niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Witam wiemk że temat powielany setki razy ale niesmiało poruszę tamat i poczytam wasze opinie!
ostatni byłam umówiona na paznokcie u pani Kasi Serafińskiej, ale ona nie robi na forme a wyłącznie na tipsy, niestety ta metoda nie przedłuża paznokci które sa obfryzione i nie trzyma się wcale!
Zrobiła mi ale odpadły 4 po tygodniu, zeli wcale tez nie robi!
strasznie dobre opinie słyszałam, ale ona nie robi nawet hybrydy albo zatrzymała sie w czasie, albo nie cgce jej sie kształcic!
Polecaliscie mi ja rok temu, ale ja mam slub za 6 miesięcy i chce cos nowatorskiego a nie starocie!
Kto w łomzy idzie za trendami w kosmetologii??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

daj maila to ci dam namiary to ci wysle numer :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

to masz te paznokcie " obfryzione " ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

W tym temacie to tylko Lala22 Ci może pomóc,żelowe ,akryle i inne wynalazki to jej całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

wystrzalowa2@o2.pl,tak mam obgryzione pzanokcie chyba nic w tym dziwnego ludzie mający wiele stresów czasem tak raguja prawdaz????!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Przestańcie już "jechać" na K. Serafińską, znam ją (czasami robi mi makijaż ) nie trzymam żadnej ze stron, ale to nagonka, od X czasu ludzie wypisują na nią różne rzeczy!!! Bardzo brzydko, idź do salonu, pokaż jej co się stało, a nie obsmarowujesz kobietę na forum!!! bardzo to słabe z Twej strony!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

nie musiałaś tak obsmarować p. Serafińskiej, nie znam kobiety, ale wystarczyło napisać, że potrzebujesz kosmetyczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

poza tym na obgryzionych pazurkach wszystko słabo się trzyma!!! logiczne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Zadna nowość mi na weselu odpadły 2 paznokcie akrylowe zrobione u Serafińskiej a fryzura u jej fryzjerek piętro niżej taka ruda mi robiła utrzymała mi się dwie godziny i ja ....trafiło!!a ja paznokcie mam
Jak tam jestes na włosy umówiona odrazu próbną sobie rób a jak odmówią Ci tak jak mi to wogóle nie idz!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Mi tez na weselu odpadły dwa pazurki ale nie u K.Serafińskiej robiłam:P dobra była zabawa , nawet nie wiem kiedy "poleciały" (poszłam dorobiła mi Pani i po problemie!), a za fryzjerki z tego co wiem K.Serafińska nie odpowiada tylko jest inna właścicielka!!! nie będę wskazywać która :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

A co mnie to obchodzi kogo ja obsmarowuje mam prawo mam powód i co mnie wasza nagonka obchodzi!!!płace chcę miec dobrą jakość!!
Rok temu zachwalaliście ją w końcu poszłam i widziałam!
Zreszta mogła powiedzieć, że na tipsach nie trzymają się paznokcie obgryzione a nie tylko kase wzieła i ma w d.....
dowiaduje się z forum ogólnego portalu internetowego, że takich rzeczy nie robi sie na tipsach!
Ja mam to wiedzieć czy Ona???
I pójde to logiczne z tymi paznokciami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

fryzjera mam na krótkiej więc tam na dole mnie nie dotyczy!!
może i lepiej z tego co widzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Pójdź i spróbuj załatwić chociaż nie będzie przyjemnie bo... zapewne przeczyta to Pani Katarzyna (jak ją zjechałaś) :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

