sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

dużo tych grzesznych głów do posypania.

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

ja mam dużo popiołu w piwnicy moge ci podżucic wiadro...:)

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Swojemu księdzu spróbujcie powiedzieć

Nawracajcie się sutannowi - zdrajcy i zło dzieje zacznijcie autentyczne żyć oryginalną Nauką Jezusa

Pozoranci w sutannach księża kapłani ...
... Nawróćcie - zmartwychwstańcie ze swojej religijnej arcy kapłańskiej cywilizacji śmierci i żyjcie autentycznie Ewangelią Jezusa którego naukę kaleczycie i deprawujecie - zabijacie




Tak się Łomżyńscy Kapłani teraz powołują na Jana Pawła II szczycąc się jego osobistą znajomością. Daję Państwu bodziec do Publicznej do refleksji nad naszymi "pasterzami - pastuchami łomżyńskimi"

Szanowni Państwo Łomżanie

Kiedy Jan Paweł II przyjechał do Łomży pytać o szóste przykazanie to na zamkniętym spotkaniu z miejscowym klerem przypominał nawracał zawracał ich od tego ku czemu się skłaniali wzywał ich do służby dla ludzi którym powiedział " Bogu dziękujcie Ducha nie gaście" mając na uwadze że zostają w dobrych duszpasterskich rękach.

Miejscowy kler uśmiechał się do surowo przyzywającego go do pracy duszpasterskiej papieża poklaskał po wiwatował zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie po czym pożegnał papieża rodaka mając za przeproszeniem w dupie Jego pouczenia i owczarnię ( społeczeństwo na ziemi Łomżyńskiej ).

Papież przysłał jeszcze do nas Biskupa Stanisława Stefanka specjalistę od stosunków rodzinnych podrzuconego do Łomży jak koło ratunkowe które się niestety nie sprawdziło.

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się Ojcami Duchownymi zło dziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników. A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.




Arcykapłańska mentalność jak wirus przeniknęła do pierwszych wspólnot chrześcijańskich tworzących Kościół Powszechny oparty na fundamentach nowatorskiego sposoby myślenia jaki reprezentuje i determinuje oryginalna nauka Jezusa tworząca Nowy Testament jak "program komputerowy" cywilizacji życia.

Ten wirus arcy kapłańskiej złodziejskiej zdradzieckiej mentalności zmienił i rozregulował ten boski "program komputerowy" cywilizacji życia czyniąc go gierką - programem cywilizacji śmierci - religią ludzi żyjących w " kanibalskiej " Komunii i tworzących w dobrej wierze na swoją skodę folwark zwierzęcy zarządzany na kapłańską modłę przez religijnych świńskich liderów społecznych podobnie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy ". W naszej Kościelnej rzeczywistości będą to świńscy kapłani dbający o własne kolektywne świątynne interesy.

To arcy kapłani i uczeni w Piśmie postępując jak zawsze w dobrej wierze tak samo jak oni zajebali żucie Boże u źródła cywilizacji życia w trosce o własne religijne święte - nietykalne kapłańskie interesy.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Autor: Ks. Tomasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-02-12 09:16

dużo tych grzesznych głów do posypania.

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni
----------------------------------------

no właśnie panie... nie sądź tyle bo już cie osądzili :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

teraz widać że to denne prowokacje

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Autor: dvw (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 22-02-12 10:20

teraz widać że to denne prowokacje

__________________________________________________________

taa...
To prawda - masz rację szanowny przedmówco podpisujący się "dvw" kimkolwiek jesteś

Z Boskiego DNA uczyniono w dobrej wierze Religijne Dno

Boski Jezus sam prowokował do myślenia pochylony nad tym religijnym dnem na które został zepchnięty przez kapłanów i jako taki sam stał się dnem - fundamentem - fundamentalnym kodem "DNA" cywilizacji życia ...

... niestety przez kapłanów zabetonowanej religijnym świątynnym sakra mentalnym sarkofagiem na którym stoi kapłańska wiecha jak cmentarny krzyż nad kat. grobem od wieków po dziś dzień.

Kapłani zuchwale jak zawsze w dobrej wierze zapierdolili życie Boże - zdeprawowali cywilizację życia czyniąc ją poddaną sobie religijną cywilizacją śmierci lansowaną obłudnie jako cywilizacja życia już tylko po śmierci którą urządzają na ziemi i w niebie na swoją jedynie słuszną modłę dla własnych liturgicznych i nieliturgicznych korzyści.



