niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

Czy przyjeli kogos do pracy na dwornej do uzywaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

przyjeli,na 1 miejsce bylo 200 podan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

z tych 200 wybrali 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

200 ? to coś mało ... ja na poczcie mam z 600 CV ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Niech to przeczyta dyrektor Urzędu Pracy w Łomży i jego doradcy zawodowi . Sytuacja kobiet bezrobotnych jest beznadziejna . CV często nikt nie czyta, a czasami zdarza się , że nikt nie chce nawet tego CV przyjąć. I jak tu znależć prace ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Popieram,brak słów!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Ja również popieram! A potem sie wszyscy dziwią,że ludzie wyjeżdżają za granice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

nie radze przyjac kobiete do pracy moj szef przyjol,a po miesacu zaszla w ciaze hehehe szef wlosy z glowy darl hehehe ,mowil jak ludzie sa pezczelni i beznadziejni zeby tak naciagac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

wpm a jaki desperat Ciebie zatrudnil ?:)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

A potem się dziwią czemu ludzie nic nie kupują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Dyrektor UP to zgarnia 8 tys. miesięcznie i siedzi cichutko patrząc, żeby jego nie wyrzucili, a gdzie mowa, żeby interesował się sytuacją bezrobotnych. Jego oświadczenie majątkowe nie pozostawia złudzeń, że nie jest zmuszony robić zakupy w Biedronce.
http://www.powiatlomzynski.pl/bip/zalaczniki/art/110526142633.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

ja tez jestem kobieta,pracuje wlasnie w tym butiku i wiem ze kobiety tak robia,oby dostac umowe a puzniej juz go mam,tak sama slyszalam od tej dziewczyny co jest na chorobowym,hamstwo poprostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

To kiedy wpm Twoim zdaniem kobiety mają rodzić dzieci?, jak są bez pracy i same nie mają z czego się utrzymać?, czy nie mieć ich wogóle?, czy liczyć na to, że mąż za 1000 zł utrzyma mieszkanie, żonę i dziecko i takim sposobem dołączyć do szeroko pojmowanej patologii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

trzeba zmienic przepisy w tym kraju,to nie jest wina kobiet ze nikt niechce przyjmowac,powinni byc takie same przepisy jak w innych krajach i kobiety beda mialy mnostwo pracy,kazdy bedzie zadowolony i szczesliwy,ale niestety jak w rzadzie baryny czerwone siedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

a na kogo zamienisz pracowników, na takich jak Ty, skoro trudno Ci opanować ortografię w języku polskim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Figa ty debilu zyciowy,zobacz jak ty piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

ty tu grubaryba ściemy nie pociskaj :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Ja wyjechalam :) i nie planuje do Lomzy wracac.Dziecko tez mi sie udalo urodzic za granica i bez zebrania i udowadniania tepym urzedasom,ze zyjemy na skraju nedzy,dostaje co miesiac dodatek na dziecko.Do Lomzy przyjezdzam na swieta,chetnie zrobie wtedy zakupy w tych nowych galeriach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

a może tak w Łomży nastawić się ma masową produkcję dzieci ?

robota łatwa, lekka i przyjemna, no i nie kurzy się ,

becikowe dają a i kościół pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org