,,,,,,,,,,,,,,,,Jakie to wszystko delikatne......................trzeba znów nałożyc u po sprawie jakie te młode przewrażliwione a to tylko jedna noc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Popieram! Jola_spryciulka;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

hahah niestety klient ma zawsze rację a z tego co orientuje się za złe wykonanie zabiegu to ja mam prawo do zaskarżenia kogoś a jeszcze za złe traktowanie klienta i pyskowanie można dostac kare pieniężną!ponadto nie pójdę sama zeby miec świadka gdyby taka oto sprawa musiała wystapić!!
zreszta akurat podrzędnych osób się nie boję dysponuje troszkę lepszymi predyspozycjami i zawodem równiez więc dyskusji na takie temety nie bede podejmować!
Proszę raczej o namiary na osobę bardziej uzdolnioną!
zeby nie oskarzono o reklamowanie innych salonów kosmetycznych proszę o e-maile mój podany wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

hehe Bandi dobrze, że my siebie rozumiemy :):):)
ale każdy musi przeżyć i zrozumieć, że to wydawanie kasy to glupota i robienie z siebie lalki to nic dobrego!cóż powodzenia sezon czas zacząć na Wesela!!
rewia mody ruszyła do akcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

No wiecie co??!!!
<<Młoda musi wyglądać pięknie,skoro kosmetyczka jej nie odpowiada nie smiejcie się tylko udzielcie pomocy jak kobieta kobiecie.
Co was tak bawi??!!!
Ja też słyszłam co nie co o Pani S.ale co tu mówić każdy pracuje na swoją renome!
Ja już Ci e-maila wysyłam może akurat trafisz u tej Pani w sedno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Baby oj Wy Baby!!!
Głową w ściane i walić mocno aż Bóg się zlituje i nowy mózg wprawi!!
płacić+być nie zadowolonym+kłucić się z kimś kto zle zrobił+być wkurzonym po kłutni+zostac obgadanym przez kosmetyczkę+obgadać na forum =NIC hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

nie obgadac na forum tylko-szukam kogoś innego i wyrażan swoje nie zadowolenie z podanej rok temu kosmetyczki przez właśnie osoby siedzące tutaj w dyskusjach foryjnych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Nie prawda, że na obgryzionych paznokciach nic się nie trzyma. Jeżeli ktoś nie zrobi na "odwal" to trzymają się bardzo dobrze.
Robiłam paznokcie w kilku miejscach i tylko z jednego byłam na prawdę zadowolona, chodziłam w nich bardzo długo, aż sama postanowiłam je zdjąć. Nie odpadły, nie podeszły powietrzem - jak je zrobiono, tak zostały do samego końca.
Tutaj masz namiar na panią Magdę:
663 489 913
Kazańska 10 lok 3
Nie wiem, czy numer aktualny, bo rok już u niej chyba nie byłam.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Masz Prawo pisac co chcesz ja tez byłam tam nie zadowolona
BANDI JAKA NAGONKA JESLI KTOS OD TZW X CZASÓ ROBI CIĄGLE TO SAMO TO JAK MOŻE ROBIC NOWATORSKO
Potem powiem Ci coś
-ludzie przestaja tam chodzic,kosmetyczka podciera tyłek szkłem czyli kupuje tanie produkty i łata dziure finansową tandeta i ktos kto wymaga płaci to 100zł ma pretensje a Łomżyńskie forum i tak wszystko przyjmuje więc czego ta pani Wystrzałowa ma nie pisać tego co ja spotkało
MASZ BABO RACJĘ WAL ŚMIAŁO CO CIĘ SPOTKAŁO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Tak racje jak się ma pojęcie to i efekt widać
Dziekuję za telefon napewno zadzwonię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!


może trzeba je gwożdziami przybić to nie odpadną ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

tak serafinskiej podpowiedz w dziedzinie "nowatorskiej" bedzie miala okazje sie podszkolić jak nic nie umie i gwozdzie zapewne pomogą potem po jednym w czolo i zalatwione hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!



starsza kobita to juz jej się moze nie chce szkolić
Rogowska Ewa Giełczyńska 8 tel 601 154 136
dobrze robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!


no ja też wolałbym , żeby mi dobrze robiła młoda jak stara !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

O paznokciach mówisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

tak , tylko też na palcu paznokcia nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

zboczeniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!


moja luba olu , a co Ty masz na myśli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

wystrzalowa ale ty burak jestes

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

WYSTARZAŁOWA:

Jak Pani Kasia Serafińska nie robi na formie jak mi robiła to raz :)

Dwa jaka Ty musisz być mało kumata, jak właśnie ogryzków nie przedłuży się dość staranie i trwale na formie, od tego są właśnie tipsy.

