środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tusk sklada zyczenia

http://www.tvn24.pl/-1,1740763,0,1,bezpieczni-i-szczesliwi--to-mozliwe-_-zyczy-tusk,wiadomosc.html

odpowiedzmy mu na jego zaczepki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tusk sklada zyczenia


BRAK NICKA , a ja ci życzę Wesołych Świąt i żebyś kupił sobie w końcu tą upragnioną kawalerkę po 1000zł za m2 ,


PS; dobrze by było z jakąś piwnicą , abyś miał gdzie rower trzymać , bo garaż ci niepotrzebny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tusk sklada zyczenia

dzieki zezowate a ja tobie zycze zebys znalazl glupszego od siebie ktory odkupi od ciebie ten garaz za 40tys a co do kawalerki po 1000zl za m2 niebawem miasto bedzie za darmo oferowac mieszkanaia tyle bedzie pustostanow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tusk sklada zyczenia



Garaż już sprzedany z grubym zyskiem , to się nazywa inwestycja , kupiłem miesiąc temu za 40 000 , teraz sprzedałem za 80 000 zł , a ty zazdrościsz ?

No wiem , że na te 40 000 zł , to jakbyś sprzedał cały swój " majątek " z ojcowizną włącznie , to by nie wydało .
Weż może sprzedaj gdzieś nerkę za 30 000 zł ,
bo bez zdolności kredytowej to nigdzie pożyczki nie dostaniesz ,
dołożysz oszczędności całego życia , te 10 000 zł i już możesz inwestować w garaże ,

życzę powodzenia w interesach ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org