poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Myślę że założenie tego tematu pomoże mi i wielu osobom zastanawiającym się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej dokonać właściwego wyboru.
Interesuje mnie kierunek technik mechanik pojazdów samochodowych lecz nie jestem pewien czy dam sobie tam radę . Uczę się średnio i nie wiem czy iść do zawodówki a potem do technikum dla dorosłych na 2 lata , czy odrazu do technikum . A więc jakie przedmioty w tech są najtrudniejsze tzn z czego jest ciężko ? Jaki jest ogólny poziom ?
I czy po zawodówce technikum uzupełniające jest 3 letnie czy 2 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Jeśli nie chce ci sie uczyć - zawodówka.. w technikum niestety nauki troche jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Sam się zastanawiam nad tym kierunkiem, z tego co słyszałem to jeśli w gimnazjum miałeś chociaż 3.5 średnią to sobie powinieneś spokojnie w mechaniaku poradzić. Jutro mechaniak będzie u nas w szkole na targach to będę mógł coś więcej powiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Dni otwarte mechaniaka 12 kwietnia ; ) Informacja jest na stronie zsmio ... ; ) Przyjdzcie, zapytajcie ;) Średnia to nie wszystko.. jesli ktos olewatorsko podchodzi do nauki i nauczycieli to niech nie liczy ze na laurach skonczy szkole.. jednak troche trzeba sie przyuczyc ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

powiem tak mechaniak jest jedno najlepszych szkół w łomzy sam tam uczeszczałem do matury przygotuje was rewelacyjnie przeciez o to chodzi
Zawodówki od razu nie proponuje jezeli masz zainteresowanie do mechaniki samochodowej naprawy to zawodówka tak. Jezeli słabo bedziesz sie uczył to atomatycznie przeniosą ciebie do zawodówki . Najtrudniejsze przedmioty na technika mechanika to technika mechaniczna przez 2 lata podstawy konstrukcji maszyn zregóły te przedmioty z matematyką Pięta achillesowa kazdego ucznia jest jezyk polski .
szkoła jest naprawde dobra polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Ja bym w ogóle odradził Ci mechaniak ! porażka szkoła ! A zapytaj się o dyrektora !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

Dyrektor jest w porzadku.. nie wiem o czym mowisz :D hahaha .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

a co ma dyrektor do poziomu, o co pyta założyciel tematu? chyba wszystkich lekcji nie prowadzi. jak napisał kolega powyżej, szkoła jest dobra, przygotuje cie do matury i egzaminu zawodowego. ale jeżeli sądzisz, że za samo siedzenie na lekcji przejdziesz z klasy do klasy to lepiej idź do zawodówki gdyż w technikum to nie przejdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak Łomża jaki poziom ?

timonek -zgadzam sie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org