środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co robić gdy życie nie cieszy?

Jak wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Trochę się powtarzam, ale co tam:

http://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

napić się z umiarem

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

iść do psychologa - to mogą być objawy depresji..nie pić bo kac powoduje wieksze tego typu dolegliwosci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Do pracy isc, i niemyslec o milionach.Tylko uczciwie pracowac a zobaczysz ze zycie nabierze sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

I upić się nie będzie warto, bo nie będzie czasu:-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

A psycholog to co? masaż mu zrobi czy go skasuje na kasę i jeszcze gorzej klienta wkurwi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Dobry psycholog wskrzesi w nim sens życia

Każdy człowiek posiada własną filozofię, która dla innego nic nie znaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Może jakiś dobry psycholog, psychiatra? To przecież nie jest żaden wstyd. Choroba taka sama jak każda inna. Tak nie może być wiecznie. ! :)

Jest wiele osób, których życie przestało cieszyć. Ono wtedy jakoś przestaje mieć głębszy sens, człowiek budzi się nad ranem i zastanawia się, czy znowu wszystko się nie rozwali... Wiem coś na ten temat.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Daro426, a Ty tak poważnie, czy masz zwykłego dooołłłłaaaa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Sorry.
Miało być- Daro462.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: znajomy88 (37.30.84.---)
Data: 20-03-12 10:18

napić się z umiarem

gitara gra

Autor: Kama30 (---.elomza.pl)
Data: 20-03-12 10:35

iść do psychologa - to mogą być objawy depresji..nie pić bo kac powoduje wieksze tego typu dolegliwosci...

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 20-03-12 10:53

Do pracy isc, i niemyslec o milionach.Tylko uczciwie pracowac a zobaczysz ze zycie nabierze sensu.

Autor: Majkaaa (---.lomza.mm.pl)
Data: 20-03-12 11:13

Dobry psycholog wskrzesi w nim sens życia

Każdy człowiek posiada własną filozofię, która dla innego nic nie znaczy.


___________________________________________________________


"Mój" były prawnik człowiek ma za sobą około 90 lat nadal aktywny zawodowo i społecznik
mawia: "To Głupoty" - "Same Głupoty"

DLACZEGO ? ...

...Nikt tu nie nie dostrzega problemu poza człowiekiem który w tym problemie jest jak potencjalny topielec rozwodnionego i zabagnionego bagna życia społecznego życia w cywilizacji śmierci - konkurencji, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, spirali przemocy konfliktów również społecznych gdzie toczy się nieustanna walka człowieka z człowiekiem.

... Nikt tu nie pyta co się stało.
... Nikt tu nie pyta człowieka kto mu doła wykopał.
... Nikt tu nie pyta człowieka kto go zdołował - zadołował jak "grabarz".
... Nikt tu nie pyta kto człowiekowi życie odbiera zniechęcając go do życia.


Oni się tylko za was modlą i napychają sobie kabzy a wasze życie społeczne - cywilizacyjne toczy się dalej po równi pochyłej staczając się razem z nimi na dno również dno religijne nie tylko na Ziemi Łomżyńskiej


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Tego zdjęcia już wystarczy!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: grubaryba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-03-12 13:27

Tego zdjęcia już wystarczy!


____________________________________________________________

Szanowny przedmówco
Też odczuwam dyskomfort wobec treści prezentowanej na zdjęciach.

Zaproponuj inne bardziej wymownie zdjęcia pokazujące to czego te obecne zdjęcia dotyczą

Jestem otwarty na rozsądne - poważne propozycje jako że i prawda której dotyczą nie jest śmieszna.

piszesz :
"Tego zdjęcia już wystarczy!"

Czy aby na pewno tu o zdjęcie zdjęcia Tobie chodzi ?
Poza tym zdjęciem według Ciebie wszystko jest w porządku z tym kogo i czego zdjęcie dotyczy ?
Czy aby na pewno ?


