poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
63 osoby w urzędzie pracy

W UP w Łomży pracuje 63 osoby a oferty pracy nie mają ani jednej. Ktos mi powie co oni tam robią? A i dla rodziny i znajomych to się staże w samym urzędzie nawet znajdują. Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Polskie realia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

a numerków jest 20 na cały dzień i taki zapierdol tam mają, że niema kiedy kawki wypić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

http://www.up.podlasie.pl/index.php/strony/20652

DO pracy przyjmują jakichś kretynów którzy się nie potrafią wysłowić poprawnie po polsku, skończyli jakieś durne "licencjaty" w Ostrołęckich "wyższych szkołach", a prawdziwi wykształceni młodzi ludzie stoją w jakichs chorych kolejkach żeby się podpisac... Szlag mnie trafia jak to widzę i o tym słyszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

http://bip.pup.lomza.pl/index.php?wiad=922

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

oni powinni szukać pracy dla nas, wydzwaniać lub chodzić po firmach a nie każą samemu szukać,to jaki to jesturząd pracy , w innych krajach unii są prywatne agencje płacisz i oni ci szukają pracy i znajdują a tu siedza na dupie i każą ci szukać samemu roz----dolić to instytucje a jak nawet jest jakaś praca to dostaną ją i tak pociotaki niech ktoś sie tym zajmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

niestety tego nie zmienimy sam bylem swiadkiem jak 2 lata temu bylem na stazu i przyszedlem aby liste co miesiąć zlozyc obecności to ponie mnie przeprosila na chwile i z czajniczkiem poszla widocznie po wode :) nie dość ze musialem na nia z 15 minut czekac to jak wrocila zanim obsluzyla mnie chichrala sie z kolezanka ze stanowiska obok az powiedzialem ze spieszy mi sie dopiero zajela mna sie i to z taka łaską heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Chyba jak się ludzie nie wkurwią i nie zajmą nimi sami to nikt inny się tym nie zajmie... Podobno postawili jakiś automat do numerków za gruby szmal, bo wcześniej jakiejś babie było ciężko wyjść przed drzwi swojego pokoiku i te numerki w 3 minuty rozdac. Ale przecież w 3 minuty kawie spadnie temperatura o kilka stopni i już nie będzie tak smaczna. Przez 3 minuty o tylu sprawach można porozmawia z koleżanką z pokoju obok przez telefon za pieniądze podatników, lub pograc w sapera na komputerku, albo paznokcie pomalowac i wiele wiele innych pożyteczniejszych rzeczy zrobi, niż zbliżanie się do tego bezrobotnego plebsu bez układów i pleców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

A co mają się wysilać i szukać dla ciebie pracy, to jest firma budżetowa i czy się stoi, czy się leży to i tak pensyjka wpływa pierwszego na konto. Prywaciarz wylał by na pysk takich nierobów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

trzeba zorganizować strajk przed urzedem pracy w lomzy zeby wzieli się do roboty innej niż parzenia kawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Powiem tak--dobrze,że chociaż wypłacają nagrodę tym,którzy sami sobie coś znajdą.Naturalnie mam na myśli nagradzanych,którzy są na płatnym zasiłku.Pozostałym się nie należy;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Bo jak ktoś sam do nich ogłoszenia nie przyniesie to oni sami nowych miejsc pracy nie szukają...Dlatego od 2 miesięcy te same ogłoszenia na stronie.

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

A jak wam mają znależć pracę na pustyni?
Strajk nic nie da tylko trzeba zakłady pracy pobudować!
Powtarzam Zakłady a nie obozy pracy!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

ja juz ponad rok bezrobotny a mam mgr ekonomii licencjat zarzadzania technik mechanik studia podyplomowe zarzadzanie nieruchomosciami i babka żadnej pracy dla mnie znalesc nie potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

i bedzie jeszcze wiecej bezrobocia w tym miescie powiatowym. niedlugo 40%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

a wy sie vodko na starum rynku martwicie. co za narod normalnie szoq

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Jak nie masz znajomości w PUP to nawet jak przyjdziesz z ogłoszeniem przez siebie znalezionym, nic nie wskórasz - mówię tu o stażu, wiem z doświadczenia.
Nepotyzm to codzienność, z resztą nie tylko tam, chory kraj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

ryba22 moze jakbys sie konsekwetnnie ksztalcil w jednej dziedzinie, to latwiej bys prace znalazl? Teraz poszukuja specjalistow, a nie ludzi renesansu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Albo znajomości w PUP albo wujka prezesa w jakiejś firmie!





