poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaświadczenie UK

Witam. Potrzebuję czegoś takiego jak zaświadczenie z urzędu komunikacji o zarejestrowanym pojeździe. Czy jest możliwe żebym tam coś takiego dostała? Z wszystkimi danymi samochodu? Ktoś się może orientuje w tym i ile trzeba zapłacić za to? Bo pewnie nic za darmo...

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

http://www.cepik.gov.pl/portal/c/portal_public/layout?p_l_id=1.1

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

napisz cos wiecej jaka jest sytuacja? to Twoj pojazd tylko zgubilas papier, czy kupilas bez papierow?
dowod rejestracyjny (V5) jest bezplatny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

Chodzi o to że muszę zrobić przegląd a jest zgubiony dowód rejestracyjny. Zanim wydadzą mi nowy to trochę zejdzie. Dlatego potrzebuję dla stacji kontroli pojazdów zaświadczenie z urzędu komunikacji o tym iż dany samochód jest zarejestrowany w tym urzędzie razem z jego danymi.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

nie mozesz zrobic przegladu MOT pojazdu zarejestrowanego w UK poza granicami UK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

UK- Urząd komunikacji...

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

Urzad to raczej Miejski, bo Komunikacji to chyba Wydzial :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

Fakt mój błąd :) Urząd Miejski Wydział Komunikacji :)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

kto pomoze kolezance? spotkal sie ktos z takim przypadkiem?
szczerze to nie slyszlem nigdy o ''zaswiadczeniach o zarejstrowaniu pojazdu''
chyba musisz sie do nich pofatygowac, bo w sumie jak stracilas dowod rejestracyjny to i tak musisz aplikowac o nowy. im szybciej tym lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaświadczenie UK

Też jestem zaskoczona faktem tego zaświadczenia ale jak trzeba... Właśnie jutro zamierzam się tam wybrać i sprawdzić to :)

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org