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Jak widzę post
Mr_Andrzej-a to nawet nie czytam tego bełkotu, w oczy rażą te zdjęcia i jakis taki ogólny bałagan reprezentuje Mr_Andrzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

W odniesieniu jak wyżej.

taa...


Prawdziwe lustro a w prawdziwym lustrze wyraźnie widać prawdziwy bałagan - Czyj to bałagan ? (retoryczne) Widać na zdjęciach.


Nie to co w beznadziejnym radio nadzieja które jest jak lustereczko w znanej bajce


Była taka audycja w tym beznadziejnym radio nadzieja dotycząca tego kolektywnego kapłańskiego towarzystwa wzajemnie adoracji
"Kapłani świadkowie wiary" (?) CURVA* Wiary - Swojej własnej wiary. Nie do wiary.

* CURVA - to słowo leżące u podstaw cywilizacji nie tylko Łacińskiej vel Rzymskokatolickiej z którego to słownika pochodzi.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Przypomniał mi się głupi wierszyk z podstawówki, albo jeszcze dawniej :)

"Gdy życie nie cieszy
i staje się piekłem,
wsadź głowę do kibla,
i walnij się deklem"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

wystarczy czasami poczytać mr.ANDRZEJA TO SAM SCYZORYK SIĘ otwiera
acz kolwiek musiał być ministrantem molestowanym przez księży
albo był księdzem lub zakonnikem-- molestowanym przez zakonnice
troche pożartowałem ----z całym szacunkiem
dla mr.Andzeja----------i prosze zmień fotki bo już mi sie znudziły
morze biskupa w limuzynie albo jak pije lub coś innego
powinnieneś co niedziela występować w radio Maryja
i uświadamiać ludziom starszym po co tyle im dają kasy
bo moja ciotka co miesiąc przeznacza na kościół 500 zł

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

:) Mr. Andrzej, to zwykły narkoman w transie, który posiadał kiedyś wiadomości i pewnie na swój sposób je teraz interpretuje, to moje skromne zdanie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

sFiga Skromność to pozytywna cecha charakteru.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

To ja sobie skromnie tak tak to właśnie postrzegam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Figa no ale muszę stwierdzić że trochę jesteś zbyt surowa w ocenie Mr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Być może, ale nie toleruję debilizmu, czy to się komuś podoba, czy nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Re: Co robić gdy życie nie cieszy?
Autor: Figa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-03-12 23:24

:) Mr. Andrzej, to zwykły narkoman w transie, który posiadał kiedyś wiadomości i pewnie na swój sposób je teraz interpretuje, to moje skromne zdanie:)

Autor: Figa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-03-12 23:57

To ja sobie skromnie tak tak to właśnie postrzegam:)


____________________________________________________________


Piszesz cytuje :

"posiadał kiedyś wiadomości i pewnie na swój sposób je teraz interpretuje, to moje skromne zdanie:)"

Powiedz mi jak twoim zdaniem można na swój sposób jak twierdzisz "interpretować" to czego moim zdaniem nie można interpretować.

Nie da się zinterpretować prawdy - prawdę można co najwyżej zataić - zakłamać dając jej fałszywe świadectwo tak jak kapłani uczynili względem Jezusa.

Człowieku no powiedz sam jak można zinterpretować zabicie Jezusa zaszczutego przez kapłanów z powodów religijnych.

Powiedz jak można interpretować to co jest jednoznacznym faktem
i jednoznacznie trudną do zaakceptowania religijna prawdą od której kapłani robią interpretacyjne uniki i której Świadectwo dał Jezus uznany ostatecznie za Boga.


Kapłani - cokolwiek Oni wymyślą pomnażając swoje religijne teorie i teologie mnożąc interpretacje w których sami się gubią nie zmienią faktu religijnego ukrzyżowania i tak na końcu swoich arcy kapłańskich księżowskich interpretacji potkną się o zwłoki syna Bożego - Boga ...

