czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obywatelstwo

Czy jest na forum osoba, która starała sie o uzyskanie niemieckiego obywatelstwa? Może ktoś zna taka osobe, potrzebuje kilka rad odnośnie formalnosci.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

...potrzeba byc BARANEM i tyle, ale to nie dla takich ignorantow jak ty.........!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Masz rodziców folksdojczów, masz żonę niemkę?, urodziłeś się w nrf? ile lat tam legalnie przebywałaś i pracowałeś? jakie niemieckie szkoły ukończyłeś? itp itd od tego trzeba zacząć. Kiedyś jak była wojna z niemcami to mogłeś polskę zdradzić i przejść na ich stronę ale teraz jesteś w uni i im podlegasz czy chcesz czy nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Polske zdradzic i dostalas obywatelstwo tak?bzdury piszesz,jak masz jakies korzenie to moze dostaniesz,ale to nie takie latwe,dostac obywatelstwo to to samo co 6 w toto lotka,kazda polka ,polak chcialby to miec,nawet sie zenia czy za maz wychodza i placa za fikcyjny slub 30 tys euro zeby tylko dostac obywatelstwo,pozatym do obywatelstwa to jest dluga droga nawet jesli wyjdziesz za maz za niemca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Nie pisze bzdur, więc zważaj na słowa, mam niemieckie pochodzenie i tak chce zdradzić Polsce bo nie bawi mnie życie tutaj.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Mamie podczas wojny golili głowę na łyso,a teraz się ma niemieckie pochodzenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Dokladnie tak

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

a teraz niema wojny i gola sie na lyso hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

h0j ja sie starałam o obywatelstwo..... mogę ci coś podpowiedzieć jeśli potrzebujesz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

starales sie i dali ci kopa tak? HEHEHEHE lidzia0984 chyba turek ci obiecal papiery jak mu dasz hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

lidzia0984 poprosze o e maila do Ciebie

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

a chcesz moze razem z nis o obywatelstwo sie starac?hehehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Co by nie mówić taka jest tendencja bardzo wielu polaków kupuje mieszkania i domy w Niemczech (taniej aniżeli w Polsce) i tam się osiedlają, Dzisiaj patriotyzm nie jest w cenie. Wyznacznikiem jest kasa i lepsze życie.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Obelix Ty masz racje,ale niemasz takich praw jak obywatel,kupic mozesz wszedziej ale np,szkola i inne ulgi to juz jestes traktowany jak z 3 swiata,jesli chodzi o zapomogi rodzinne itd,,, to niemasz nic z tych zeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 28-02-12 13:29

Obelix Ty masz racje,ale niemasz takich praw jak obywatel,kupic mozesz wszedziej ale np,szkola i inne ulgi to juz jestes traktowany jak z 3 swiata,jesli chodzi o zapomogi rodzinne itd,,, to niemasz nic z tych zeczy.


Masz racje ale wiem tez że nasze polskie szkoły są uznawane ale tylko te które znajdują się na ziemiach przez Niemców uznawane jako ich, Dziwne co. O pozostałych rzeczach nie wiem ale postaram się dopytać mam znajomych na stałe tam mieszkających







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Nie które szkoly sa ratyfikowane, ale nie wszystkie. Jest strona www na ktorej mozna sprawdzic

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Nie tylko te należace na ziemi niemieckiej.. brednie jakies


Z lomzy jedna uczelnia, a z bialegostoku 2 czy 3

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Autor: h0j (---.55.techtel.pl)
Data: 28-02-12 13:58

Nie tylko te należace na ziemi niemieckiej.. brednie jakies






może i brednie podaj link do strony i po temacie :-))







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

http://www.anabin.de/

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm w skrócie to powiem debil z ciebie!!!!! zazdrościsz komuś że ma lepiej, że ma jakieś korzyści z tego??? turków mam gdzieś tak jak i ciebie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

h0j to mój mail- lidka1111@vp.pl jeżeli tylko będę mogła to chętnie pomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Autor: h0j (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-02-12 08:59

Nie pisze bzdur, więc zważaj na słowa, mam niemieckie pochodzenie i tak chce zdradzić Polsce bo nie bawi mnie życie tutaj.

h0jowe forum





To ty chu.jowy Polak i obywatel jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

zezowate szczescie ty masz obywatelstwo jak pies **** bedzie szczekal heheheehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Tak, bo nie cju*owy obywatel i polak da się okraść i kopać w dupę. Nie chce żyć lepiej ani zapewnić NORMALNEJ egzystencji swojej rodzinie.
Ależ tu wytłuki siedzą ja pierd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm , za to ty się z chOjem na głowy pozamieniałeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

zezowate szczescie,widze ze jestes wyjatkowy przypadek dauna,ale co zrobic trzeba zlem dobre wynagradzac,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo


wpm

czytając twoje posty z ostatnich dni gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,

... odnoszę wrażenie, że to ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo




(_$_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

zezowate szczescie

Pamietaj debilu ja tu jestem zeby dyskutowac a nie bzdury pisac tak jak ty,

piszesz ze jestes najwiekszym Daunem na tym forum tak niemozna!!!!!


JA OSOBISCIE SADZE ZE JESTES TEZ CZLOWIEKIEM;TROSZKE NIEUDACZNYM ALE JEDNAK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

ZEZOWATE SZCZESCIE



zezowate szczescie pisze ze ma niemieckie pochodzenie hehehehe po kocie hehehe,takiego Dauna to ja nigdy jeszcze nie widzialam na tym forum dyskusyjnym,jeszcze moze masz slonia na zlotym lancuszku co??? HEHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm

dla mnie jesteś OBOJNIAKIEM , z pustym worem jak i pustym baniakiem ,

a głowę to tylko chyba nosisz po to żeby ci się do środka deszcz nie lał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm

prymitywny BARANIE czytaj ze zrozumieniem tekstu,

GDZIE napisałem że jestem Niemcem ?

je.bię takich patriotów jak ty i .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

zezowate szczescie


Widze ze zezowate szczescie to kompletny kretyn,4 posty wyzej pisze ze jest Niemcem i ma pochodzenie po kocie a juz nizej pisze ze to nieprawda hehehe no utalentowany Daun jest nie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm

BARANIE ! jaki z ciebie ograniczony ciołek , czytaj ze zrozumieniem tekstu,

przytoczyłem wypowiedż :

Autor: h0j (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-02-12 08:59

Nie pisze bzdur, więc zważaj na słowa, mam niemieckie pochodzenie i tak chce zdradzić Polsce bo nie bawi mnie życie tutaj.

h0jowe forum


i skomentowałem to : " To ty chu.jowy Polak i obywatel jesteś !"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm

KRETYNIE i co teraz zrozumiałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

Zezol


nie wypowiadaj sie moze na niekture tamaty,bo glupi jestes jak ten but z lewej nogi hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obywatelstwo

wpm

powyżej dałeś już próbkę swego " intelektu ", nic a nic nie kumasz OBOJNIAKU !




co brak ci argumentów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org