Trzy nie wiem co robiłaś z tymi paznokciami, ale jak mi pani Kasia Serafińska
zrobiła akryle, to nie dość, że były estetycznie wykonane, to nosiłam ponad 4 tygodnie i ledwo je ściągnęłam po tym czasie.

Poza tym jedni robią akrylem inni żelem - nie pasuje Ci to zmień kosmetyczkę i powiedz jej to prosto w oczy i zareklamuj swoje 4 dniowe paznokcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Wystrzałowa. Kto jest wg Ciebie podrzędna osobą? Czlowiek ktory pracuje w zawodzie jak kosmetyczka, sklepowa itd? Tak sie wywyrzszasz a sama nie jestes jakas wielce inteligena. O podrzędnosci swiadczy twoja wypowiedz. Masz sie chyba za kogoś lepszego nie tobie to oceniać. Żebys była taka dobra miałabyś też pewną dobra prace i nie musiałabyś obgryzać paznokci he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Wez i kogos polec jak dama taka roszczeniowa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Ktos kto mowi, ze na obgryzionych paznokciach sie nie trzyma to chyba nie natrafil jeszcze na dobra ksmetyczke, wszystko mozna zrobic jesli ktos to potrafi.
Ja wlasnie mam swoje paznokcie obgryzione tzn. teraz juz odrosniete pod tipsem wlasnie, kolezanka przedluzala mi na tipsie i przedwczoraj bylam u niej na odrostach, plytka pieknie odrosla i za miesiac bedziey juz robic manicure hybrydowy na mojej naturalnej plytce, tez nie wierzylam, ze to sie bedzie trzymac, wiec sama jestem w szoku ale mozesz zobaczyc u niej na blogu tu akurat moje paznokcie:

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/2012/02/metamorfoza-kasi.html

robione niecale 5 tyg temu i wszystko trzymalo choc sama nie wierzylam, wiec teraz po sprawdzeniu na sobie moge smialo polecic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Ale ludzie mają problemy żeby jeszcze o tym na forum pisac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

A ja polecam COsmeo, super pazurki żelowe! :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Przyjemny klimat, fajne dziewczyny, miłe, bez plotek obgadywania wyrozumiałe i przede wszystkim słuchają i dbają o klienta :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

zezowate-szczescie mysle ze mysle o tym samym co ty myslisz hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!


moja luba olu , mnie się wydaje , że Ty tylko myśląc o tym , tak myślisz , że myślisz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Owszem zawód mam b.dobry nie twierdze, że kosmetyczka to NIC bądz Nikt bo potrzeby zawód i nie każdy nadaje się do tego!!
Ale nie zadowolona jestem a na formie robionych nie miałam a ta pani powinna wiedzieć jak kłaść żeby było dobrze a na tipsie słyszałam robia dopiero uczące się osoby zwłaszcza paznokcie obgryzione,badz połamane!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

to zezowate szczescie powiedz kolego mój drogi co pisząc tamte słowa o gwozdziach i bez paznokcia palec miełas na mysli gdyz wiem co ja mysle mysląc przez moje mysli ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Ja byłam nie zadowolona z paznokci u Serafińskiej tez chciałam na formie zele ale ona nie robi akryle tez na tipsach mi zrobiła i sraczkowate zdjełam odrazu na plener i nowe zrobiłam!
Makijaż ładny 110zł a paznokcie tyle samo bo dwa kwiatki miałam!!
potem w cosmeo byłam rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!