... Jezusa dającego Świadectwo Prawdzie
o której osobiście Jezus mówi przed ukrzyżowaniem...

... do którego doprowadziła religia religijnych Kapłanów i im wiernego religijnego Ludu Bożego do którego zapewne należysz tak jak Twoja rodzina i kapłani którzy tej rodzinie duszpasterzują
(nie wnikam jak duszpasterzują bo owoce widać wszędzie nie tylko przy kolędzie).

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

zadam tylko jedno pytanie, ale kto ma o tym myśleć o 1 w nocy? ,, ja"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: Figa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 00:53

Być może, ale nie toleruję debilizmu, czy to się komuś podoba, czy nie :)

___________________________________________________________

hahaaa...
DEBILIZM to:
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia.
Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.

...taa...

... Nie rozumiesz pojęcia którego w ten sposób nadużywasz wpisując się tym samym w jego definicję.
Innymi słowy: "qui gladio morietur gladio" kto mieczem walczy od miecza ginie czy tam coś w tym stylu.

TY mądralo postępujesz jak Oni

Podobnie jak Ty zachowali i zachowują się Kapłani którzy niszczą to co nie jest po ich myśli ...

... i to nie tylko po myśli Jezusa którego pogrzebali razem ze zwykłą prostą prawdą którą On reprezentował nie tylko jak zwykły prosty człowiek prze równie nie tylko prostymi zwykłymi ludźmi. Ci "mądrzejsi" religijnie doszukujący się interpretacji tak jak Ty nic nie zrozumieli i dlatego Ty stojąc na tym ich cywilizacyjnym fundamencie też niewiele rozumiesz z tego co doprowadziło Jezusa do Golgoty.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Dobry jesteś M. Andrzej, za wiedzę 4:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Mr_Andrzej czytajac twoje posty nasuwa mi sie na mysl ze jestes bardzo inteligentnym czlowiekiem ktory posiada niezwykle zdolnosci do pisania tekstow bardzo specyficznym jezykiem piszac o glupotach zawjasz tekstem niczym pisarze lat 70 mysle ze znalazl bys swoich odbiorcow piszac jakas ksiazke tak naprawde o niczym uzywajac w/w "trudnego" do przyswojenia jezyka czekamy na nowa trylogie Andrzeja z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Moją dewizą w trudnych chwilach jest Pozytywne Myślenie . Z każdej sytuacji zawsze jest nowe wyjście.To naprawdę pomaga w trudnych chwilach .Pozdrawiam ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Witam.Tutaj odpowiedzi na to pytanie nie otrzymasz,jedynie--kpiny,ubliżanie.
Może zacznij od tego,,w czym tkwi największy problem,,--spróbuj go rozwiązać.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Tak na marginesie, na Andrzejowe obrazki polecam wtyczkę AdBlock Plus ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Panie Mr_Andrzeju a może tak swoje myśli niech pan pisze a nie wspomaga się Wikipedią.

Pisać teksty żywcem ściągnięte z internetu chyba każdy potrafi??!! Ale Jak widać czytelnicy forum 4lomza lubią kopiowane teksty i dla niektórych będzie pan ideałem do naśladowania.... hihiii..
Proszę aby pan bardziej się postarał i napisał czy warto dawać na tacę ..... Wie pan o czym piszę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Myślę pozytywnie, lekarz kazał myśleć pozytywnie
Myślę pozytywnie, nic mnie nie wkurwi dzisiaj
Idę, po prostu idę, spacer to dobry zwyczaj
Wdech i ***** wydech, i do dziesięciu zliczam
Tlen rzekomo uspokaja, więc się nim upajam
Śmiech to zdrowie, więc chodzę z uśmiechem na mordzie jak pajac
Wiem, mam myśleć dobrze i tak się też nastrajać
Chęć całkiem mnie ogarnia, ****** chęć działania
Pozytywne hasła na kartkach mam na ścianach
Życie jest ***** piękne, to nieśmiertelny banał
Nie przeklinam wcale i nie czuję agresji
Powtarzam sobie mantrę i nie odczuwam presji
Jestem wyciszony i całkiem pozbawiony nerwów
Ta noga skacze mi wyłącznie z muzycznych ***** względów
Ludzie są cudowni, więc ciepło myślę o nich
I tylko lekarzowi chętnie bym dopierdolił...




