wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy fast food w łomży

Jak myslicie gdzie mozna najlepiej zjeść smaczny tani i duzy posilek??:P
Moim zdaniem w Akropolis niedaleko pizzeri diavolo podają tam naj naj kebaby w łomży Wczoraj tam byłem zamówiłem giganta i .... i był tak duzy ze niemogłem go zjeść do końca

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

sam masz downa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

ostatnio byłem w Akropolis to kebab był zimny, sos pikantny miał tyle pikantności co R. Beger, że niewspomne o zawartości samego kebaba, warzywa jakieś takie dziwne. Jeżeli będziecie kiedyś na Targówku w W-wie to polecam zjesc kebaba w CH M1 i wtedy każdy będzie wiedział jak wygląda kebab i to prawdziwy z mięsa baraniego a nie wieprzowiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

smaczny, tani i duży posiłek można zjeść np. w domu :), czyż nie ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

ja polecam kebaby w barze tym duzym na dworcu
a jakies inne danie w barze na dworcu obok palarni tam jest naprawde wszytsko swierze tanie i smaczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

> Jeżeli będziecie kiedyś na Targówku w W-wie to polecam zjesc kebaba w CH >M1 i wtedy każdy będzie wiedział jak wygląda kebab i to prawdziwy z mięsa >baraniego a nie wieprzowiny.


Najlepszy na Francuskiej na Saskiej Kepie, zaraz potem ten na Swietokrzyskiej, najbardziej pikantny jest nie do zjedzenia :) No i czynny 24/h :). Jadlem kebab w Lomzy na dworcu, niezly.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

Ja polecam pizzę w 4 porach roku.Wyśmienita polewka czosnkowa!!!Najlepsza pizza to pozycja z menu 30 (Pollo Picante).Coś wyśmienitego!!!
A poza tym czyściutko,miła obsługa i przede wszystkim smacznie.
Zachęcam również na bułeczkę z pieczarkami na Starym Rynku (okienko w chali targowej obok przystanku).Chyba tylko tam mozna zjeść taką bułeczkę w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

na starym rynku nie polecam zadnego jedzenia
wszytsko jest niemsaczne nie swieze i okropnie nawet wyglada
fuuuuuuuuu bleeeeeeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

"Cztery Pory Roku" rules! Myślę, że to miejsce wrosło już w Łomżę. Dobre żarełko dla wszystkich : i wegetarian, i normalnych. ( Sorry za ten podział, ale tak jakoś...) Można tam iść i na kawę z chłopakiem (nastolatki i nie tylko), i na obiad z rodziną, i na spotkanie biznesowe, ale i żadna babcia czy ciocia nie poczuje się wyobcowana. Profesjonalizm, miła obsługa, dobra kawka, winko. Myślę, że mało jest takich miejsc, które pasowałyby tak szerokiemu gronu.
W " Chilli Pizza" byłam raz. Wyrób "pizzopodobny", gniot, po którym tylko skręt kiszek, czy uczucie kamienia w żołądku. Blisko, bo w centrum, o.k., ale dzięki, wolę dojechać (nawet na Piłsudskiego), ale wiem, że tam zjem mniam...

O, kurczę, ślina mi się zaczęła wydzielać. Taka późna pora, ale pieczywko z sałatką z tuńczyka by się chrobotnęło...
Moim zdaniem jednak powinna być jakaś nowość raz na jakiś czas, żeby zaskoczyć czymś stałych bywalców.
Monotonia zabija wszystko, czyż nie?
Pędzę do kuchni, bo zgłodniałam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

A ja tam lubie szamke w sofsze w stokrotce.Można sobie klapnąc szluga zapalić a i cena jest OK.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

waldek27 nie rozpedzileś się za bardzo z tymi postami o ptysiu, bo gdzie nie zajrzę to wszędzie widzę ten sam post, ni do ładu ni do składu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

Sofra do kitu te porcje to kpina chyba dla krasnoludków, mikro jedzonko nawet smaczne ale Qr** małe jak nic. ( piwo z nalewaka to chyba w 80 % to kranówa. PUB POD PAPUGAMI. Placek ziemiański lub se strogonowem. Nigdzie nie znajdzeicie lepszego w Łomży a i cena nie za duża. Miejsca ciut mało. ALe calkiem przyjemnie sobie z dziewczyną skoczyć. Miła atmosfera i obsługa, nie wpuszcza się gnoi. 4 pory roku pizza czyli to co najważniejsze nieco gorsza niż przed laty ale nadal smacznie. Na dworcu polecam Hamburgery w Griil baże, troche lipa że klimy nie ma człowiek się udusic może.

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

Powiem wam coś "zmakosze": jedzcie dalej te barowe trucizny, a za niedługi czas będziecie leżeć na oddziale wewnętrznym w szpitalu. Ja tylko ostrzegam bo chcę mieć spokojne sumienie... bo Was lubię.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

a co myślicie o "Labiryncie" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

zapiekanka w grill barze na dworcu:D

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

For Zbych.. Lepiej zjeść to co się lubi aniżeli całe zycie się oszczędzać i umżeć po kołami Tira,a

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy fast food w łomży

dobre jedzonko jest w szehuan ale tylko na wynos bo jak sie tam cos zje... to po wyjsciu wszystkie ubrania pachna olejem :(( a tak pozatym moj znajomy pracuje w hurtowni"xxxxxx" w lomzy z tamtad jest brany drob do tego najwiekszego baru na dworcu i wyobrazcie sobie ze jest stare kurczaki do tego stopnia ze az sie lepia wiec zastanowcie sie gdzie jecie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org