sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
posadzka z żywicy epoksydowej

Witam
Poszukuję fachowca który zrobi mi posadzkę z żywicy epoksydowej\poliuretanowej w łazience. Jaki to jest koszt? I przy okazji mam pytanie czy ktoś w Łomży lub okolicy ma taką podłogę u siebie w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

w piwnicy, garażu, ale w łazience?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

Nie ma się co dziwić, ja też mam zamiar położyć żywice (bezbarwną żeby zachować efekt betonu) w łazience.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

wychodzi to drogo i efekt marny w porównaniu z kosztami. ZONK lepszy( granit, marmur, itp .)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

kita a masz kogoś już kto Ci to zrobi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

szare betony modne, ciekawe jak długo? kiedyś się by powiedziało że biedak a teraz że bogaty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

soul - będzie mi robiła ekipa, która będzie robiła wszystko w mieszkaniu, jak im powiedziałam co chcę to nie było żadnego problemu.
Jeszcze zależy pewnie co chcesz - zatapianie..., kolory..., faktury....
Ale moim zdaniem każdy kto robi remonty powinien położyć (ale też mogę się mylić)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

Koszt ok 40 zł/m² a trzeba położyć ja trzy razy, czyli znacznie droższa od płytek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

Aha i skoro ekipa mówi że nie ma problemu to zwróć uwagę co Ci tam kładą, bo podczas remontu posadzki na pogotowiu pewna firma położyła żywice, ale do robienia łódek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

Ja akurat palnuję podłogę betonową i pomyślałam żeby na koniec położyć warstwę żywicy dla zabezpieczenia więc mam nadzieję że aż 3 razy nie trzeba będzie kłaść :) Powoli sama szukam odpowiednich materiałów więc mnie nikt w jajo nie zrobi ;) myślę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posadzka z żywicy epoksydowej

soul - i jak masz posadzkę z żywicy?? Bo jestem ciekawa efektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org