poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania lekarskie do technikum

Witam
Otrzymałem od szkoły (Technikum) skierowanie na badania lekarskie do Zakładu Medycyny Pracy (czy coś takiego). Mam pytanie, jak wyglądają takie badania, i jak długo trwają ?
Z góry dziękuję za normalne odpowiedzi
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

trwaja nie wiecej niz 10 minut chyba ze masz wade wzroku lub cos w tym stylu to wtedy moga skierowac cie na badania.. ogolem, wchodzisz i wychodzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

Dokładnie,i płacisz 30 zł(kiedyś tak przynajmniej kosztowały ) .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

Ja 2 lata temu chodziłem ze 2 dni chyba do 4 gabinetów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

gwiazdka23 - jesli ma skierowanie ze szkoly to nie placi.. , ja za swoje badania nie placilam ; ) jedynie za ksiazeczke sanepidowska placilam. Równiez robiłam badania 2 lata temu i zajeło mi to dosłownie 3 minuty..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

nie trzeba zadnych ksiazeczek ze soba nic. Wyglada to tak wchodzisz podpisujesz tam cos ... i wychodzisz cale badanie.

NIE BÓJ SIĘ ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

hm ksiazeczke medyczna trzeba bo Pani stawia piekne 1 w ksiazeczce co oznacza ze jestes zdolny do pracy ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

ja płaciłam za te badanie,nawet ze skierowaniem ze szkoły ,poważnie 30 zł,ale to było 7 lat temu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

ja w tamtym roku byłem.
weszłem dałem podpis i wyszedlem wiec nie mow ze jakies pieczatki stawia...



OKŁAMUJESZ SAM SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

chyba wiem lepiej czy mam wpisane cos w ksiazeczce medycznej czy nie ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania lekarskie do technikum

jezeli idziesz ze skierowaniem ze szkoly do szpitala do lekarza m. Pracy nie placisz nic. Chyba, ze idziesz np w eskulapie czy dostaniesz skierowania do poradni i robisz badania prywatnie tez placisz. W gabinecie podpisujesz druczek, masz zaswiadczenie, ze nie ma przeciwwskazan do podjecia nauki na danym kierunku i juz. Jedyne co pamietam to ogromne kolejki, gdzie trzeba bylo stac po 2dni, ale to ladnych pare lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org