Sokol i Marysia Starosta - Mysl pozytywnie (http://www.youtube.com/watch?v=I7Pl9vevoGc)

:) też tak mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

ODCHODZIMY OD ZAŁOŻONEGO TEMATU i znów mr.Andrzej

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 09:31

Panie Mr_Andrzeju a może tak swoje myśli niech pan pisze a nie wspomaga się Wikipedią.

Pisać teksty żywcem ściągnięte z internetu chyba każdy potrafi??!! Ale Jak widać czytelnicy forum 4lomza lubią kopiowane teksty i dla niektórych będzie pan ideałem do naśladowania.... hihiii..
Proszę aby pan bardziej się postarał i napisał czy warto dawać na tacę ..... Wie pan o czym piszę?
__________________________________________________________



taa...

Czasem nie trzeba się powtarzać wystarczy powtórzyć ...

... w originale tego jak widać nie potrafią ludzie podobni do Ciebie którzy takie działania piętnują tonąc we własnej twórczości również w syndromie grupowego myślenia który jest charakterystyczny dla twórców religijnych działających podobnie do Ciebie którzy z arogancją tak jak TY mądralo piętnują i ignorują to co już prawidłowo zostało opisane w encyklopedii.


Zapewne Mądralo masz tęgą głowę i Encyklopedyczną wiedzę którą wykuwasz na pamięć aby nie używać Ctrl+C & Ctrl+V masz zatem zajebisty rozum i zapewne wiele mądrych głów czerpie z twoich zasobów.

Pozostaje pytanie czy Twoja pamięć jest wystarczająca i czy nie dochodzi w niej do uszkodzenia a raczej zniekształcenia zasobu zgromadzonej w niej wiedzy.

Zniekształcenie wiedzy jest właściwością uczonych w piśmie którzy zdobytą od innych wiedzę deprawują w sposób taki do jakiego zmierzasz swoja wypowiedzią piętnując to tego czego w tym przypadku tu bronię.

MĄDRALO ja się znam na żartach ale nie w każdej sytuacji tu żartuję

Nie postępuj tak jak kapłani którzy zamiast powtórzyć oryginał powtarzają się nawzajem powtarzając swoje myśli a nie Bożą myśl i Świadectwo Prawdy wobec której Jezus Bożą myśl przypłacił swoim życiem religijnie zaszczutym przez kapłanów...

... Oni (kapłani) w syndromie grupowego myślenia kumulacji swoich myśli zabili życie Boże - dokonując "Aborcji Ducha Bożego" - Ducha Prawdy w swoim narodzie nie tylko na początku naszej ery i nie tylko w Średniowieczu.



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 09:28

Tak na marginesie, na Andrzejowe obrazki polecam wtyczkę AdBlock Plus ;)

____________________________________________________________

algeroth - nie gadaj jak świnie ze znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark Zwierzęcy które kolektywnie i po świńsku ograniczały swoje społeczeństwo manipulując tym co te społeczeństwo ma robić realizując ich (tu- twoje) cele.

taa...

Ludzie nawet jak kondony naciągniecie na głowy nie odetniecie się od tej rzeczywistości która was otacza i wszech ogarnia.

Jak trzeba być pozbawionym rozumu żeby na swej drodze zamykać oczy albo ich nie otwierać.

A może ten kto lansuje takie hasło ma w tym interes i zależy jemu żeby zamknęli oczy albo ich nie otwierali Ci którzy korzystają z "pomocy" kapłanów - zaborczych (religijnych) "przewodników duchowych"

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Drogi panie Mr_Andrzeju

Ja niczego nie piętnuję.