no jeden palec mam bez paznokcia , taki jakby obgryziony ,
dziwne , bo nie przypominam sobie bym sam obgryzał ,

gwożdzie , czemu nie ?
sąsiadka jak był duży wicher a szła do kościoła , to swój moherowy beret do baniaka gwożdziem przybiła , by jej wiatr nie porwał i się sprawdziło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

xxANGELXX chciała bys byc aniołem ale Ci to nie wychodzi
Ponadto jak widzisz wyżej patrząc jesli wiesz co znaczy wyżej??!!! pisze Kosmetyczkę zamienić na kosmetyczkę więc nie powielaj mojego tematu i nie podpowiadaj żeby zmienić na inna bo jak sama widzisz sam temat mówi za siebie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Macie sie z Serafińską nie ma innych kosmetyczek wiecznie jedna gadka blebleble
widzicie tematy a łazicie a ja tu co drugi lokal to salon komsetyczny mijam jak much przy krowim g.....
zezowate szczescie ale stulasz ten palec chyba bez paznokcia jako 21 liczysz po srodku między stopami a dłońmi hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

boszsz 110 za kilka kresek i cienia odrobinę???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Yomanda Yomanda
polecasz cosmeo- bo sama tam żele robisz?prawda? nie trudno jest skojarzyc fakty w twoich posdtach-- masz dziecko- chłopczyka- i jestes pewnie po jakims studium kosmetycznym skoro tak wiesz duzo na temat kosmetycznych zabiegów, a i jeszcze rzesy oferujesz. nie dość ze ściagasz od Moniki pewne zabiegi ktore opferujesz na swoim blogu to jeszcze ją krytykujesz pomimio ze Zdecydowanie paznokcie robi fachowo, ale oczywiscie Ty ewidentnie zazdrościsz!!!!! klientów !!!a ja Jestem Zadowolona z pracy Moniki i POLECAM a w cosmeo wogole nie robią chybaze stazystki zmieniajace sie ciągle

To yomanda jakie zabiegi polecasz na wiosnę?? makijaż? rzesy? hybryda?

<<The HouSe MusiC>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

A Ty uważasz się za jakoś "Wystarzałową", to czemu prosto w twarz nie powiedziałaś tego p. Katarzynie tylko po forach wypisujesz? Poza tym jak by mi nie pasowało, że osoba, wyżej wymieniona nie robi żeli to bym podziękowała i więcej nie robiła :) Kiedyś jak wcześniej wspomniałam robiłam akryle i to właśnie u tej Pani, ale osobiście przekonałam się do żeli i zmieniłam osobę, która wykonuje żelowe paznokcie, ale jakoś nie obsmarowuję innych kosmetyczek, bo np. nie robią żeli... Jak coś jest nie tak mówię im to otwarcie i nie ma problemu!!

Skoro jesteś taka czepialska tytuł napsiałaś: Kosmetyczke, a nie Kosmetyczkę to raz... A dwa można było lepiej sformułować tytuł i nie miałabyś nie porozumień, a i wiem co znaczy wyżej, powyżej - może Ty zacznij współpracować ze słownikiem, a nie komuś każesz!!

Lillaaaaa - gratuluję odwagi :) Tyle, że najpierw Yomanda polecała panią Kasię, bo czyżby u niej pracowała??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

xxxANGELxxx
No co tu mowić, pisać...wiadamo kim jest Pani Yomanda...lata od 3maja na kazańska..szukajac swojej siedziby wsrod kosmetyczek. Wg mnie Yomanda cos z Tobą nie tak jest a przynajmniej ja osobiście nie zajrzę do salonu gdzie pracujesz obecnie, a i Twojej szefowej tez osobiscie powiem conieco, bo z Pania E.zanym sie bardzo dobrze.
A Pani Kasia ładnie robi akryle....
A Monika Mandrzejczuk swietnie żele...
A Pan ze sklepu na krótkiej jest mega.....:):)

