wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piątek 13...

Witam
Co myślicie o tym dniu który jest tak bardzo rzadko ? czy jestescie przesądni ? nic nie robicie bo boicie ze cos sie stanie :P Jakie jest wasze zdanie na temat Dnia Piątku 13-stego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

ptysiu niech Twa mama idzie z Tobą do psychiatry. To jest taki sam dzień jak np. czwartek 12tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

ja od rana mam pecha ze hoho a tu o ile jesscze godzin przedemna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

po co zakladac takie glupie tematy??nie wiem moze by sobie nabijac posty.../a co to kur** jakis ranking??? ptysiu91 nie wystarcza ci te co masz prawie 7 tysiecy??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

jeżeli sobie wmówimy że ten dzień będzie dla nas pechowy to będzie.chodzi o wiarę w to,że każdy dzień jest piękny i codziennie jest coraz lepiej,nawet jesli w kalensarzu widać 13piątek

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Jak ktoś wierzy w takie głupoty to trudno.... a najlepsi są ci co jak nie horoskopy to wróżki i przesądy heehhe, psychiatra by sie przydał tym ofiarom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Nie pisze, że dzień jest super, ponieważ jeszcze się nie skończył. Jednak ma to jakiś swój rozsądek do czasu, gdy nie wyolbrzymiamy. Wmawiając sobie, że coś złego nam się przytrafiło tego dnia... bo i tak miało się wydarzyć gdyby to nawet był 14 piątek nie poprawi naszego humoru.

..:: Nomex ::..


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Każdego dnia przytrafia się coś dobrego i coś gorszego, ale trzeba dzień oceniać według tego pierwszego- będzie znacznie lżej. A swoją drogą kraczą w radiu od rana o tym piątku jak by ich coś szurnęło. To następny dowód, że nasze publikatory sieją pesymizm i poczucie zagrożenia- bo to stanowi główna część publikacji w gazetach i dziennikach telewizyjnych. To jest element celowej manipulacji socjotechnicznej stosowanej wobec społeczeństwa i ma to też określony cel polityczny.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Dzień był ogólnie wporządku poza małymi wpadkami jak co dzień.

Sorry Ptysiu, ale ogólnie Cię nie lubię za to co piszesz. Jednak tym razem staję w Twojej obronie, bo widzę, że niektórzy czepiają się tego tematu. A ja poprostu uważam, że gdyby zupełnie ktoś inny go zaczął, byłoby ok. A temat - jak każdy inny. Wiadomo, że dużo ludzi wierzy a już na pewno każdy słyszał o tym przesądzie, więc wszystko jest ok. Tym razem nie mam nic przeciwko :) Ale nie myśl sobie, że już się w Tobie zakochałem ...

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Jasna sprawa, że przesądy są bzdurne. I w nie osobiscie nie wierzę.
Ale dla świętego spokoju, gdy czarny kot przejdzie drogę, idę inną ulicą, tak dla pewności. Chociaż wszystkim wiadomo, że to głupota, ale co mi tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

W telewizij mowili że piątek 13 to dzień moze kojażyc sie ze złem bo w starożytności w piątki były egzekucje...
Ps.makmarc rozumiem ciebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Jak kazdego dnia zapewne dzisiaj kilka osób umrze.Ci to dopiero maja pecha!!!!!!!A ja kocham piatek 13-go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

mi tam wsio ryba ;] tylko przelazł czarny kot :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Ja mam taki przypał...Psy mnie zgarnely z piwem...:( na dodatek na wagarach...

ptysiu91 ma downa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

bo pewnie masz downa !! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątek 13...

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org