Ale nie odpowiedział pan na moje pytanie.
Tylko proszę o własne zdanie i użycie własnych zasobów. Proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Dzięki algeroth wtyczka działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 11:19

Drogi panie Mr_Andrzeju

Ja niczego nie piętnuję.

Ale nie odpowiedział pan na moje pytanie.

__________________________________________________________


Chcesz właściwej odpowiedzi to postaw właściwe pytanie mądralo razem z tym do czego się odnosisz aby mija wypowiedź była dla Ciebie lepiej zrozumiała jeśli wykazujesz wolę zrozumienia tego o co pytasz a nie szukasz podstępu przeciw prawdzie do zniesławienia której możesz wykorzystać to co Tobie powiem w dobrej wierze.

Dlaczego oszukujesz czytelników dając fałszywe świadectwo prawdzie wciskając mi swoje manipulacje...

...W swojej wypowiedzi piętnujesz moje posługiwanie się wiedzą encyklopedyczną mówiąc o tym wprost zacytuję tym razem Ciebie aby nie być gołosłownym:
Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 09:31

"Panie Mr_Andrzeju a może tak swoje myśli niech pan pisze a nie wspomaga się Wikipedią."
Koniec cytatu.

Następnie wypierasz się tego jak wyżej (?) - ludzi chcesz ogłupić czy ze mnie zrobić głupka a może siebie ogłupiasz nie łapiąc się już w swoich myślach o co cię jednak nie podejrzewam.

Dlaczego chytrze i pokrętnie po cwaniacku szukasz dziury w całym zaczepiając mnie fałszywie tak jak Kapłani Jezusa ?

Nawet jeśli coś cytuję albo powtarzam w originale i co TY tu uważasz za wadę to wiedz że ludzie mają do tego prawo tak samo jak Jezus któremu kapłani postępujący podobnie do Ciebie tak jak Ty w stosunku do mnie to prawo starali się zgodnie z prawem odebrać za wszelką cenę.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 21-03-12 10:29

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 09:28

Tak na marginesie, na Andrzejowe obrazki polecam wtyczkę AdBlock Plus ;)

____________________________________________________________

algeroth - nie gadaj jak świnie ze znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark Zwierzęcy które kolektywnie i po świńsku ograniczały swoje społeczeństwo manipulując tym co te społeczeństwo ma robić realizując ich (tu- twoje) cele.


Panie Andrzeju I. zaczynasz mnie wku..wiać, łaskawie odpierdol się Pan ode mnie, nie pisałem do Ciebie debilu, tylko do tych, których drażnią Twoje obrazki i nie mają ochoty oglądać ich wbrew swojej woli. To TY jesteś świnią, bo narzucasz ludziom aby oglądali facetów w sukienkach. To, że lubisz się przy nich onanizować, nie znaczy, że każdy tak ma. Pa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Co to jest........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 12:20

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 21-03-12 10:29

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 09:28

Tak na marginesie, na Andrzejowe obrazki polecam wtyczkę AdBlock Plus ;)...
nie pisałem do Ciebie debilu,..
____________________________________________________________

Ludzie nawet jak kondony (nie tylko "AdBlock Plus") naciągniecie sobie na głowy nie odetniecie się od tej rzeczywistości która was otacza i wszech ogarnia owocując religijnym złem podobnym w istocie do tego na Golgocie Jezus dał o nim swoje Świadectwo prawdzie tej religijnej prawdzie której ofiarą padło wasze życie.

Szanowny przedmówco algeroth
DEBILIZM to:
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia.
Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.



algeroth nie piszesz do mnie ale mówisz o mnie ponad to ...
... Nie rozumiesz pojęcia którego w ten sposób nadużywasz wpisując się tym samym w jego definicję.
Innymi słowy: "qui gladio morietur gladio" kto mieczem walczy od miecza ginie czy tam coś w tym stylu.



algeroth - nie gadaj jak świnie ze znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark Zwierzęcy które kolektywnie i po świńsku ograniczały swoje społeczeństwo manipulując tym co te społeczeństwo ma robić realizując "ich wspólne" (tu- twoje kolektywne) cele.

