poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyscigi w Łomzy

Witam. Jak w temacie. Mam pytanie czy w Łomży jest ktoś jeszcze kto lubi czasem (nocą gdy nie ma praktycznie ruchu) szybciej pojeździć czy jestem ostatni z tego gatunku? :) Prosze bez gadania o cenach paliw. Mnie tez to boli ale nie o tym teraz mowa. Strasznie tu nudno a przeciesz można zebrać czasem kilka osób i zrobic mała imprezę samochodowa. Są jeszcze jacyś fani tego typu rozrywek? Czy wszyscy wola skakać pijani w klubach na "Y" czy "M" lub "B".

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Czym jeździsz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Pewnie rowerem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

scigaja sie. sam widzialem. najczesciej z srebrna kia ceed. taka z niebieskimi swiatelkami na dachu.
________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

ja lubie hehe ;) czasem w dzien tez, gdzie nie ma radarow komus na zlosc swoim małym silnikiem zrobic...;) pozdrawiam zalozyciela tematu hehe udany pomysl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Nigdy jakoś ta srebrna kia creed mnie nie spotkała. Może mam szczęście. Nikt tu nie mówi o rajdach po mieście bo 1. Szkoda auta na niektóre drogi 2. Wlasnie jest kia. Ale mimo tego czasem można sobie pojeździć Piłsudskiego czy nowy most. ;) A, tak jeżdżę rowerem w ciepłe dni.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Żeby było jasne nikogo do niczego nie namawiam Poprostu zastanawia mnie czy wg jest w Łomży szansa na zrobienie tego typu imprezy a raczej czy są ludzie chętni tak sie pobawić. ;) Miła odmiana od jedynej tu rozrywki kasy wie jakiego typu.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Kasia20029 Pozdrawiam. ;) Jednak nie jestem sam. Nie liczy sie pojemność czy ogromna moc chodzi o zabawę i frajdę z jazdy.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

ja jestem na prawde chetna;p moze ktos sie zglosi jeszcze hehe ;) a taaam, znajdzie sie miejsce gdzie zadna kia, vectra ani nic innego nie dosiegnie;p a moze wcale razem sie z nami pobawia hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

to co Kramaz do jutra , a wlasciwie do dzisiaj jeszcze ;) heh "widzimy" się na forum, bo zasypiam niestety. dobrej nocy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

zabawa i frajda jest od 150 koni wzwyż :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Ok Kasia do jutra. ;) Do end ja mam trochę ponad 150. Ale jak pisałem nie chodzi o moc a o zabawę ktoś ma 100 będzie startował z kimś kto ma 100. Mierzmy siły na zamiary a frajda będzie i przy 70 koniach.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

chętnie się dołączę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

chce tez sie pobawić i dołączyć do was . Do tej pory sam katowałem nocami swoje autko na kauflandzie mam e46 i lóbie sobie podriftować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Napiszcie na forum kiedy i gdzie bedziecie jezdzic, atrakcje gwarantowane :)

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

@wyw

Jaki silnik masz w tej e46?
Z chłopakami troche driftujemy to byśmy mogli się złapać w sezonie ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

@h0j

ja np będę jeździł na STW Center w maju w sobotę... ale jeszcze nie wiem w którą... arakcje będą na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

To są jakieś pomysły co do miejsca? No i daty? Bo kilku chętnych widzę czyli coś można spróbować zrobic.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Do wyścigów jest TOR a na forum to tylko sobie biedy możesz narobić pisząc jakieś konkrety ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Pytam o możliwe miejsca nad którymi można byłoby sie zastanowić mało uczeszczane. Zdaje sobie sprawę ze to publiczne forum. ;) Umowienie sie tu to jak zaproszenie dla policji. Dobrze ze są jeszcze ludzie którzy lubią tego typu rozrywkę. ;)

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Fajny pomysł! I'm in!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

czym sie chcecie scigac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Samochody

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

No i już po temacie. Ale przynajmniej wiadomo ze jeszcze ktoś sie tym jara. ;)

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Kasia20029... Mówisz że chętna jesteś? To możemy się spróbować. Może mnie chapniesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Zostaw jakis kontakt do siebie to sie odezwa krolowie szosy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Widział ktos te ciemne audi na mieście co syczy.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

To jest ktoś chętny? Jeżeli tak to ktoś zostawi kontakt i sie wszyscy zwolywac bedą na tego typu imprezy.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

to mowie daj mail



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Uwaga puste łby: ścigać to się możecie po prywatnych podwórkach albo po TORZE jak was na to stać. Z publicznej drogi: WON z wieśniackimi zabawami na wyklepanych gruchotach z niemieckich śmietników.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

wcale nie po temacie, na glupie gadanie niektorych forumowiczow nie ma co odpowiadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

bob ssij:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Mail jest podany wystarczy kliknąć na urzytkownika.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

no ja nie widze;) dobra piszcie do mnie na maila ;) jak klikniecie na nazwe uzytkownika (Kasia20029) to sie wyswietli . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Bob brawo za twórczy i jakże donosny kometarz. A teraz prosze idz z takimi tworczymi gadkami do ludzi na swoim poziomie kultury. ;) Jeżeli nie rozumiesz tematu to sie nie udzielaj i nie opowiadaj o tym jak Cie ktoś wy****** na niemieckim samochodzie. ;) Wszyscy wspolczujemy. Pozdrawiam

