wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wywołanie zdjęć

hej
mam pytanie. gdzie w łomży najlepiej wywołać zdjęcia z płyty? w jakich cenach? mam do wywołania 160 zdjęć

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

ja wywoływałam z allegro, niczym się nie różnią od tych ze sklepu ale są dużo tańsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Transponder a ty jak nie masz nic do powiedzenia to nie zatruwaj forum swoimi debilnymi wypowiedziami

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Polecam Foto-Partner na ul.Małachowskiego 3
086 219 83 00 Ciekawe ceny siostra robiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Rossman- taniej nie będzie, a jak oryginały dobre to zdjęcia też takie będą.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Rossman jest tani fakt ale dla mnie duży minus dla estetyki wywołane zdjęcia są na różnych formatach papieru :(:( paskudnie to wygląda !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

a to masakrycznie wygląda




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

grzegorzvip2: to że masz różne formaty zdjęć to nie zależy od salonu w którym wywołujesz ale od stosunków boku jakie masz ustawione w aparacie np. w stosunku boków 4:3 wyjdzie ci format 10x13,5 a w stosunków boku 2:3 wyjdzie typowo format 10x15 , wywołując zdjęcia wybrałeś format bez kadrowania do 10X15 i wyszły Ci oryginalnie tak jak je zapisałeś w dwóch zapewne formatach a dlatego bo albo miałeś zdjęcia z różnych aparatów ale zmieniałem rozdzielczość zdjęcia w apracie, zerknij w apracie w rozdzilczości czy masz opcje 2:3 czy 3:2 i ustaw! i to nie jest wina rossmana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

W Rossmannie może i tanio, ale wkurza mnie, że na dzień dobry doliczają opłatę nie wiem za co 3,99 zł. Jakość taka sobie i faktycznie nie da się już zrobionych zdjęć w różnych stosunkach boków wywołać jednolicie, bo nie ma takiej opcji, żeby wywołać je w jednakowym foramcie.
Ja polecam wywoływanie przez Internet.
Choć 160 zdjęc do wywołania to niewiele, więc pewnie i stacjonarnie to nie wyjdzie bardzo dużo. W Gabsie można zamówić przez ich stronę internetową i chyba wychodzi to taniej niż zamawianie odbitek u nich w salonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

nigdy w rosmanie jakość tych zdjęć jak dobrze zrobione
kolorystycznie odbiegają od orginału

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

http://zdjecia.komputerswiat.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org