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Ks. Tomaszu nie zakladaj glupich temetow. Pelno tu ludzi szukajacych wiecznie ginekologow i Bog wie czego jeszcze .... Bez sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Zgadzam się,ten post jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

nie moge sie zgodzic, ten post dopiero zaczyna sie od dzis to czas oczekiwania, nie mozna mowic ze jest bez sensu.

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

A Hazard nie wlicza się w post ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Jezus post czynił na pustyni a nie w świątyni z dala od której religijnych wariatów i wariactw musiał nabrać dystansu...

Diabeł kusił Jezusa na pustyni obietnicami bezgranicznej władzy nad światem złotem dostatkiem i królewskim państwem być może podobnym do współczesnego Watykanu ...

... Watykanu reaktywowanego na mocy traktatu z czarnymi koszulami faszyzmu Benito Mussoliniego.

Kapłani jak zawsze w dobrej wierze prowadzą podwójną grę z wiernymi...


... w kotka i myszka , w chowanego , w głuchy telefon , w pomidora , w religijną ciuciubabkę służąc diabłu który jest im boskim panem

Księża - kapłani obłudnie modlą się pod figurą mają diabła za skórą.
Obłudnie przed ludźmi Palą Bogu świeczkę na ołtarzu bożej ofiary a diabłu ogarek czerpiąc jako sprawcy tej swojej ofiary własne zło czynne - zło dziejskie kolektywnie wzbogacane kapłańskie korzyści.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Tomuś, wykRZtałcony to ty jesteś młodzieńcze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Mr Andrzej przypominam, że czas na dzisiejszą porcję psychotropów, bo widzę, że schiza znów cię dopadła.

Pozdrawiam siostra Lucynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Nie podoba mi się postępowanie Łomżyńskich księży. Szanuje cały zakon Braci Mniejszych Kapucynów Franciszkańskich. Tam nie występuję fałsz, obłuda, zakłamanie i łapówkarstwo. Sam na własne oczy byłem świadkiem wręczania tysięcy złotych dla naszego nowego biskupa i tego fajnego proboszcza roku do niego nic nie mam. Zaś nigdy nie spotkałem się z kręceniem różnych afer dla zysku pewnych firm Łomżyńskich ze strony Ojców Kapucynów. Cechują się skromnością, rygorem i co najważniejsze wzorują się na św. Franciszku i to chyba wystarczy. Wielki szacun.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Autor: lucyna (---.play-internet.pl)
Data: 22-02-12 12:10

Mr Andrzej przypominam, że czas na dzisiejszą porcję psychotropów, bo widzę, że schiza znów cię dopadła.


________________________________________________________

hahaha

Psychotropów (?) a może popiołu albo innych prochów

Macierewicz, Kaczyński i ponad 30% już "zdiagnozowanego" psychicznie społeczeństwa dla którego ustala się Narodowy Plan Ochrony Zdrowia Psychicznego" ...

... a biskupi w tym samym czasie planują wprowadzenie badań psychiatrycznych obowiązkowych dla tych którzy chcą zawrzeć związek małżeński ???


Czy konflikt danych i konflikt wartości na tle rozbieżności interesów społecznych (niestety "niespołecznych") prowadzący do walki człowieka z człowiekiem również za pomocą wmanipulowanej w tę walkę polityczną psychiatrii jest narzędziem nakręcania spirali przemocy aż do totalnej dominacji jedynie słusznej kolektywnej grupy świńskich interesów ?

Bo jednak ktoś tą walkę człowieka z człowiekiem - Świętą Wojnę - wojną Domową wygra - tylko co będzie jej owocem ?

taa...

Religijna schiza stoi blisko przy ołtarzach w świątyniach do których burzenia zachęcał sam Jezus. Im bliżej ołtarza tym większa jak niepodważalny kamień który spoczął na grobie prawdy którą kapłani pogrzebali razem z Jezusem.

Im bliżej ci schizofrenicznie religijni wyznawcy w swojej ignorancji podobni do ciebie stoją przy arcy kapłańskim ołtarzu bożej ofiary uczynionej za sprawą obłudnych kapłanów tym większa to ich schiza religijna wynikająca z pokrętnie urojeniową logiką niezrozumiałej przez nich po arcykapłańsku skażonej sakra mentalnie - religijnie zdeprawowanej - wypaczonej prostej nauki Jezusa zapisanej w oryginalnej Ewangelii.

Schizofrenicznie wierzący - posypujący sobie głowy popiołem spierdolili rzeczywistość którą religijnie zdeprawowali owocami swoich urojeń.

Jeden z psychiatrów jakiś czas temu wypowiedział się że większość świętych to chorzy psychicznie ludzie przez innych chorych wyniesieni na ołtarze ...