Jestem otwarty na dialog przed którym się zamykacie odgrażając mi się przemocą fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu - swojemu ziomalowi jakie kierujesz do mnie nieuczciwie nazywając mnie debilem. Dlaczego ?

taa...

Ludzie nawet jak kondony naciągniecie na głowy nie odetniecie się od tej rzeczywistości która was otacza i wszech ogarnia.

Jak trzeba być pozbawionym rozumu żeby na swej drodze zamykać oczy albo ich nie otwierać.

A może ten kto lansuje takie hasło ma w tym interes i zależy jemu żeby zamknęli oczy albo ich nie otwierali Ci którzy korzystają z "pomocy" kapłanów - zaborczych (religijnych) "przewodników duchowych"

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Pan uważa że pana piętnuję? Ok. niech będzie. Niestety sam pan gubi się w swoich słowach, a może nie czyta pan uważnie co do niego piszę? Sama już n ie wiem.
W dalszym ciągu nie ma odpowiedzi na moje pytanie. wiec zadam raz jeszcze (byc może nie wie pan o które pytanie chodzi)

"czy warto dawać na tacę ..." ? I proszę nie mieszać w to Jezusa on i tak już za dużo wycierpiał biedak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

http://kobiecyporadnik.pl/advid,4784,cid,1,porada.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 14:26

Pan uważa że pana piętnuję?


________________________________________________________

odp.:

NIE

Nie uważam tak.
Wyraźnie napisałem przytaczając treść i jej kontekst nazywając po imieniu to zachowanie które reprezentujesz. Twoje pytanie jest zaskakujące wskazuje na Twoje zagubienie w tym co robisz i czego nie masz pełnej świadomości nie potrafiąc tego się określić a nawet porostu zwyczajnie przeczytać tekstu z jego prostym zwykłym zrozumieniem słowo w słowo bez złudnych interpretacji do których Cie ciągle ciągnie.


Albo Tyś psycholog nieważne czy amator albo polonista albo inny zmielony intelektualnie uczeń swoich profesorów w swoim "zboczeniu zawodowym" usilnie doszukujący się interpretacji tak jak tego czego niema - więc nie ma sensu Tobie tych interpretacji poszukiwać we własnej głowie "roić" czytam "wydumać" albo coś w tym stylu.


Jak nie potrafisz w stosunku do mnie powiedzieć prawdy która mnie dotyczy to się do mnie nie odzywaj - proszę Cie zanim będziemy w stanie bitwy na pozornie nieistotne słowa - Bitwy o prawdę. W której pojawi się relatywizm utrwalający nasz konflikt jeśli będziesz dążyć do obrony swoich fałszywych racji.

NIE CHCĘ KONFLIKTU w "duchu" egoizmu jakikolwiek by nie był.

Riposta właściwa.

Dlaczego oszukujesz czytelników dając fałszywe świadectwo prawdzie wciskając mi swoje manipulacje...


Wyraźnie napisałem cytuję :

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 21-03-12 11:57

"...W swojej wypowiedzi piętnujesz moje posługiwanie się wiedzą encyklopedyczną mówiąc o tym wprost zacytuję tym razem Ciebie aby nie być gołosłownym:
Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 09:31

"Panie Mr_Andrzeju a może tak swoje myśli niech pan pisze a nie wspomaga się Wikipedią."
Koniec cytatu."

KONIEC cytatu.

Ja nie powiedziałem że Ty mnie piętnujesz
Ty piętnujesz posługiwanie się wiedzą
Ja powiedziałem:
"W swojej wypowiedzi piętnujesz moje posługiwanie się wiedzą encyklopedyczną"



Postępujesz jak Oni (kapłani) którzy deprawują prawdę wypaczając treść prostych słów do których nie Oni tak jak ty nie zmierzają od nich się oddalając w kierunku własnego widzimisię.

