wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Robiąc zakupy w Stokrotce warto zwrócić uwagę na ceny produktów. Nie zawsze cena, która jest umieszczona przy produkcie jest ceną rzeczywistą, którą zostanie nam naliczona przy kasie (oczywiście przy kasie zapłacimy więcej). Osobiście natknąłem się na dwa takie produkty, gumy do żucia "Orbit” oraz chrupki Crunchips.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

a o ile więcej zapłacimy???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

nie straszcie mnie :P

ja wczoraj robiąc zakupki na kolacje [ za 50 zł ] nie wyrobiłem sie 80 groszami :P , lekko sie zdziwiłem że jeszcze poza było :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

standard w Marketach, z autopsji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Nie zawsze ceny sa wysokie le ja tam wogule nie robie zakupów:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

poprostu tam jest tyle indeksów, że zapomnieli w systemie zmienic ceny na orbit. wielkie mi halo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

jest tam tylu pracowników że zmiana indeksu to nie problem, uwierz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Pewnie ci naliczyli zamiast 1 zł to 5 zł za gume a za chrupki to ja nie powiem...

Co jest błazny? Czy wystarcza wam wyobraźni?
Czy mózg razem z potem zostawiliście w łaźni?
No pokażcie tych odważnych, co swój honor liczą w baksach,
Za pieniądze podatników obijają dupsko w taksach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Zawsze można towar zwrócić przy kasie, jeśli pani kasjerka nie chce "współpracować" i po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

A czy Stokrotka jest Hipermarketem?
Wedlug standartów jest to tylko większy sklep. Więc nie róbcie nagonki na wszystkie hipermarkety na tym przykladzie.
Myślicie, że oni są idiotami? Ze nie skorzystają z wysokich cen panujących w łomżyńskich sklepach?
Niskie ceny mieli na początku. Potem się rozejrzeli. Tylko konkurencja powoduje spadek cen.
Jak będą normalne sklepy to i ceny spadną.
Nie tylko Media Markt jest "nie dla idiotów".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

uwaga bo w marketach typu stokrotka i biedronka robią jeszcze jeden chwyt. Powiedzmy że robimy duże zakupy. Kupujemy 5 bułek, a sprzedawca nabija 50, albo coś kosztuje 1,50zł, przesówają przecinek, tak że wychodzi 15.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

otóż....jak to mawiał mój dziadek -pieeeerrrrrddolicie hipolicie.Te ceny to nic innego jak tz czynnik ludzki ,bo na jaki grzyb kasjerce przesuwac przecinek jak ona i tak z tego nic nie ma.Ten co mysli ze kasjerka po robocie idzie z utargiem do kibla i tam szybko go przelicza i nadmiar chowa do kieszeni,jest w duzym błedzie,nie ma sensu zawyzanie cen gum bo na takim sklepie jak stokrotka to te pierdułki sa najmniej wazne.Biznes w takich sklepach opiera sie na przewalaniu wielkich ilosci towarów najczesciej nie w promocyjnej cenie choc na to wyglada,dogadywaniu sie z róznymi masarniami ,na odbiór towaru który nie zszedł,lub bardzo sprawnemu uzdrawianiu ww wedlinki ,kurczaczków,itp,unikaniu strat ,które sa najwiekszym problemem marketów.Dlatego w hipermarketach co sie nie sprzeda ,to na tyłach jest smazone,pieczone gotowane ,i spowrotem na pólki,albo do barów .Jesli chodzi natomiast o przewałki pieniezne ,to szybciej was wywala w kosmos w tych blokowych sklepikach,co to własciciel sam sobie sternikiem,jak cie walnie na fajkach,to jego ,a jak sie nie uda to cie ładnie przeprosi bo sie cena zmieniła czy cos tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

ja tez sportałem sie z 1 taki produktem byl to szampon do włosow (nie pamietam juz doklądnie jaki było to jakies 3 miesiace tamu) cena na pułce rozniła sie o tej ceny jaka naliczyli mi w kasie chyba dokłądnie o 1,20zł !! wiec duzo!! tez proponuje na to uwazac !! poza tymw stokrotce nie podoba mi sie to ze nie ma pestek :) i chipsow chio chips a i ze nie ma połowek chleba nie krojonego !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

A mi się nie podoba że w Stokrotce nie ma sera pakowanego po 11 plasterków, a co !! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

A mi się nie podoba, że damska część obsługi sklepu nie chodzi po nim w bikini.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

a mi sie nie podoba to ze tam zawsze ta sama denna melodia leci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

daj spokój MRS. Tam połowa to babki takie wiekiem trochę posunięte.hehe. A to, że stokrotka to **** to fakt. Ja tam robię tylko zakupy jednostkowe.hehe. 4 pivka czy chleb bo szanowni właściciele łomzyńskich sklepów maja gdzieś pracę do 22giej. A kiedys to mi Qrw* zepsuty serek w tej stosrotce sprzedali, a, że sobie jadam takie często to byłem zły strasznie, ale nie chciało mi się ze spleśniałym serkiem pół miasta jechać to ich olałem.

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Jak się ma orientację w Stokrotce to można sporo kasy oszczędzić !!, tak jak np. wczoraj. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Nooo ale jak się jest baranem i sierotą to się straci :P !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

No, ale w podbiałostockim "Auchanie" są takie same artykuły i to ZNACZNIE tańsze nawet o 70%? Specjalnie na to zwróciłem uwagę i nie tylko ja; więc nie brońcie tak tej "Stokrotki' bo w stosunku do poważnych hipermarketów JEST ONA ZBYT DROGA!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Zbych daj przykład tych 70%, a wiedz iż bywam w Auchan często !.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA na ceny w Stokrotce !!!

Nie da się ukryć, że Stokrotka nie jest tak tania jak prawdziwe hipermarkety. Tylko, gdzie jest napisane, że musi być, zwłaszcza, że na brak klientów nie narzeka?
Na ceny wpłynie tylko prawdziwa konkurencja, a przed tą nasz rodzimy "biznes" broni się, jak na razie skutecznie. Np taki przedsiębiorca, właściciel szkolnego sklepiku. Pazurami będzie się bronił przed tym, co zresztą czyni. Nazwisko jego jest znane forumowiczom:))) Podobno to dla naszego dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org