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

oj jaki Ty madry.. Samo to, ze pytasz o takie rzeczy na publicznym forum swiadczy o Twoim poziomie.. Nie wnikam kto ma jakie auto, ale dorosniesz to moze wyrosniesz z glupich zabaw po ulicach w miescie.. Chyba kazdy lubi przycisnac, ale od tego sa odpowiednio dostosowane i zabezpieczone miejsca, gdzie nie zrobi sie nic osobom postronnym. Takze zamiast strzelac madrosciami zastanow sie tak na prawde co chcesz osiagnac. Wszystko dla ludzie, ale z glowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

P.A masz 100% racji. Tylko ze nie mowa o wyścigach w mieście to nie "szybcy i wściekli" poza miastem jest wiele dróg które w pewnych godzinach są nie urzywane przez nikogo. Wiec nie ucierpią na tym osoby postronne. A co do samej jazdy i ryzyka każdy kto zechce spróbować swoich umiejętności raczej jest jego świadom. Wiec krzywdę może zrobic sobie nie innym. Taka moja zajawka nic na to nie poradzę poza tym ze staram sie ja realizować tak by nie zrobic nikomu krzywdy poza sobą wrazie wypadku. Poruszylem ten temat bo byłem ciekaw czy są osoby o podobnych zainteresowaniach w Łomży. Wiec nie mów mi o moim poziomie prosze. Mam prawo rozmawiać publicznie na każdy temat. Nie napisałem tu nic typu "sobota o 23 na moście" itp do niczego nikogo nie namawialem a ten temat nie ma na celu nawolywania do łamania prawa jest czysto orietacyjny. Wiec mnie nie oceniaj.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Autor: Kramaz (---.elomza.pl)
Data: 22-03-12 00:35

co ty piepszysz za głupoty popaprańcu bez mózg , masz jakiś tam szrot z zachodu i szpanujesz ?
szpan to jedynie na wioche i to tylko jedynie foto montaż


Autor: bob (---.ptrhosting.com)
Data: 21-03-12 21:14
pełen szacun .. :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

przypałowcy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Sciganie ściganiem ale spotkać by się mozna było:) i wtedy porozmawiać:)
ja jestem za:) może mały zjazd fanów motoryzacji??:)
Ja osobiście jeżdźę autkiem z silnikiem V-tec :) jednak na te drogi szkoda by mi było auta .. więc myśleć ludzie mysleć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Ciekawy temat, nie powiem ;-) Osobiście smigam 130 konnym autkiem, wóz ma już trochę latek ale też ogromny potencjał i myślę nad profesjonalnym tuningiem, wizualnym i mechanicznym. Zrobić, żeby czasem poszaleć a do codziennej jazdy do pracy czy na wakacje kupić większe autko. No i myślę, że kilka odpowiednich miejsc znalazłoby się, ale taki temat trzeba dogadywać " po cichu" ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Zenit na tych innych miejscach to ludzie albo potracili życie albo mało co ich nie ptoracili.. na takie zabawy to musi byc "swoje" towarzystwo ktore sie by znalo jakis czas.. a nie każdy kto bedzie chcial..bo przyjdzie jedne z drugim "Pan i władca" i moze tylko klopotow narobić.. Bo jesli sie znają ludzie to i zasa przestrzegają..
Uwierz mi wiem co mówię..Pozdrawiam Drogę na Nowogród:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

To robimy mały zlot? Tak jak mówicie nawet bez wyścigów każdy przyjedzie pokaże swoje autko itp. Bez łamania prawa.

Adrenalinamotosport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Kiedy kupiłeś furę ?

Mausz&Mausz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

w tv powinni zakazać puszczania fast& furious hehe. czym się chwalić chcecie spojlerkiem? Na prawdziwy tunning trzeba kupę kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyscigi w Łomzy

Temat ciekawy, wydaje mi sie że wszystko co sprzyja rozwojowi wynalazczości
i dobrej zabawie powinno być popierane , Ja osobiście ścigać się nie chcę ale chętnie bym popatrzył. Jest was tu nie wielu i w tym problem ale może jednak spróbować załatwić to w jakiś legalny sposób i z rozsądkiem. Jak to mówią kupił nie kupił potargować można, Moim zdaniem to powinniście poprosić o wsparcie magistrat he he i mówię to poważnie chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo wszystkich uczestników aktywnych i biernych . Ale czy są w okolicy takie drogi które zapewniały by bezpieczeństwo, chodzi o jakość nawierzchni i jej szerokość ważne też jest pobocze , czy jest możliwość wyłączenia takiej drogi z ruch np: na godzinę czy dwie na takie szaleństwa. Policja jest od ścigania tych którzy łamią prawo ale jeśli coś jest legalne to na pewno pomogą .
Spróbujcie pójść tą drogą zanim coś się stanie.

Dobra zabawa to bezpieczna zabawa.







Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org