poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TARGI SLUBNE

Czy beda organizowane targi slubne w tym roku w łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

tak, 1 kwietnia

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

hehehe,a po jaka cholere ten slub zeby rozwod brac.Problemy niepotrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

1 kwietnia od 10 chyba, w hali sportowej, wstęp 6 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

a targi rozwodowe też organizują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

znowu reklama poco tam chodzić lepiej popytać znajomych

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

chociażby po to że można wygrać pierścionek z brylantem ;) dużo fajnych nagród ma być, więc może nie będzie nudno jak wcześniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

albo po to, zeby przyjrzec sie na zywo kreacjom itp zanim sie samemu zdecyduje co kupic.. Nie wiem jaka tutaj reklama i o co pytac znajomych w tym wypadku.. To nie mechanik ani stolarz tylko ogolnodostepne targi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

dzieki bardzo za info :) a moge sie dowiedziec gdzie dokladnie hala sportowa sie znajduje?;/ nie jestem z LOmzy .pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

Hala Sportowa SP 9
ul. Księżnej Anny 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

delfinka20


hihihi pierscionek z brylantem to chyba jakies jaja,pamietaj ze pierscionek z brylantem prawdziwym brylantem zaczyna sie od 10000 tys zl w zwysz a to co mowia ze brylant to zciema i oszustwo,kazda mowi ze dostala pierscionek z brylantem ale ten pseudo brylant to cyrkonia hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

haha wpm jakie rozeznanie rynku haha brylant to po prostu oszlifowany diament i zaskocze Cie, taki pierscionek kupisz juz w okolicach tysiaca zlotych :) Ty masz pojecie o czymkolwiek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

wpm

wartość nagród to podobno ok 50000 a nie wiem ile z tej kwoty stanowi wartość samego pierścionka. Nawet jeśli to będzie tylko 1000 to i tak miło by było coś takiego dostać za darmo ;)
wpm czy ty zawsze musisz tak marudzić?? rozchmurz się, taki ładny dzień dziś mamy... słoneczko za oknem... a na targi jak nie masz ochoty to nie musisz przychodzić... ja ide :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TARGI SLUBNE

NAJTAŃSZY PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM 700ZŁ W WWW.JUBILERPIECIAK.PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org