sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pompka samochodowa gdzie?

Potrzebuje pompki samochodowej elektrycznej podpinanej pod zapalniczke. Nie wiecie gdzie w lomzy mozna takowa znalesc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

w kazdym motoryzacyjnym... za ok 50 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

lepsza 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

za 45 zł Ci sprzedam nieuzywana nowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

Pompki, które sobie mają poradzić z napompowaniem koła w samochodzie w niedługim czasie to zdecydowanie więcej niż 100 zł kosztują... przeważnie z napompowaniem 1.5 bara da sobie radę każda... ale większość później się grzeje i ma problem z przejściem powyżej 2 barów. Większość aut powinno mieć ciśnienie ok. 2.2 więc lepiej trochę ruchu zażyć czasem niż stracić czas i nerwy patrząc na nieudone chińskie urządzenie do pompowania materacy :P

Dobra nożna kosztuje okolo 50 zł więc nie dajmy się zwariować i oszukać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

no jesli bedziemy uwazac taka pompke za pompke glowna - tak ja nazwijmy, to powodzenia.

jesli mialbym takiej uzywac, to tylko do 1.5 musialaby mi napompowac i dalej jade na stacje.
u mnie bylaby to awaryjna.
ale ja osobiscie wolalbym wydac tyle kasy za normalna pompke mechaniczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pompka samochodowa gdzie?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org