<<The HouSe MusiC>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

W przeciwieństwie do Was moje drogie nie jestem anonimowa i nie ukrywam swojego e-maila. Nie reaguję również na jakieś denne zaczepki. Znam swoją wartość i wartość usług wykonywanych przez Cosmeo oraz panią Serafińską-makijaże. I szczerze Polecam to co godne polecenia :) Resztę pozostawiam bez komentarza lub wam do dalszej pustej, zawistnej dyskusji. Nie pozdrawiam :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Jejku te forum schodzi na PSY!!!
Najpierw pojazd na K.Serafińską!
Teraz na jakąś inną dziewczynę!!! (o której słyszałam Tylko dobre opinie)
:) ale w was zawiści!uważam ,że pod nickiem Lillaaaaa jest pani Monika właśnie ,
byłam kiedyś u niej kilka razy na pazurkach, zrezygnowałam z usług tej Pani:)
Na szczęście! (wydzierała się na męża przy mnie:( nie wiedziałam gdzie oczy wsadzić:( Porażka!!!
teraz chodzą do Niej mojej koleżanki i mówiły mi właśnie,że zazdrości i wypytuje o ta laskę z Kazańskiej i gada na nią niestworzone rzeczy,m oczernia,odgaduje... matko Boska! i jeszcze obsmarowuje ja na forum,ja pierd... ale musi być nieszczęśliwa!!! współczuje takiego charakterku! jak dobrze,ze tamta chociaż nie wchodzi w głupie pyskówki !

Więcej tolerancji, samokrytyki i szacunku Ludzieeeeeeeeee !!!

i skończcie sobie Zycie uprzykrzać :)

pozdrawiam wszystkie normalne osoby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

xxangelxx
jestes bardzo prostolinijna taki pustak który nic nie wnosi a nawet ujmuje "kobiecie"walorów osobowosciowych!
zero ambicji i racjonalizmu
w moje interesy się za mocno nie wdrażaj bo i tak za mało pojmiesz!~

A co i dzie Ci robia mało mnie interesuje
ważne, ze ja wiem czego chce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Z Serafinska to juz sobie dajcie na... wstrzymania

od wieków do niej nie chodze a akryl nejlepszy robi???!!!! chyba was .....cos w głowę.....
ja polecam salon na wyszyńskiego wiecej na e-maila wysle osobie piszącej ten post i moje zdjęcia paznokietków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

wiesz co ja robiłam sobie paznokcie na ślub przy ryneczku w tym takim domu nie wiem on taki ciemny pomaranczowy kolor jakis taki i tez mam obgryzki ona mi tak zrobila ze sie dlugo trzymaly paznokcie a malowala mnie pani w polonezie i czesała równiez bylam zadowolona z tego i ztego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

haha oj dziewczyny.. każdy chodzi tam gdzie mu pasuje, po co ta złość?

ja chodzę do cosmeo, bo cenię sobie profesjonalizm, czuję się tam dobrze, zrelaksowana i od razu piękniejsza :)

byłam w kilku inncyh salonach, ale nie podobało mi się tam. co wtedy zrobiłam?

WIĘCEJ TAM NIE POSZŁAM...

bez głupiego pisania na forum dlaczego mi się nie podobało itp.

opanujcie się ludzie z tym pisaniem na forum. niedługo starch będzie z domu wyjść, bo ktoś wpadnie na pomysł, żeby cię opisać na forum..

live your life :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

607820531 kosmetyczka i nr fryzjerki 509668379 polecam obie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Wystrzałowa - pustakiem to jesteś Ty, a nie ja - nie znasz mnie to nie oczerniaj!! Powiem Ci szczerze, że nie zamierzam już wdawać się z Tobą wiecej w dyskusję i zniżać się do Twojego poziomu, bo kobiecie na pewnym już poziomie nawet nie przystaje :) Ambicji to Ty chyba nie masz, albo ktoś Ci ją kiedyś w dzieciństwie źle wpoił :P Dokładnie, Ty też nie wiesz co robię i kim jestem, więc nie obrażaj mnie jak mnie nie znasz! A i powodzenia, abyś się w tym "swoim, własnym świecie sama kiedyś nie zagubiła" :)

