Pomimo tego ze to błąd niezamierzony i nieszkodliwy to jednak przepraszam


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przymknięte oko....

rzucanie skarpet gdzie stoi, ciamkanie, przeklinanie, brak czułości.....ale nikt nie jest doskonały

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org