piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naleśnikarnia Arlekin

Mam bardzo przykre doświadczenie z tym lokalem i chcę o tym napisać, bo co kilka minut słyszę ich reklamę w radiu. Wszedłem nawet na ich e-stronę, ale nie mozna tam wpisywać uwag, więc robię to na publicznym portalu.
W ubiegłym roku poszliśmy tam całą rodzinką na naleśniki. W lokalu pusto, dwie młode panie za ladą mocno znudzone z kwaśnymi minami.
- Dzieńdobry, dzieńdobry. Siadmay do stolika i zaczynamy czytać menu, by wybrać jedzenie. Siedzimy i czekamy kilka minut, aż podejdzie do nas któraś z pań. Wchodzą inni klienci i podchodzą do lady, po czym zamawiają naleśniki. Jestem zbulwersowany, że od nas nie przyjęto zamówienia. Zwracam na to uwagę, a one oburzone moją uwagą, tlumaczą, że zamówienia sklada się tylko przy ladzie. Dlaczego nikt mi o tym nie powiedział? Czemu pani nie spytała nas o zamówienie? Poczułem się upokorzony. Czas to pieniądz i nie stać mnie na marnowanie go w ten sposób.
Obiecałem sobie, że moja noga więcej tam nie stanie i wszystkim znajomym odradzalismy ten lokal, ale może coś się zmienilo?
Napiszcie jakie są Wasze uwagi na temt jakości obsługi w tym lokalu? Czy zatrudniony tam personel nadal olewa klientów?

W wielu porządnych lokalach w widocznym miejscu jest tabliczka z napisem: "Jeśli uważasz, że zostałeś źle obsłużony: Dzwoń do właściciela tel..........:" gdyby w naleśnikarni tak było, właściciel miałby dużo więcej klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

O masz :-D,jaki burżuj z Ciebie,ciężko ruszyć tyłek do lady i zamówić tylko się rozsiadł pan i myśli że przyszedł z rodziną do ekskluzywnej restauracji.
Że w takiej Łomży takie arystokractwo,panicze hehe,potem się bulwersują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

W tamtym roku raz byłem,weszliśmy,podeszliśmy do lady,zamówiliśmy,usiedliśmy przy stoliku,kilka minut czekania,naleśniki dostarczone do stolika.W sumie mi smakowało,nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Do teściowej też chodzisz pewnie z żalem że żonę źle wychowała:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

nick sam mowi za siebie nie tutejszy zamiejscowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

kim trzeba być żeby tak się upokarzać tutaj, chłopie jeśli czas to pieniądz to wyjdź z tą i zajmij się pracą a nie strugasz głupa i się żalisz że jesteś wielki PAN !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

"Poczułem się upokorzony. Czas to pieniądz i nie stać mnie na marnowanie go w ten sposób. " dobrze że nie kazałeś nisko się kłaniać i całować w pletwę że raczyłeś wstąpić do lokalu :))))

Panie z Naleśnikarni powinny wywieść taką tablicę>>>>>
powinny fotę tobie cyknąć i umieścić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

buahahhaa, co za pajac! w MC tez do Ciebie podchodza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Toś se chłopie przypomniał bolączke po 1/2 roku :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Witam. Ja byłam tam z koleżankami miesiąc temu.Weszłyśmy,wzięłyśmy menu i usiadłyśmy do stolika.Po kilku minutach podeszła do nas kelnerka i przyjęła zamówienie.Była uprzejma i z uśmiechem przyjęła Nasze zamówienia.Po chwili dostałyśmy pyszne naleśniczki.Po zjedzeniu podesżłyśmy do lady,aby zapłacić.Dostałyśmy karnety i wyszłysmy.Pobyt tam wspominam jak najbardziej pozytywnie.Do wieśmin:Od roku mogło dużo się tam zmienić,ja napewno tam pójdę jeszcze nie jeden raz.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Upokarzający jest to że te Panie muszą obsługiwać takich baranów:(((((
Baranie szacunku drugiej osoby nie kupisz za żadne pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin



CXRSa1, a w Kolnie to niema takich problemów , tam pewnie każdy klient w gajerku i krawacie ,

..... " bo klient w krawacie jest mniej awanturny "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Wiesmin. Posłuchaj!!!! .Czy ty uważasz ,że ten portal to słuzy do obrabiania komuś dupy? Jak tak to sie pomyliłeś, bo jest na to art. i żarty sie konczą. Wszyskich przed tym ostrzegam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

zezowate szczęscie produkuj się biznesmenie z Konarzyc:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin


andzia C , ty masz jakąś obsesję ...


Wesołych Świąt dla ciebie i całej twojej rodzinnej podkolneńskiej wsi

CXRSa1 ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

pamięć jak Prezesa lato pół roku paragon w sejfie leżał? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Hahahhahahaha ... zezowaty może wkleisz moje zdjęcie czy linka z moim profilem wreszcie:))))tylko znów się nie pomyl i cudzego zdjęcia nie wklejaj:)))))))))) Hakerze:))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin


masz tu andzia C , coś dla ciebie z okazji świąt :



smacznego jajeczka , mokrego dyngusa ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

zezowaty tak po cichu kup córce narzeczonego bo normalny chłop popatrzy że będzie miał debila za teścia to nie będzie chciał się w chajtać tylko spitoli:))) no może jakbym się skusił no ale wiesz 48 lat to chyba za dużo pewnikiem by odrzuciła moje zaloty:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

zezowaty idź żonce pomóc w przygotowaniach świątecznych a nie mi tu 4litery zawracasz:)))
A tak poza nawiasem córa lubi na k...ać dubstepa
http://www.youtube.com/watch?v=LXO-jKksQkM jak nie to musi mieć więcej niż 48 lat no to zapewne zostanie staro panną:))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

potomkowie orztrzasaczy gnoju gdyby mogli to do restauracji by przynisli własne kanapki zawinięte w Dziennik Powszechny tak więc takie normy jak podejście kelnerki do stolika i przyjecia zamówienie sa dla nich kompletnie obce czego świadectwo daja w krytyce zakładajacego post.

U potomków roztrzasaczy gnoju samoobsługa czyli marchew czy brukiem z roli sam wyrywa aby się szybko pożywić.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Bywam czasami w Naleśnikarni i żadnej niemiłej obsługi nie widziałam, zawsze podchodzą i osobiście zbierają zamówienia. Zdarzały się małe wpadki,ale nie przekreśliłam z tego powodu lokalu,bo w sumie mi tam smakuje ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Od zeszłego roku zmienił się właściciel o ile mi wiadomo, obsługa raczej też. Kultura powinna być w każdym lokalu niezależnie od miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

Ja byłem i wrażenia też ok, nie musiałem podchodzić do lady kelnerka sama podeszła po zamówienie po ok 10 minutach przyniosła naleśniki, czasami warto się wybrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

straszne chamstwo sie tam zjezdza z calego swiata..gryczana niedogotowana

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naleśnikarnia Arlekin

bardzo miła obsługa, pyszne naleśniki :) zawsze dostajesz to, co sam dajesz, proste!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org