sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep zoologiczny

Witam, może ktoś podpowiedzieć gdzie w Łomży kupię larwy drewnojada, ostatecznie mączniaka? Święta idą a w sklepie, w którym się zawsze zaopatruję akurat nie ma.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Przepraszam, że pytam, ale co je takie rzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Mam podobny problem, bo mój je opiłki z metali i też świeżych przez święta nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Drewnojada raczej nie kupisz, ale mącznika dostaniesz w zoologicznym na ul.Bema, być może mają i drewnojady ale reki nie daję. Mącznik cena ok 8 zł
Smacznego życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Dzięki za info.
Ja potrzebuję dla jeża, ale wiem też, że takie łakocie lubią i pajączki.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

A może jeszcze jakieś sugestie?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny



Niektórzy to mają problem co postawić na świątecznym Wielkanocnym stole , jak nie będzie świeżych opiłków metalowych , to połóż kawał zardzewiałego złomu , tylko uważaj przy gryzieniu , bo stracisz ostatniego zęba do picia wody .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

mięsny jeż mięsny jeż ty go zjesz ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Puszek przy ul.Dwornej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

A gdzie mozna kupic jeża?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

na allegro

http://allegro.pl/jez-afrykanski-pigmejski-atelerix-albiventris-lodz-i2256070041.html

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

fajne.. ale drogie.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

jak pisze mala77 podejdz do puszka na dworna. Jak nie maja to przywioza, jak dobrze pamietam w czwartki jezdzili na gieldy i przywozili co trzeba. Moga tez miec na sklepie, bo jakies pajeczaki maja aktualnie na stanie.. Poza tym polecam zaopatrzyc sie w konkretna ilosc z wysylka i samemu mnozyc, na pewno tansze i najlepsze rozwiazanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Dobra porada:) jeśli ktoś ma jeża i zapewne uratował go od śmierci, to niech hoduje teraz dla niego żywność. Jeże jedzą masło bez opamiętania, prawdziwe, surową wołowinę i zgniłe jabłka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

szkoda, ze pojecia o karmieniu jeza nie masz.. Do autora. Nie wiem czy uratowal jeza, ale mysle, ze rownie dobrze mogl go po prostu kupic i hoduje. Podstawa diety takiego jeza w warunkach domowych sa wlasnie larwy drewnojada, macznika, rozne gatunki pierscienic, jaja, karma dla kotow min royal, a jezeli ma sie dostep to np jaszczurki, przy czym niech kazdy pamieta, ze wszystkie gady i plazy w Polsce sa pod ochrona i wiele wiele innych. Z reszta to nie problem sie doksztalcic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

oczywiscie post do autora nade mna, a nie do autora tematu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Śliczne dzięki drodzy Państwo - dostałem na Bema.
P.A. - jesteś zorientowany/a patrzę :)
Jeża znalazłem pod koniec sierpnia. W naturalnych warunkach by nie przezimował, bo na początku września ważył 60 gramów. Za tydzień może go, a właściwie ją wypuszczę u rodziców przy domu i dlatego wdrażam co raz więcej żywego żarcia :)
Jeszcze raz dziękuję.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org