sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hotel w centralnej Polsce

Witam!

Niedługo wybieram się do miejscowości Kolumna w woj. łódzkim. Szukam noclegu w tamtych rejonach. Na razie znalazłem jedno ciekawe miejsce: hotel - noclegi i catering w pobliskim Łasku. Znacie to miejsce? Był tam ktoś z Was?

Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce

http://www.rezydencjaspalska.pl/

inny kierunek ale też niedaleko Łodzi
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce

Witam
Znam te okolice bardzo dobrze.Czy jedziesz konkretnie do Kolumny, czy do Łasku? Jeśli mogę polecić, to hotel Graf w Kolumnie ul.Piotrkowska 10, oraz Zajazd Jamboł, Łask -Kolumna ul. Armii Ludowej 46. Oczywiście ceny są zróżnicowane, warto wcześniej telefonicznie zarezerwować i określić termin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce

I przed wynajeciem pokoju lepiej go sprawdz wpierw bo wtamtych stronach to wszystko z tego typu wyglada pieknie tylko na zewnatrz a w srodku okazuje sie syf totalnyw pokojach....Zygac sie chce,zaplesniale prysznice i stare meble.A ceny 120 za nocleg.Smiechu warte...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce

Witam,
ja również często bywam w tamtych okolicach i jeśli miałabym coś polecać to w Pabianicach jest fajny hotel http://www.hotelpiemont.com.pl/. Pabianice są około 15 km od Kolumny. Zawsze się tam zatrzymuję jak jadę w okolice Łasku.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce

Nicco 28 stycznia 2012 roku już o ten hotel na 4lomza pytałeś.I równie ładnie jak teraz wkleiłeś link.Więc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel w centralnej Polsce


Więc , KRYPTOREKLAMA !



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org