wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

Witam!
Chciałam spytać czy ktoś może wie, kto podejmuje się leczenia wszystkich popsutych zębów na raz...jaki stomatolog... w Łomży, okolice Łomży bądź Białegostoku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

Trochę źle sformułowałam temat:P Stomatolog - który zrobi wszystkie zęby popsute na raz:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

Musisz szukać CHirurga szczękowego! nie stomatologa, stomatolog robi po jednym zębie, natomiast tamten wymienia całą szczękę. powodzenia życzę, kiedyś ktoś taki przyjmował na Prusa 8 ale nie wiem czy aktualnie ten gabinet jeszcze się tam znajduje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

Na Prusa 8 nigdy nie było stomatologa a mieszkam 15lat z tego co mi wiadomo w 18 jest stomatolog do dziś sam tam nawet nieraz chodziłem i było dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

kamin60 pewnie jej chodziło o dziadka Granda ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

Żaden nie zrobi ci na raz!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

W Lomzy nie ma takiej opcji. W Bialym tez chyba raczej nie. Jedynie jakas klinika co kladziesz sie spac, a rano wychodzisz z pieknymi zabkami.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog - który zrobi wszytkie na zęby popsute na raz

A tak pamiętam tego miluśkiego Kaminka a dziadek jego rzeczywiście Grand się nazywał. Tu Kaminku nie chodziło o stomatologa tylko o chirurga. Stomatolog rzeczywiście pod 18 przyjmuje .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org