www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

same patałachy coś się zapytasz to z łaską odpowie albo wysyła do innego pokoju!!ludzie biede klepia a tamci siedza i w stołki pierdzą!!
Okropni,gruboskórni i chamowaci żadnej kultury zwłaszcza te stare małpiszony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

same patałachy coś się zapytasz to z łaską odpowie albo wysyła do innego pokoju!!ludzie biede klepia a tamci siedza i w stołki pierdzą!!
Okropni,gruboskórni i chamowaci żadnej kultury zwłaszcza te stare małpiszony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Gruba ryba pisze (...)
Miej bardzo bliskiego krewniaka w pup., to nawet bez rejestracji będziesz zatrudniony w urzędzie- ale nie w biurze pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Ja miałem na myśli że trzeba mieć znajomości aby znależć pracę obojętnie gdzie!
A w większych firmach to dzieci pracowników mają pierwszeństwo!








www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

A kto zatrudni czlowieka, ktory tylko narzekac potrafi?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Założyciel tematu poruszył bolesną sprawę. Oczywiście, że sytuacja z tym całym biurem pracy jest chora. Świadczy o słabości Państwa. Powoduje niechęć ludzi do tego państwa. Niedobrze jest, jeśli w autobusie miejskim słyszy się opinie, mówione wprost, głośno, że np. w Ostrołęce nie do pomyślenia jest takie traktowanie petentów w urzędzie. Że w Grajewie nie do pomyślenia jest sytuacja, iż np. w UG zatrudnia się operatora budowlanego- jak to było ostatnio w Łomży- tylko dlatego, że ma powiedzmy brata w pup. Faktycznie, obsada pup nie spełnia swojego zadania. Złe traktowanie, poniżanie, brak kreatywności, ignorancja. Petenci, i tak w bardzo trudnej sytuacji, czują się porzywdzeni i poniżeni. Pytanie- dlaczego ani dyrektor tej instytucji (bądż co bądż państwowej) nie reaguje? Gdzie są inne władze? Dlaczego pracownicy tej instytucji trwonią czas na pogaduszki i kawki, zamiast poznawać realia rynku pracy? Żale i pretensje internautów w tym temacie są jak najbardziej uzasadnione...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

wszedzie jest tak samo, niestety. Ostatnio byłem w zatrudniaku w Ostrolece i zadnych zainteresowanych pracą, pustki, bo poprostu nie ma żadnych ofert! Od poczatku roku chyba tylko 7 było. W sumie namiejsce jest wysylanych po ponad 120 podań...
Wygląda ze ludzie pracujący oddają czesc swoich wynagrodzen na urzednikow z PUP ktorzy przy obecnej koniunkturze poprostu biorą pensję za administrowanie bezrobotnych! A wystarczylo by obnizyc podatki na tyle zeby kazdy pracodawca byl w stanie zatrudnic dodatkową jedną osobę i problem bezrobocia by zniknął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Ziom-oka pisze (...)
No tak, ale to jest chore i rodzi patologie typu kumoterstwo itd. Praca jest - ale na czarno! Czy tędy droga? Tworzy się błędne koło- brak wpywów do budżetu, za to rozbudowana i nieprawna administracja, rozwarstwienie narodu, "tumiwisizm" i wykorzystywanie tej sytuacji dla załatwiania swoich rodzinnych spraw, jak to było w Ł.- a osoby zarejestowane, kompetentne, nadal podpisują te listy, zamiast pracować. Wiadomo, brak "chodów" ...To rodzi frustrację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

dlatego niektórzy siedząc w kolejce po prostu malują paznokcie... hahaha pzdr dla koleżanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 63 osoby w urzędzie pracy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org