piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Litwini, Estończycy, Łotysze

Każdy z nas wie, że codziennie przez nasze miasto przewija się wielka ilość kierowców z tych krajów. Czy ktoś się orientuje co przeważnie transportują? Skąd i dokąd? Jakiego rodzaju towary przewożą? Czemu wybierają akurat trasę przez Łomżę? Panowie kierowcy może coś o tym wiecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

podrywaja nastolatki xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

a kogo to obchodzi czemu jak i co...robia to co maja robic....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

jadą na Wyszków aktualizować bazy wirisuw

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

a co nie byłeś nigdy w Druzgiennikach?:))) wybierz się do miejscowości Troki w drodze do Vilnius:))) fajne miejsce:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

Zainteresowałem się tematem ponieważ dla Łomży tak duży ruch tych pojazdów to szansa. Właśnie o to pytam. czy macie jakieś pomysły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

w większości to bardzo nieprzyjemni ludzie i zarozumiali. Jeszcze im czasy ZSRR z głowy nie wywietrzały więc mają takie wielkostalinowskie maniery. Na drogach najgorsi piraci nie majacy szacunku dla żadnych norm i przepisów drogowych. Polecam poobserwowac to co się dzieje w ich wykonaniu na ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Janowa. Policja nad tym nie panuje i chyba się tym wcale nie interesuje a ci dawni rosyjscy obywatele śmigają ile fabryka dała i jak im się podoba.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

volvo fh12 polski tir na autostradzie pod minskiem

http://www.youtube.com/watch?v=aymeBeranZo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

A może interesuje cie towar, bo chcesz im coś zajumać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

Policja NIE PANUJE nad ruchem na odcinku drogi krajowej przebiegającym w granicach miasta.
Kierowcy zza wschodniej granicy często urządzają sobie crossowe wyścigi po Wojska Polskiego i tylko jakiejś wyższej sile zawdzięczamy,że obyło się bez masakry.
Na przejściach dla pieszych niejednej osobie spadły buciki,gdy zmykała przed szarżującym Tirem.
Przejeżdżanie skrzyżowań przez tiry na żółtym lub wręcz czerwonym świetle,to wręcz norma.
Wszyscy mają te wybryki w D...,ale na Litwie lub Łotwie ci sami kierowcy tirów jeżdżą idealnie ,jak na egzaminie,bo przed swoją policją mają wielki respekt a naszą olewają.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

sprawa nie dotyczy tylko tirów . Każde panisko z rejestracją Łotwy , Litwy czy Estoni czuje się to jak usiebioe i ma dupie przestrzgeanie przepisów ruchu drogowego

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

U nas Policja zajmuje się łapaniem pieszych, np: pod zatrudniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

danielo kierują się przez Łomżę i Białystok do przejść granicznych, a którędy mieliby jechać ?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Litwini, Estończycy, Łotysze

wiecie a moze tak czepneli byscie sie tez polaczkow...ja
pier***e opier***c dupe komus za cos co sie rowiez samemu nie raz zrobilo i zapewne zrobi...nie robilibyscie z siebie parodii w tym momencie...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org