wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poderżnięcie gardła na PRUSA

Czy ktoś coś wie na ten temat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

były dwie pacjentki jedna 26 lat. po jakiś baletach wsadziła laska klientowi kose i tyle po temacie. szkoda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

no problem.Ja też wiem tylko ze słyszenia ale ta wersja jest chyba prawdziwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

A gdzie to było ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Ołabiasz mnie Ptysiek. Dostaje palpitacji jak czytam twoje wypociny.
Naucz się dobrze czytać ze zrozumieniem a dopiero się udzielaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

JEZU KIM ON JEST !!! JESTEM TU 1 DZIEŃ I JUZ MNIE ROZPIERDA....WEŹCIE GO Z TEGO FORUM. MYSLĘ PTYSIU ŻE CIEBIE SPOTKA PODOBNA SYTUACJA.HEHEHEHEHE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

hahahah loko wiesz co pomyśl zanim bedziesz pieprzył jakieś głupoty jak takie masz informacje to lepiej zachowaj je dla siebie... powiem jedno fantazje masz bujną!!!! hahaahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Marciku 18 <--- zapewne to jest iloraz twojej inteligencji. Ale skoro masz jakieś informacje to przelej to na forum i po problemie .dziecko radosne.
Czytaj człowieku mój post: ... wiem to ze słyszenia...TAK jest napisane ?? czy może poprostu nie potrafisz doczytać do końca .Oświeć mnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

ja mam pewne informacje ale wole je zostawić dla siebie :) fakt nastepnego posta nie przeczytałem... wieć tylko chciałem powiedzieć ze niemiałes racjii haha:D Pozdro!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

WIĘC PODZIEL SIĘ TYMI PEWNYMI INFORMACJAMI HAHAHAHA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Qrwa co Wy wypisujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastanówcie się zanim cos napiszecie w tym temacie.To sie stało na prawde i młody chłopak nie zyje!!!! Co w tym zabawnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie macie z kogos nabijac to zamknac mordy i to przemilczcie lepiej!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

a kiedy to sie stalo;/? ja mieszkam na zeroma i nic mi nie wiadomo;/ nieciekawie;/ w ktorym miejscu mniej wiecej to bylo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Stało się to 14 stycznia coś koło godziny 23 bo akurat miałem kontrolę drogowa :/ za stacją prima i słyszałem w radiu u gliniazy jak mnie sprawdzali że na Prusa 2 chłopak 25 lat dostał w szyje nożem od dziewczyny i trwa reanimacja...... słyszałem ze ta typiara miała tam stancję i studiowała psychologie ktos mi tak wczoraj mówił..... szkoda chłopaka (*) a dla niej jestem za dożywociem......

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

...i tak zupełnie bez powodu wbiła nóż ?, a może po prostu się broniła ?...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

ta panna to glupia poprostu jest a zreszto glupia to malo powiedziane malo miala biedy z 2 dzieci i bez prospektow na zycie jeszcze mlodego klijeta zabila po pijaku ... brak slow

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Komu do głowy moze przyjść taka rzecz tylko babie..Poj*** gatunek..

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Cóż za szowinizm...powiem szczerze ze chłopak był młody ale do świętych to on nie należał. Wcale bym się nie zdziwiła jakby ta dziewczyna się przed nim broniła. A zresztą co tu rozkminiać. Prawdę zna tylko ona a my możemy się tylko domyślać jak było naprawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

i nie rozkminiajcie tego dalej bo to nie jest temat na plotki itp....


KONIEC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

tomekk popieram.
Koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

Przedewszystkim popieram wypowiedz "tomekk" ale Lomza jest malym miasteczkiem i jak cos sie wiekszego stanie duzo osob wie o tym tyle ze zawsze jak to w mniejszych miasteczkach jest milion wersji a tak naprawde nic nie wiadomo a dlaczego bo prawdopodobnie prokuratura prowadzi sledztwo wiec kto jest zainetresowny niech poczeka na prase w ktorej moze sie ukaze prawdziwa wersja zdazenia. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Co wy wogle wiecie

W gazetach typu KONTAKTY i WSPOLCZESNA nic nie wiedza oczywiscie osoba ta czyli 26 letni chlopak dostal dwa razy pchniety nozem i nic wiecej nie wiadomo z tego wzgledu ze wszystko jeszcze bedzie analizowane w prokuraturze itp. Jak wy ludzie mozecie takie plotki siac jak nawet rodzina i najblizsi nic nie wiedza poprostu wiadomo tyle ze niezyje i ze te zdarzenie dzialo sie na klatce schodowej i nic wiecej wiec prosze administratorow o wykasowanie tego tematu !!!!

Z gory Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA

nie wiem co większości osób odbiło pisać na forum na ten temat. wpierw rzucacie temat samobójstwa w grudniu ub.r. a teraz ten temat. wpełni popieram osoby przeciwstawiające się takiemu czemuś. trzeba byś naprawdę chorym człowiekiem, aby rzucić taki temat, który jest bolesny dla bliskich tej osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poderżnięcie gardła na PRUSA





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org