wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I miejsce biegaczy z Łomży

15.01.2006 wystartowali w warszawie w biegu Chomiczówki na 15km zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Biegowego. Zajęliśmy drużynowo pierwsze miejsce. http://republika.pl/kblomza/
Jak ktoś sądzi, że w Łomży jest nudno to jest w błędzie. To nie Łomża jest nudna to brak ciekawych pomysłów wpędza nas w nudę. Każdy ma swoje sposoby na nudę. Biegacze z Łomży mają swoje i wcale nasza inwencja twórcza nie kończy się tylko na bieganiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I miejsce biegaczy z Łomży

Gratulacje!

Brawo Pioto za wypowiedź na temat nudy!!!!!!!

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I miejsce biegaczy z Łomży

No gratuluje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I miejsce biegaczy z Łomży

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten ktimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I miejsce biegaczy z Łomży

Poza tym to po całodziennej wizycie w Warszawie będe twardo i zdecydowanie bronił walorów Łomży jako bardziej przyjaznej człowiekowi niż stolica. Można powiedzieć, że w Warszawie jest wszystko i nic. Poprostu duże miasta są za duże co tu duzo gadać. Wszędzie daleko i zanim człowiek się zdecyduje w przepychu na cos konkretnego mija cały dzień. Ja dziękuje za taki sposób na nudę, który ma polegać na bieganiu to tu to tam by nie przegapić najciekawszego. Poza tym to od mieszkających w dużych miastach osób słyszałem, że to straszne dziury. Co z tego wynika? Myślę, że wynika z tego, że swój punkt widzenia trzeba dość często wynosić ponad punkt siedzenia. Jak już nas opanuje leń "nic nierobienia" i czekania na cos z zewnątrz to nuda gotowa myślę. Myslę, że taka nuda może dopaść każdego niezależnie gdzie mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I miejsce biegaczy z Łomży

Gratuluje naszym biegaczom. Oby tak dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org