poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawko - gdzie najszybciej?

W której szkole w miarę szybko można ukończyć kurs na prawo jazdy?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

najszybciej nie znaczy ze najlepiej
abys zapłacila za kurs nie musisz godzin wyjezdzac na Tobie chajs trzepią
bo płacisz za paliwo które wyjezdzisz itd
Najlepiej Ferenc moim zdaniem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

Chodzi mi o to, żeby wszystko zaliczyć jak trzeba i godziny wyjeździć, tylko żeby to się nie ciągnęło zbyt długo bo zależy mi na czasie.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

ja cię nauczę heh na kursie nie nauczysz się szybko niczego jak nie masz smykałki zdają zazwyczaj ci co jezdzą bez prawka kilka lat hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

U pana Kopanczyka na Mazowieckiej,profesjonalnie,super gosc!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

A gdzie w najbliższym czasie rozpoczyna się kurs na prawko?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

nie wiem jak to sie stalo, wedlug niektorych, ale kurs z egzaminem zrobilem w miesiac i o dziwo za pierwszym podejsciem zdalem i nie jezdzilem autem bez prawka.. Kurs robilem na Dmowskiego u Gorskiego. Bylo to pare lat temu, ale jako jedyny mialem wtedy skonczone 18 wiec zalezalo mi na czasie, ustawili mi godziny tak, ze wszystko wyjezdzilem i poszedlem na egzamin. Mozesz spokojnie do nich zadzwonic i sie dopytac co i jak, numer na pewno bedzie w necie.
I tak wyjezdzasz tyle samo godzin przed egzaminem, a czy to w miesiac czy 3mies nie robi zadnej roznicy, tylko rozklada sie w czasie, no chyba ze masz marnego instruktora to i w rok nie nauczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

to zależy gdzie się zapiszesz zazwczaj jak zapłacisz za prawko i wbierzesz instruktora ktory ma samochod jako jeden i masz sporo wolnego czasu to w miesiac wszystko załatwisz, wszystko zależy od tego w jakich godzinach mozesz jezdzic na "ranki" jest wiecej miejsc u instruktorow poniewaz po południami jezdzą ci ktorzy sie jeszcze ucza w szkolach :) ja u FERENCA po miesiącu juz miałam egzamin zdany za 1 podejsciem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

potwierdzam, u Ferenca kurs przebiega szybko, sprawnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

Dzięki za info.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko - gdzie najszybciej?

najszybciej? podaj mi sowj nr podam Ci osrodek mozesz zorbic przez poltorej miesiaca za 950 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org