poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
endokrynolog-gdzie bądz

Witam!mam prośbe do wszystkich osób orientujących się w endokrynologii-proszę o jakieś namiary na dobrego lekarza-nie wazne gdzie-Białystok -czy Warszawa-Pomocy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

witam sprawdz w przychodnia "somed" na legionów - siostry ołdakowskie - tam jest chya na fundusz i prywatnie tez (chyba takmi sie wydaje , zadzwon dopytaj) podobno spoks - poszukaj tel w google nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

86 212 53 82
Kom.: 602 508 103

Zakres działalności

Specjaliści, okulista, endokrynolog, neurolog, diabetolog, kardiolog, reumatolog,
diagnostyka okulistyczna, USG, EEG, EKG, Holter EKG/ RR, UKG, EMG.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

rowniez polecam Pania Ołdakowska,. Lecze sie u niej, TSH z 10 spadło mi do 2 od kiedy zaczela sie mna zajmowac. Bardzo dobra kobieta ale tez bardzo bardzo bardzo zapracowana. Kolejki na nfz straszne. wizyta prywatnie 80 zl bodajze, ale na nfz troche inaczej to wyglada wszystko, moim zdaniem lepiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

Daj sobie spokój z Łomżą.Wejdź na tą stronkę.Masz masę dobrych specjalistów,poczytaj opinie na ich temat,a Białystok jest tuż,tuż-;)
http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/endokrynolog/bialystok


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

właśnie też nie jestem przekonana co do Łomży-i dlatego chciałąm jakieś namiary gdzieś dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog-gdzie bądz

cosiek30--znalazłaś odpowiedniego lekarza?--pozdrawiam


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org