wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sposób na trolla "ciastko"91

Wkurza mnie "ciastko"91. Postanowiłem go ignorować, nie odpowiadać na jego posty, wcale się do nich nie odnosić, tak jakby ich nie było. Zachęcam do naśladowania, troll nie zginie, ale nie karmiony może trochę osłabnie. W sieci jest mnóstwo różnych zabawnych fotomontaży, może zrobimy kilka z jego udziałem i opublikujemy na tym forum. Być może to zmusi go do zaprzestania trollowania.

PS: na koniec taki oto wierszyk:

Kto na "ciastko"91 kładzie chu*
Niech postawi krzyżyk swój.

#
###
#

PS do PS: Podobnie jak AA możemy się wpsywac tu, ile już dni wytrzymaliśmy bez zwrócenia trollowi uwagi. Czas start ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

Balcerowicz musi odejść !!
#

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

###
####
#####
#####
####
###
####################
#####################
#####################
####################
###
####
#####
#####
####
###

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

....wasza glupota nie ma granic ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

Mi on nie przeszkadza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

...wasz poziom jest poniżej najniższego z kiedykolwiek widzianych tu postów ptysia

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

Przyznaję iż sposób pisania ptysia bywa czasami z lekka denerwujący, ale na ogół wywołuje uśmiech :). ptyś pomimo różnych docinek i komentarzy (także czasami moich) pozostaje niewzruszenie na swoim miejscu na forum i dopisuje Mu humor. Na szczęście Internet, w tym też wszelkie fora są dla wszystkich. Tak więc ptysiu jest pełnoprawnym członkiem forum 4Lomza.pl i jako taki ma pełne prawo się wypowiadać !. Zauważyłem też coraz wyższy poziom Jego wypowiedzi, tak od strony ortograficznej jak i nieco mniej, merytorycznej. ptysiu mam nadzieję iż moje posty nigdy Ciebie nie uraziły, pisz dalej :).

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

No to ja już niewiem co mam mówić, tu pisza ze nie cha mnie ,a inni ze chaca :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

andrju, ten post to właśnie jest karmienie trolla. sam zakładając ten temat wywołujesz imię ptysia.
a niech se pisze, co mu szkodzicie :P
# - oznacza nie zwracam na niego uwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

###
####
#####
####
###

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sposób na trolla "ciastko"91

Do fLorek: chce zagłodzić trolla, więc popieram ideę jego ignorowania, do czego namawiam innych i czemu ma służyć ten post. Nie komentuję jego wypowiedzi, nie odnoszę się do nich. To tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org