sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

Dlaczego Kosmetyczki w łomzy pracuja na tanich produktach często z własnego doświadczenia wiem że przekładaja tylk do drozszych opakówek!!Czy to naturalne i dlaczego tak się dzieje a koszt usługi jest taki jak przy pracy droższymi komsetykami znam 5 kosmetyczek z tego miasta i wszystkie to robia i potwierdzaja moje stwierdzenie!Pytając dlaczego odpwiadają jednym głosem BO TAK SIĘ ROBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

aha tak też myslałam.To cała nasza Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

Ja też słyszałam o tego typu praktykach nie tylko kosmetyczki czasem się zdarza że i fryzjerki tak robią ,tanie odżywki wkładają do oryginalnych opakowań , my klienci jesteśmy nie świadomi tego i bulimy , a one się cieszą .Podziwiam panie które chodzą co tydzień do kosmetyczki bo twierdzą ze mają nakładane maseczki drogie i dobre a tak naprawdę mają jakąś z drogerii za 10 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

tak a psyhika zdziała cuda!myslimy że cos jest warte tych pieniędzy podświadomość koduje informację móżg przetwarza i odrazu nasze ciało wyglada lepiej!
potwierdzone naukowo ogladałam kiedys taki program o mózgu oszukiwanym przez druga osobę nieświadomy królik doswiadczalny(inna kobieta które gadano bzdury) osiagała za sprawa czegos co nie miało działania niesamowite rezultay!
NIE MA ZNACZENIA CO TO JEST BYLE EFEKTY BYŁY WIDOCZNE HEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

bo są lewe hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

Jak by zapodala orginal to byś wolała obgryzać paznokcie niż isc i zabulic hehehehr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

dobre produkty kosztuja,a dziadostwo odstawiaja i tyle w temacie,zeby ktos pracowal na produktach takich jak Chanel,Dior,Pupa,Ardeko to sa produkty z prawdziwego zdarzenia,ale u nas w Lomzy to i blotem moga sie smarowac i powiedza ze jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

kiedys tak się składa byłam u kosmetyczki i przy mnie przyjechała do niej przedstawicielka kupiła b.toni produkt, a jej pracownica badz praktykantka przekładała do innego opakowania!
Ponadto wiele razy robiłam sobie pewnym produktem usługę i pachniał inaczej niz ten którym robiła mi ta kosmetyczka.Jeszcze rozumie że jej nie stac bo i tak bywa bo takie czasy, ale tak znana Łomżyńska kosmetyczka wywyzszana za swoje makijaży wiele razy pisano o niej na forum a tu taki klops szokkkkk!
Komu ufac w tych czasach jeśli robisz tanim produktem to choc nie oszukuj klienta niech wie co ma kładzione nie zawsze tanie gorsze ale klient powinien wiedzieć!!

miej serce i patrzaj w serce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

tez znam kosmetyczki, które kupują bielendę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

bo w Łomży jeszcze nie powstał salon z prawdziwego zdarzenia albo jakieś SPA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

Co za bzdury! To chyba jakies pseudo salony tak robią! A Dior czy Chanel wcale nie jest rewelacyjną firmą kosmetyczną. BArdziej perfumeryjną. Widać,że tu brak pojęcia o profesjionalnych kosmetycznych firmach.

Każdy człowiek posiada własną filozofię, która dla innego nic nie znaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

mkarina : a jakie Twoim zdaniem są tanie kosmetyki ?

Maniuszek : akurat BIELENDA jest firmą profesjonalną i bardzo dobrą.

a chanel , dior etc. nie są wcale takie super :) no chyba , że ktoś musi się "lansować" logiem , to okey. ale jest dużo lepszych i tańszych kosmetyków.

I nie zawsze droższe oznacza lepsze :), za mniejsze pieniądze można kupić też dobre kosmetyki, tylko trzeba się na tym znać. Jest dużo takich przypadków , ale myślę , że sami je znacie z życia :).

Bez sensu są takie wątki, gdyż ludzie nie mają nawet pojęcia na dany temat a się wypowiadają.

Pozdrawiam :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

Zajrzyj do intercosmetic i sprawdź na jakich kosmetykach bazują. Generalizowaniem niczego nie zdziałasz. Aha- to nie jest reklama, po prostu korzystam z uslug tego gabinetu i wiem na jakich produktach pracują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

A tak przy okazji tematu kosmetyczki to miałabym pytanie jaką kosmetyczkę polecacie jeśli chodzi o makijaż ? Kilka razy korzystałam z usług różnych kosmetyczek w Łomży i jeśli chodzi o makijaż jeden ładniejszy drugi mniej zachwycał ale żaden nie wytrwał nawet do godz. 24 więc czy możecie kogoś polecić kto naprawdę robi trwałe makijaże ? Czytałam trochę na forum ale niestety nic konkretnego nie znalazłam.
Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wszystkie kosmetyczki w Łomży pracują na tanich produktach??

hmm... wiecie co wam powiem Super zakładem jest Nowo założony salon Diva na Wyszyńskiego. Świetne makijaże mówie wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org