poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obiady w Concordii

Słyszałam, że powstała jakaś nowa (?) restauracja, Concordia i w niedzielę są tam promocyjne obiady rodzinne. Na ich stronie nic nie ma, żadnego menu ani cen. Może ktoś coś więcej wie, jakie obiady, jak ceny itp.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

heheheh napisz po ile masz te obiady nie robisz głupie podchody .Na tiry nie licz za maly parking masz ;-0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

:) jasne, jasne :) ponieważ pytałam już m.in. (kiedyś) o kawę w kawiarni w 4plus (już jej nie ma), rachunki za prąd, mechanika itp., można wywnioskować, że w Łomży prowadzę restaurację, kawiarnię, zakład naprawy samochodów i elektrownię :) A poważnie- wiem, że to ma właściciel ten co bar przy PKS, pytanie, czy ceny takie same, czy restauracyjne- czyli wyższe :) Nie chce mi się w ndz gotować, ale nie wiem, czy mnie stać na obiad tam z rodziną:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

powiem ta,k drogo jak skur...wysyn , ceny jak w mariocie , podobnie na pks-ach , podnieśli cenę, lepiej skoczyć na BP zjeść tez smacznie ale o wiele taniej , najlepiej przekonać sie samemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

heheh to jak tak o wszystko sie pytasz i wiesz to pewnie ze skarbowego jesteś :-) obiady maja po 12 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

Mry czy jakos tak jak piszesz ze drogo to powiedz ile nie tylko piszesz by pisać a sensu w tym nie ma domyślasz sie czy jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

a ja polecam obiady dnia w restauracji na ul Farnej . Koszt 14 zlotych -bardzo smaczne . Co danego dnia to jest w ich stronioe inetrnetowej

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

Ciekawe czy właściciel będzie płacił VAT prawidłowo i wystawiał paragony? Jeśli to jakaś reklama to dziękujemy - my podatnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

marcin321 czy jakoś tak jak piszesz, buraku i sprawdź sam a się przekonasz ,pastuchu pirata , naucz się pisać analfabeto , skończ podstawówkę , zaocznie chociaż , życzę powodzenia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

drogo,bardzo drogo,14lub12 zl za obiad to za drogo ja w domu ugotuje 4 obiady za 12 i bedzie pycha,a nie jakis tam brud z sola drogowa zrec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

jak komus 12 czy 14 drogo, to już nędza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

to jest 4-5 dolary,a na taka kase trzeba cala godzine zasuwac na szmacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

lub przelicz ile to jest Euro,sadze ze duzo za drogo,to jest 3-4 Euro,a to sa juz duze pienadze za byle jakie zarcie z sola drogowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

JADŁEM TAM GOLONKIE PRZYZNAM BYŁA ŚWIETNA
ale za samą golonkie zapłaciłem 20 zł nielicząc innych dodatków i zupy
smacznie ale za drogo w takim miejscu powinno być taniej bo z centrum
dojechać daleko muszą mieć dobrego kuchaża ale taniejjjjjjjjj trochę

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

taaaaa zadarmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

ma rację na Farnej przydałoby się trochę spuścic z ceny.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

MR.Y czy jakoś tak zabolało cie ośle i dobrze jak coś piszesz to poprzyj to faktem trutniu narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

No ale na Farnej setki do obiadu nie wypijesz. Lepiej podejść troszkę dalej i zjeść w caritasie.( no i taniej) bo miasto niezle dotuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

marcin321 czy jakoś tak , głąbie, pożycz od mamy lub taty 20 złotych , lub weź kieszonkowe za 2 miesiące , zapytaj się ludzi jakim MPK-iem dojechać na poznańską a sam sie przekonasz niedowiarku, no chyba ze to tata prowadzi ww restauracja i wiesz ze zdziera z każdego kto tam się stołuje .

ps. przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny i zapytaj się swojej nauczycielki
polskiego czy to co napisałeś ma jakikolwiek sens, później zrób krok w tył i zajeb się w ryj z całej kuw...wa siły . mam nadzieje ze poskładasz po sylabach to do czwartku, bo to co napisałem jest bardzo trudnym tekstem i twój niespełna rozwinięty mozg będzie miał ogromny problem z przetworzeniem tych danych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

MRY CZY JAKOŚ TAK - SŁUCHAJ RACZEJ CZYTAJ TRUTNIU BEZROBOTNY ( najpierw wytrzeźwiej bo pewnie na koniec tygodnia pałę zachlałeś za te 20 zł co ja dostaje niby kieszonkowego TO TY MUSISZ CAŁY TYDZIEŃ ZA POPYCHLA PRZY BUDOWIE U CZESIA ZAPIERDAL....AĆ...
POPRZYJ FAKTAMI SWOJA WYPOWIEDZ NIE POWTARZASZ TO CO CI TWÓJ PRACODAWCA CZESIO POWIEDZIAŁ (co u niego cały tydzień za 20 zł zap......)



HEHEH ZEBY CI ŻYŁKA TYLKO NIE PĘKŁA JAK TO PRZECZYTASZ BURAKU.....HAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

concordy wycofali z użytku.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

marcin321 , na odpowiedz potrzebowałeś tylko 24 godziny , sukces, pewnie cała rodzina siedziała przy encyklopedii pożyczonej od sąsiadów, bo swoja sprzedaliście w antykwariacie . nie wysilaj się z odpowiedzi bo z debilami nie dyskutuje ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

dla niektórych bezrobotnych i uczniów z tego forum, obiady za złotówkę będą w sam raz... reszta za droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

za zlotowke to mozna jeszcze kupic ale nic wiecej.Tyle obiad kosztuje na osobe jesli gotuje sie 50 porcji,a jesli 100porcji to koszty spadaja do 50 groszy za obiad.Zupa i drugie danie+salatka,takie sa koszty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

wpm, masz powołanie, otwórz bar z jedzeniem i będziesz łoić kase po złotówce za obiad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

wpm

za swoje 800 stówek pół Łomży nakarmisz o zysku nie wspomnę, a wtedy dom za mniej niż 1000 za metr kupisz, bez problemu.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obiady w Concordii

Concordia zatonęła obiadów nie będzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org