poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biuro nieruchomości

jw, które możecie polecić tytan, meritum, północ?
Bardzo proszę o podpowiedź osób orientujących się w tematyce nieruchomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

Wszystkie biura sa dobre,ale zalezy co chcesz kupic?targowac sie zawsze mozna.No ale jesli chodzi o sprzedasz to w dzisiejszych czasach nic niesprzedasz,no chyba ze za bezcen to moze ktos kupi,nieruchomosci sie juz skonczyly nic sie nieoplaca,ani kupic ani sprzedac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

wogole jak dla mnie kazde jedne biuro to porazka wystarczy spojrzec na ich oferty z ktorych nic nie wynika gdy lokalizacja jest nieciekawa niema zadnego zdjecia z zewnatrz pokazywane jest tylko to co sie nadaje do pokazania nigdzie niema podanej lokalizacji sa jakies glupie teksty typu przy ruchliwej ulicy albo w centrum miasta jako potencjalny klient gdy wchodze na ich strone chcialbym nie tracic czasu na chodzenie i rozczarowywaniu sie tym czy tamtym brakuje biura gdzie wszystko bedzie w sposob normalny i przezysty ukazany faktyczny stan nieruchomosci i jej lokalizacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

BRAK NICKA, przede wszystkim pamiętaj o znakach interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta te wypociny, a po za tym, to ty chyba nie wiesz jak działają biura nieruchomości i stąd twe żale...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

to jak dizalaja owe biura ze nie moga podac lokalizacji co ze boja sie konkurencji obawy przed umieszczeniem takiej samej oferty przez konkurecje?? a co do znakow interpunkcyjnych pie...le je tak sama jak ta polske

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

audreyka chcesz coś kupić czy sprzedać?

Wiecie może które biura pobierają prowizje tylko od kupujących a nie od sprzedających ?







www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

powiem tylko tyle ze nie polecam północ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

BRAK NICKA, pomyśl logicznie, gdyby takie biuro podało ci adres nieruchomości na swojej stronie albo zrobilo tak zdjęcie, ze każdy by sie domyslil gdzie jest dana nieruchomość, to polazł byś tam, odnalazł właściciela i zawarł transakcje po za biurem i nic by z tego nie mieli, rozumiesz już?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

ja korzystałem z usług nolusa, jak dla kupujących wtedy była najniższa prowizja w porównaniu do innych biur łomżyńskich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

jaka prowizja?PODSTAWIA SIE KOLEGE LUB KOLEZANKE OGLADA SIE NIERUCHOMOSC RAZEM I KUPUJE SIE BEZPOSREDNIO OD WLASCICIELA BEZ ZADNEJ PROWIZJI GAMONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

nie krzycz tymi literami prostascieroczko. Pisz małymi na drugi raz, no chyba ze chcesz mnie podniecic.

Mausz&Mausz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

Autor: grubaryba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27-03-12 21:28

audreyka chcesz coś kupić czy sprzedać?

Wiecie może które biura pobierają prowizje tylko od kupujących a nie od sprzedających ?

to zalezy od sprzedajacego nie od agencji..
a po drugie moge polecic meritum oraz polnoc.
polmoc kupowalam przez ich agencje wszystko sprawnie i szybko
meritum bardzo mila obsluga i wogle wszystko oki

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

zazwyczaj to prowizja jest pobierana od sprzedającego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

ja korzystałam z usług różnych biur i mogę powiedzieć tyle że tytan to jedyne profesjonalne biuro, nie windują cen w górę jak inne biura i zawsze mają sprawdzone oferty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

anna 789



z czego ty korzystasz!!!!!!!

DZIEWCZYNO CIEBIE NA PODPASKI JEST NIESTAC A TAKIE BZDURY TU WYPISUJESZ;SZOK DAJ SE NA LUZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biuro nieruchomości

wpm tego typu komentarze to może w innym wątku...

grubaryba: chodzi mi o sprzedaż mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org