Historia kołem się toczy - błędnym kołem zakłamania i manipulacji również religijnych i odwiecznie toczy się jak życie społeczne w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy na własną modłę ustalają parafialny - "samorządowy" porządek społeczny dla własnych świńskich korzyści

"Przyjaciele" nie powiedzą prawdy którą powiedzą "wrogowie"
to kapłani zaszczuli Jezusa który własnym życiem dał niepodważalne świadectwo tej Prawdzie w powodu której był uznany przez kapłanów za wroga "żydowskiego" - "kościoła"

Na szczęście dla mnie obecnie w naszej części religijnego świata nie stosuje się drastycznych pręgierzy religijnych krwawych ukrzyżowań i płomiennych stosów z religijnego piekła rodem.

Dziś w naszej części katolickiego świata ludzi zaszczuwa się bardziej humanitarnie - w białych rękawiczkach spychając ich na margines społeczny a nawet stosując medycynę represyjną ...

... którą powszechnie nazywa się psychiatrią represyjną zazwyczaj stosowaną wobec tych którzy tak jak Jezus są niewygodni
tym którzy ustalają własny porządek społeczny na własną modłę jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy.

Przyjaciół poznaje się w biedzie a wrogów w walce o przetrwanie ...
Po czym poznaje się kapłanów a po czym poznać apostołów w tej naszej pozornie chrześcijańskiej religijnej - religijnie "wypaczonej" katolickiej rzeczywistości ...



To religijna schiza i obrzędowy okultyzm czy świadome sprzeniewierzenie społecznej nauce Jezusa jeśli tak to kto ma z tego własną korzyść ?

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

czy chory psychicznie wie, że jest chory?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Kler i moherowe berety niech zajma sie soba i nauczy swoich ziomkow z seminarium zeby trzymali lapska precz od malych chlopcow i cudzych kobiet a dopiero pozniej niech zacznie pouczac ludzi bo na dzien dzisiejszy sami niewiedza co czynia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Autor: kleopatra77 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22-02-12 14:40

czy chory psychicznie wie, że jest chory?

___________________________________________________________

A czy biskup który w tym co robi sprzeniewierzając się nauce Bożej którą żongluje do własnych arcy kapłańskich potrzeb wie że sprzeniewierza się Bogu od którego tą naukę zaadoptował na do tych że właśnie własnych arcykapłańskich potrzeb - przecież On nie jest chory psychicznie

Ten biskup i jemu podobni biskupi którzy od wieków tak zwodniczo postępują z ludźmi wielokrotnie stają się powodem chorób psychicznych ludzi...

...luzie stają się przez tą biskupią sakra mentalną okultystyczną arcykapłańską religijną złudną obłudę totalnie skołowani że budzą się w nich sprzeczności społeczne i wewnętrzne...

... ponieważ w zakłamanym Świętym Kościele nie ma już od dawna ani religijnej ani społecznej spójności z głoszoną przez tych biskupów Ewangelią do tego stopnia że pojawia się Nowa Ewangelizacja tak jakby pojawiła się nowa Ewangelia ...

...pogłębiając kontrowersyjne odwieczne rozłamy pierwotnej jedności kościoła tegoż samego kościoła życiowo obecnie tak wewnętrznie niespójnego jak życie chorego na schizofrenię takie też są cywilizacyjnie "schizofreniczne" owoce tego kościoła.

zresztą zawsze tak było bo religia jaka by nie była ma wiele z urojeń a tam gdzie kończy się logiczna wersja zaczyna się dogmatyczna wersja tak zwanego objawienia

Religijnie zboczona wiara zabiła życie Boże działając jak zawsze w dobrej wierze a raczej w trosce o religijne interesy tych twórców religijnych którzy z tej religii żyją na większą chwałę Bożą.

Ot błędne koło historii wplecione w sakra mentalną złudną rzeczywistość albo odwrotnie.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

oj.. nie wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Wstyd mi za niektórych przed księdzem Tomaszem. wstyd!!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaczynam sie ob awiać czy aby wystarczająca ilosc popiołu wczoraj przygotowałem

Kasowane są moje wypowiedzi.

Kilka razy wprowadzono mi zmiany na profilu.

W Środę popielcową zablokowano mi profil zmieniając hasło dostępu i edycje profilu.
Profil odzyskałem po kilku próbach i kilku godzinach.


Jeśli jest to próba zamknięcia ust to mnie od razu zaszczujcie krzyżem i razem z tym krzyżem wypierdolcie ze swojego zakłamanego Kościoła na śmietnik swojej religii...


... - obłudni religijni watażkowie obłudnej kurii w zajebiście religijnej Diecezji Łomżyńskiej

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org