sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakaz WJAZDU !

Od wczoraj jak zostałem poinformowany przez panów ze Straży Miejskiej :) po złamaniu przepisów ruchu drogowego o którym nie wiedziałem ;/ jest ZAKAZ WJAZDU POD SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR. 9 !! Poprostu masakra na życzenie pana Dyrektora. Szok zawsze nie było problemó dziecko odwoziło się pod samą szkołę i było oko . A teraz juz zaczyna wszystkim wszystko przeszkadzać. Coś czuję że bedzie tam dobre miejsce dla ww panów na MANDACICHA ;P ale jak dlamnie to pomysł porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz WJAZDU !

zgadzam się w 100%. Też uważam, że to porażka... Tam przecież nie ma parkingu (nie licząc kilku miejsc od strony hali). Przeszkadzać to mogło jedynie nauczycielom, którzy w ostatniej chwili docierają do pracy i mają problem z wjazdem na parking w "podwórzu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz WJAZDU !

I bardzo dobrze, że w końcu straż miejska zajęła się tym problemem.
Pchają się samochodami pod same drzwi nie zważając na małe dzieci idące do szkoły. Powinno się karać tych kierowców z całą surowością. Nie widzę problemu aby dziecko przeszło 50 metrów z parkingu do szkoły. Szczególnie jeśli nie ma zagrożenia ze strony kierowców bez wyobraźni.

Jak mało kiedy ale w tym przypadku popieram działania darmozjadów ze straży. Zabrali im fotoradar to wzięli się do pracy. Mam nadzieję, że potrwa to trochę dłużej niż jeden dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz WJAZDU !

Hmm drodzy Państwo coś kręcicie albo przepisów nie znacie...
Znak zakaz wjazdu,tj.znak B1 nie mieści się w granicach uprawnień Straży Gminnych/Miejskich i nie mogą oni za takie wykroczenie nałożyć mandatu.
Straż Miejska może "działać" tylko w strefie znaku B1 tj.zakaz ruchu w obu kierunkach.
Nie wiem jaki jest tam znak, bo dawno nie byłem w okolicach SP9. Tak czy inaczej bardzo dobrze, że jest tam ustawiony taki znak, gdyż poruszające się pojazdy w obrębie głównych wyjść ze szkoły stwarzają zagrożenie dla dzieci jak również tamują ruch pieszy.
Znaki drogowe nie są ustawiane przez policję ani straż miejską, więc do nich proszę nie mieć pretensji. Jeśli ktoś ma prawo jazdy to musiał ukończyć kurs i zdać pozytywnie egzamin tak więc powinien znać się na znakach i mieć świadomość, że za popełnienie wykroczenie drogowe grozi mu kara grzywny. Tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org