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował.
O czym to świadczy ..




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Nie denerwuj się nie warto już odpowiadam na Twoje pytanie.

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 14:26

"czy warto dawać na tacę ..." ? I proszę nie mieszać w to Jezusa on i tak już za dużo wycierpiał biedak

____________________________________________________________

Taca to jest do noszenia na przykład pokali z piwem albo filiżanek kawy
Na tacę to raczej owoce można dawać i podawać dalej i tymi owocami z tej tacy się pożywiać w gronie znajomych.




Ok nie chcesz mieszać Jezusa.

Podam przykład jego brata Jana.

Jego głowę położono na tacy zamykając w ten sposób mu usta i odbierając głos słów prawdy którymi Jan dawał świadectwo tej samej prawdy przeciw pokrętnym owocom nauki takich samych religijnych tradycyjnych kapłanów żywiących się z tacy o którą Ty mnie pytasz i z której Oni ...

... (kapłani) tymi owocami Jak milcząca głową Jana się żywią za przysłowiowe srebrniki którymi do dziś czasem komuś po 30 sypną dla własnej korzyści tak jak a aferze dotyczącej zwrotu majątków Kościelnych które de facto nie należą do Kapłanów a do Kościoła - do wiernych którzy są tym Kościołem a Kapłani nie dają im prawa do aktu notarialnego i prawnego udziału współwłasności o której mówi ich obłudnie i pokrętnie stosowane religijne prawo.

Czy warto dawać na religijną tacę pożywkę dla szatana ? ( Szatan - Ojciec wszelkiego kłamstwa - definicja podana przez Boga za pośrednictwem Syna Bożego) (to pytanie retoryczne)

O czym to Świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Trudno mi się doszukać odpowiedzi na moje pytanie. Za dużo słów , które nie wnoszą nic.
Mr_Andrzeju a nie dałoby sie prościej? Oczekiwałam czegoś innego.
Widać pozostaje mi jednak dawać na tacę ale tę ( o której pan też wspomniał) w lokalu, np. jakis dobry napiwek. Nie będzie to pożywka dla szatana.
Niemniej jednak dziekuję za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robić gdy życie nie cieszy?

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 19:48

Trudno mi się doszukać odpowiedzi na moje pytanie. Za dużo słów , które nie wnoszą nic.
Mr_Andrzeju a nie dałoby sie prościej? Oczekiwałam czegoś innego.
Widać pozostaje mi jednak dawać na tacę ale tę ( o której pan też wspomniał) w lokalu, np. jakis dobry napiwek. Nie będzie to pożywka dla szatana.
Niemniej jednak dziekuję za odp.


___________________________________________________________


to prawda - masz racje dla Ciebie to za dużo słów które nic nie wnoszą.


to prawda - dałoby prościej :)


Ponieważ koncentrujesz się na sobie ja skoncentruje odpowiedź na Tobie.

określ dokładnie swoje oczekiwania o których tu wspominasz w stosunku do odpowiedzi jakiej "poszukujesz".

odpowiem precyzyjnie dokładnie zaspokajając potrzebę na którą wskazujesz swoim oczekiwaniem mówiąc cytuje : "Oczekiwałam czegoś innego".


Tyle że to być może nie będzie autentyczna - prawdziwa odpowiedź to będzie realizacja zamówienia tego na co oczekujesz - tego co chcesz usłyszeć.



Tak samo działali kapłani - Oni oczekiwali odpowiedzi od Jezusa takiej odpowiedzi która była by dla Nich dogodna nie licząc się z Jego słowem Bożym - z Jego zdaniem jako zdaniem syna Bożego którego ukrzyżowali ponieważ nie mówił tego co chcieli usłyszeć i mówił to czego nie chcieli słuchać.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org