sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
usuwanie zębów pod narkozą

hej mam takie pytanie czy ktoś z was wie może coś na temat usuwania zębów pod narkozą i robienia protezy? tzn chodzi mi o to żeby to wszystko odbywało się w ciągu paru dni, dodam że słyszałam że robią coś takiego w Białymstoku ale gdzie i za ile to nie mam pojęcia czy ktoś z was mógłby mi pomóc z góry dziękuje:)

dla ciekawskich dodam że nie chodzi tu o mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

W bstoku na dziesięcinach klinika Chościłowicza
Ile masz tych zębów?
klawiatura sztuk 15 wraz z wypełnieniem, kanałowe itd 7tyś


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

mam namyśli tylko wyrwanie i protezę i żeby to się odbyło pod narkozą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

Aga ,ja zawsze robię na Sienkiewicza,Jak jadę do pracy to zostawiam,a po pracy płacę i odbieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

a po co pod narkozą? znieczulenie miejscowe wystarczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

hehe:)
nie no waśnie w tym problem że jest potrzebne znieczulenie ogólne gdyż żaden ząb nie kwalifikuje się do leczenia lecz tylko do wyrwania.... a co do wyrywania to masakra ta osoba nie zdecyduje się na znieczulenie miejscowe gdyż panicznie się boi wyrywania zębów...chce jej jakoś pomóc i szukam jakichkolwiek info...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

pod narkozą to między innymi u Hościłowiczów w Białymstoku, http://stomatologia.bialystok.pl/
ale protezkę to po wyrwaniu kilku zębów robi się po wygojeniu czyli około 6-8 tyg, chyba że proteza natychmiastowa, ale wtedy trzeba poprawiać po jakimś czasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

rozumiem bardzo dziękuje:) a orientujecie się jaka jest cena tego zabiegu?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

koszt wyrwania (zwykle koło 100 zł za ząb) plus koszt pracy anastezjologa, kiedyś liczyli od godziny pracy, było chyba 300 zł ale pewna nie jestem. Najlepiej zadzwonić i zapytać. :) warto zastanowić się nad usunięciem z wcześniejszym podaniem np środka uspakajającego a w znieczuleniu miejscowym, zawsze to mniejsze ryzyko i obciążenie dla zdrowia. Może warto poszukać miłego dentysty który trochę zniweluje strach. powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

_maly_ , a to zęby z mądrością zostawiłeś i zapomniałeś odebrać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

Dzięki wielkie DeKaBa:) zobaczę co uda mi się zalatwić.... ale będzie ciężko.....aj....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

powiedzcie mi czy jest różnica w cenie przy leczeniu kanałowym a zwykłym???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

jest za leczenie zwykłe zapłacisz 100zł a za kanał masz od 150zł w góre jak ząb ma 3 kanały to wyjdzie ci 450zł plus wypelnienie zeba to 100 moze troche wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

znieczulenie miejscowe wystarczy nawet przy wyrywaniu, branie narkozy przy takich duperelach jest chore... rozumiem że można bac się dentysty, ale bez przesady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

stomatolog olsztyn proteza na miejscu tel 895275063 taniej nie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

joanna300888 - ceny w każdym gabinecie inne, u mojego dentysty ok 100 zł za pierwszy kanał, każdy następny 50. Ale trzeba doliczyć inne rzeczy typu opatrunek w kanale, usunięcie miazgi(nerwów) w znieczuleniu lub zatrucie, zdjęcie rtg do tego wypełnienie zęba na koniec pewnie ok 90-150 zł. W sumie trochę się uzbiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

Namiary - http://www.stomatologia-stencel.pl/narkoza.html
A rzeczywiście pod narkozą realizowanych jest tych zabiegów coraz więcej, ale też poziom skomplikowania przeprowadzanych działań jest inny - po prostu ta narkoza okazuje się być koniecznością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

Polecam stomatologa z Allecoudent oni od lat zajmują się chirurgią twarzowo szczękową, więc zabiegi pod narkozą to u nich norma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

leczenia kanalowe polega na usunieciu nerwow z zeba, wiecej roboty. Ale takie zeby zwykle szybko sie potem krusza, mi raz zostawili ifle w kanale po nerwie. Na trzezwo lub bez narkozy juz do tych partaczy raczej nigdy nie pojde. Co sie przelamalem, to 2-3 zeby dobrze, a potem bol przy wierceniu, nie pomagaja tlumaczenia, znieczulenie powinno dzialac. Mowimie tu o gornej polce dentystow, prywatnie. Na NFZ to hardkorowi ludzie tylko chodza.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usuwanie zębów pod narkozą

igle*

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org