MissO. - popieram Cię :) Jeśli chodzi o zabiegi w Cosmeo są rewelacyjne i fakt jak ktoś wyżej wspomniał Panie z Hotelu Polonez znają się na swojej pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

XXANGELXX zachowujesz się jak wariatka i furiatka
przejdz się do specjalisty może coś zaradzi!
tez nie zamierzam się z Toba wdawać w dyskusję bo podważanie kogoś zdania należy do twoich zajęc i specjalności
dziekuje osoba które w racjonalny sposób podeszły do tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Bandi
czy jak cie tam zwa nie zycze sobie abys przypisywala mi czyjes niki i wypowiedzi, bo wystarczy przeszukac sobie archiwum i zobaczysz ze zawsze wypowiadam sie pod swoim nikiem w tematach kosmetycznych, jesli chcialabym polecic siebie sama to zrobilabym to pod swoim nikiem i tak zreszta robilam nie raz.
To forum nie jest na odpowiednim poziomie do dyskusi z ludzmi twojego pokroju, wiec juz dawno skonczylam tu wypowiedzi i gowno mnie obchodzi co kto i gdzie robi, ja na brak klientow nie narzekam i nie musze publicznie kogos obrazac tak jak ty.
Nie robie paznokci tylko sobie samej, mam klientow, ktorzy tez sie tutaj udzielaja i tu tez apeluje aby nikt nie porywnywal mojej czy czyjej kolwiek pracy, kazdy robi jak uwaza, niedobrze mi sie robi jak ciagle czytam jak po wszystkich jedziecie. A to Serafinska, a to Cosmeo kurcze jest tyle salonow, gabinetow czy to taki wielki problem zadzwonic i zapytac o konkrety? Jesli ktos nie jest zadowolony z uslugi to sie idzie z reklamacja, a nie wylewa na kogos pomyje.
Ja to na miejscu Serafinskiej wzielabym sie w koncu za te wszyskie anonimowe oszczerstwa, bo najlepiej to jest byc kozakiem anonimowo, bo w oczy to tylko wielki spizd by was wzial.
Skonczcie wreszcie ta dziecinade, kazdy pojdzie tam gdzie mu najlepiej, a jesli idziesz i placisz to tez i wymagasz, jak usluga cie nie satysfakcjionuje to z reklamacja idziesz do wykonawcy a nie od razu na forum obsmarowujesz.
Nasrac komus pod nogi jest bardzo latwo,ale ja nie mam zamiaru dreptac w tym gownie, bo swoja prace wykonuje nalezycie i nikt mi tu nie bedzie obsrywal interesu bez powodu. Ja sie wypowiadam albo ze swojego konta mandrzejczuk albo wcale i koniec kropka.
I pamietajcie, ze nikt w internecie nie jest anonimowy, wystarczy dobry informatyk i do oszczercy latwo mozna dojsc, a na to sa juz paragrafy, wiec skonczcie z tymi bluzgami na wszystkich dookola.
Koniec tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Chyba z Serafińską to jesteś na Pani, nieco szacunku!

"Nasrac komus pod nogi jest bardzo latwo,ale ja nie mam zamiaru dreptac w tym gownie..."

- twój poziom i sposób wypowiadania się to dno!

OK, dalej nie ma co dyskutować, koniec tematu z tym jednym się zgadzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Na Pani trzeba mieć wygląd i kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

same wariatki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Pani Ewa Rogowska na Giełczyńskiej robi super paznokcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczke zamienić na kosmetyczkę???!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny - przy paznokciach i wizażu największe znaczenie mają zawsze opinie innych. Nie istotne jakie kto ma szkoły, znaczenie ma tylko to w jaki sposób wykonuje usługi, czy jest to jakościowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org