poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...Tortilla -jak smakowała..?

...jak dla mnie pycha... i czuję lekki niedosyt... dla zainteresowanych galeria zdjęć poniżej....

http://jalbum.net/a/1147352/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...Tortilla -jak smakowała..?

Jak dla mnie wokalistka - mimo ogromnego potencjału - miała zbyt delikatny wokal (przy "boom, boom boom" Johna Lee Hookere serce mnie bolało) , ale i tak chylę czoła, bo to jej trzecie wystąpienie z zespołem.
Szacunek dla dziewczyny!
Poza tym muzyka do klubu lub pubu, a nie do siedzenia przy stolikach z obrusami.
Czepiam się ?:) troszkę... ale zdjęcia bardzo chętnie obejrzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...Tortilla -jak smakowała..?

...ja osobiście lubię posłuchać bluesa ale kompletnie się na nim nie znam...:)...skoro wokalistka dopiero zaczęła z zespołem śpiewać od niedawna to na prawdę nieźle wypadła... a co do miejsca to jestem i tak zadowolony, że coś się w końcu dzieje w Łomży i nawet jeżeli sceneria troszkę odbiega od oczekiwań to i tak warto było pójść , zobaczyć i posłuchać... zresztą siedziałem na podłodze przed samą sceną więc miałem najlepszą miejscówkę...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...Tortilla -jak smakowała..?

Tortilla jak zwykle smaczna i dobrze podana. Wokalistka bardzo sympatyczna
i reszta zespołu też. Było czego posłuchać i miło się oglądało. Niech żałują Ci, którzy nie przyszli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...Tortilla -jak smakowała..?

Ja tam wole Milano :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org