wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sauna łomża

mam pytanie dotyczace saun w obu plywalniach w lomzy a chodzi mi oto czy zna ktos ich regulamin bowiem normalne jest iz w saunie przebywa sie nago ze wzgledu na wysoka wilgotnosc i tmerature ale w roznych osrodlach czasem regulamin wymusza wchodzenie w stroju kapielowym do sauny :) pytam wiec czy ktos z was korzystal juz z owych saun i jakie panuja tam obyczaje czy mozna bez problemu wejsc na go do sauny i relaksowac sie czy tylko w kapielowkach :) dodam iz na plywalni nr 2 jak chodza na basen pod prysznicem kapie sie nago (bo tak nalezy) ale mam pewnosc ze nikt nie zwroci mi uwagi bo jest jasno napisane w regulaminie plywalni iz przed wejsciem do niecki basenu nalezy umyc cale cialo pod natryskiem bez stroju kapielowego (chyba pkt 13 regulaminu) a jak jest w saunach :) prosze o powazne odpowiedzi :)) dodam juz na koniec odnosnie pkt 13 regulaminu plywani nr2 ze z obserwacji jak chodze na basen tylko ja sie myje nago przed wejsciem do wody jeszcze nie widzialem zadnegofaceta by sie umyl przed wejsciem do niecki basenu czy do jacuzi.... moim zdaniem powinni wypraszac takiego osoby i jak male dzieci uczyc od nowa higieny osobistej :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

no jakiś ręcznik możesz mieć chyba?, ale jak same babki to na waleta, a jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

w każdej saunie trzema mieć ręcznik pod dupą a nawet każdą częścią ciała
bo niechciał bym po twoich wypocinach które zostaną na deskach
usiąść pot spływa na twój ręcznik - niezostawiaj plam po sobie -

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

nie no to sie wie tzn to dla mnie jest tak oczywiste ze nie umiescilem tego w poscie (moj blad) wiadomo recznik pod calym cialem ktorym opieramy sie o siedzisko obowiazkowo ale glownie mi chodzi oto czy moge na tym reczniku swobodnie usiasc nago i sie relaksowac z saunowania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

to zależy czy masz copokazać i kto na ciebie będzie patrzył
ja jako facet wolałbym żebyś był nago fajną laską niż facetem
a jak siedzisz na dużym ręczniku i przy tobie siedzi facet i gruba stara baba
z drugiej strony myślę że sam byś zakrył klejnoty---chroń jaja

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

ja raz w Gdańsku byłem na saunie i siedział nagi koleś , śmiesznie było bo jeden koksu kazał mu schować jaja bo jak nie to mu przyłoży do gorących kamieni :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

Przykrywanie się to raczej kwestia indywidualna. Nikt nikogo nie zmusi, żeby wchodził nago lub okryty ręcznikiem. Choć faktem jest, że najbardziej pożądane jest używanie ręcznika do siadania i odkryte ciało, jednak wiadomo, że nie każdy czuje się tak dobrze. W moim przypadku te dylematy zniknęły, gdy zdecydowałem się na założenie sauny w domu http://sauna.net.pl Stosunkowo nie aż tak wielki koszt, może nawet kiedyś się zwróci. Ale za to komfort korzystania niesamowity.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

Na jakim ty świecie żyjesz człowieku? Każdy wchodzi w kąpielówkach, tylko teraz sie znalazł jakis \"inny\" któremu nic nie pasuje. To samo tyczy sie prysznica, nikt Twojej dupy nie chce oglądać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna łomża

No pewnie, pod prysznicem u siebie mozesz sobie nago chodzić, ale w miejscu publicznym wybacz...ale sam chyba nie jesteś...to samo w saunie, nie uważasz że mało to komfortowe by było dla innych...można saunę se zarezerować tylko dla siebie wtedy śmiało

Ona82

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org